POSTY OZNACZONE TAGIEM: Traktor DJ Mixer

Boom na kontrolery jest zauważany od dawna. "W Polsce jest taka moda że kiedyś na komunię dostawało się rower, później sanki, a teraz konsolety - co drugi dom to DJ" - powiedział kiedyś w wywiadzie Dj Maniana. Jest w tym jakieś ziarenko prawdy, ponieważ coraz tańsze ceny za kontrolery skłaniają coraz więcej osób do grania. Niestety wiele osób się w tym dalej nie szkoli korzystając kilku przycisków i monitora aby "wrzucić" kolejny track.

Traktor doszedł do wniosku że znaczne uproszczanie łatwości korzystania ze sprzętu nie jest korzystne dla sceny klubowej. Ich najnowszy produkt - kontroler Traktor S8 wymagać będzie większej uwagi.

Kiedy myślisz o DJ'u na scenie, prawdopodobnie wyobrażasz sobie kolesia który ma "Serato Face" albo moment kiedy szuka na ekranie tracków, które później wrzuci do decka.


Przykład tzw. "Serato Face" - DJ nie integruje się z klubowiczami, patrząc cały czas na ekran laptopa

Natve Instruments stara się zabić ten widok. Przełomowym punktem ma się stać premiera kontrolera Traktor Kontrol S8, który pozwoli Ci podłączyć laptop aby używać Scratch Pro, a ekrany znajdujące się na kontrolerze pozwolą na tworzenie live mixa.

Wszystko wygląda super, ale cena już taka ciekawa nie jest. Za S8 będziemy musieli zapłacić około 5 tyś. zł.

O Kontrolerze na pewno jeszcze będzie mowa za jakiś czas kiedy pokażemy jego wszystkie funkcje.


Dziś przeglądając ofertę iTunes zauważyłem, że apllikacja od firmy NI dobrze znana wszystkim DJ w końcu została dodana do listy przecenionych aplikacji.

Przecena to w sumie za mało powiedziane bo NI chcąc dobrze wypromować swoją nową aplikację i pewnie do tego wypromować swój nowy produkt NI kontrol Z1 wręcz rozdaje oficjalną aplikacje na Ipada i Iphona

To spora niespodzianka zważywszy iż poprzednie ceny nie były niskie

Iphone - 4,99$

Ipad - 19,99$

Sam posiadając Ipada z ciekawościa zaglądałem na strone producenta NI patrząc co posiada dana aplikacja. Cena wysokosci 20$ była jednak zbyt duża aby skusić na zakup aplikacji do samego potestowania jej funcji. Teraz w końcu szanse zabwy z nową aplikacja ma kązdy z Was.

Ale śpieszcie się, przecena jest tylko TYMCZASOWA!

Link do oficjalnej strony producenta aplikacji http://www.native-instruments.com/en/products/traktor/dj-software/traktor-dj/

 

 

Linki do pobrania aplikacji z ITunes

Iphone: https://itunes.apple.com/us/app/traktor-dj-for-iphone/id625335999?l=de&ls=1&mt=8

Ipad: https://itunes.apple.com/us/app/traktor-dj/id592052832?ls=1&mt=8


NI firma odpowiedzilna za ogromny rozwój DVS (digital vinyl system) i całego cyfrowego DJingu szykuja dla Nas coś zupełnie nowego.

Połącznie kontrolera z dwukanałowym mixerem to coś co ma wnieść świeżość do świata kontroli nad muzyką. Takie połączenia już istnieją ale z doświadczenia wiemy że w dzeidzinie kontrolerów i sterowania swoim oprogramowaniem Native Instruments nie ma sobie równych i każde ich nowe urządzenia wyznacza nowe standardy w dziedzinie sprzętu DJskiego,

Czy nazwą kodową nowego sprzętu będzie Trkator Z2, okaże się wkrótce.

Jedyne co obecniemy wiemy o nowym dziecku NI wywodzi się z poniższego filmu

Zapraszamy do wspólnej dyskusji na Naszym forum - kliknij by przejść

TPPARTNERZY