POSTY OZNACZONE TAGIEM: RadioTP

Music Peace in the World to wydarzenie które ma na celu łączyć ludzi z całego świata po przez ambitne brzemienia.
Co roku stawiamy sobie to nowe cele - kolejnym jest aby wydarzenie odbyło się w klubie i liczymy że przyszłym roku się to wydarzy.

Aktualna szósta edycja zabarwiona będzie technicznymi techno dźwiękami jak i lżejszymi housowymi brzmieniami. 
Postawiliśmy na wielu zdolnych artystów którzy szerszemu gronu nie są znani,ale nie zabraknie też artystów których powinniście kojarzyć.


8 października to czas na SZÓSTĄ EDYCJE!
Start: 10:00
Link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/896925067079242/

 

 

Tak prezentuje się LineUp szóstej już edycji Music Peace in the World - Techno&House Edition..

- 10:00 Simon Gates (HOUSE) 

https://www.mixcloud.com/SimonGates/
- 11:00 Black Angel (TECHNO)

https://www.mixcloud.com/Black_Angel/
- 12:00 OneLife (HOUSE)

https://www.mixcloud.com/onelifecrew/
-13:00 Martin Darth (TECHNO)

https://www.mixcloud.com/Martin_Darth/
-14:00 F.T.F (TECHNO)

https://www.mixcloud.com/techno_family/
-15:00 Cuban (HOUSE)

https://hearthis.at/cuban/
-16:00 Cosmic (HOUSE)

https://www.mixcloud.com/djcosmic84/
-17:00 Sebastian Szczerek (HOUSE)

https://soundcloud.com/sebastianszczerek
-18:00 Loui and Scibi

https://www.mixcloud.com/louiscibi/
-19:00 Messin

https://www.mixcloud.com/messin/
-20:00 Maciej Wunsch

https://www.mixcloud.com/maciejwunsch/
-21:00 DJ Monter (HOUSE)

-22:00 TREY (HOUSE)

https://www.mixcloud.com/tuchowsky/
-23:00 Beat'nfly (TECHNO)

https://www.mixcloud.com/marcin-kiejna/
-00:00 Radek (TECHNO)

http://www.muno.pl/dj-art/radek/
-01:00 ThomasS (TECHNO)

https://www.mixcloud.com/ThomasSMusic/


Już szóstego grudnia odbędzie się szósta edycja Music Peace in the World. Brzmieniowo zagłębimy się w techno jak i różne odmiany house. Więcej informacji na bieżąco w wydarzeniu.

Główni partnerzy:
www.onlyhouse.pl 
www.addicted.com.pl/

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1695018820735275/


Znamy już nazwiska dziesięciu artystów, jacy zagoszczą na festiwalu w Kołobrzegu, natomiast sama sprzedaż biletów odbywa się na stronie internetowej SunriseFestival.pl

Ceny biletów:
piątek (109 zł - I pula, 119 zł - II pula), sobota (119 zł - I pula, 139 zł - II pula)
karnet piątek i sobota (220 zł - I pula, 250 zł - II pula), niedziela (50 zł - I pula, 70 zł - II pula, 90 zł - III pula)

Piątek: Don Diablo, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Sander van Doorn
Sobota: R3hab, Michael Calfan, Firebeatz, Nervo, Kryder, Tom Staar
Afterparty: Miqro, neeVald, Bartes, Milkwish, Groove Cocktail, Mibro
Niedziela: Kris, Peran, Jochen Miller, DJ Gregory, Krzysztof Chochlow

Poniżej możecie przeczytać któtkie opisy dotyczące artystów - przygotowane przez MDT Production. Ten rok będzie z pewnością syty.

Don Diablo to holenderski dj i producent którego wizytówką jest mocny taneczny beat w housowym wydaniu. Jego utwory i remiksy stanowią często punkt kulminacyjny setów najlepszych dj-ów na świecie. House time is anytime. Dlatego w tym roku na Amfiteatrze po raz pierwszy wystąpi DON Diablo. W piątek 24 lipca.

Oliver Heldens to wielkie objawienie na rynku muzyki house. Swoim niekonwencjonalnym rozwiązaniem wskrzesił garage i wprowadził house do mainstreamu. Numery takie jak „Gecko“, „Koala“ czy fenomenalny remix „Can’t Stop Playing“ sprawią, że na Amfiteatrze będzie jeszcze piękniej. Oliver Heldens zadebiutuje w Kołobrzegu w piątek 24 lipca.

Fedde Le Grand został okrzyknięty nieoficjalnym rezydentem Sunrise Festival. Uwielbiacie jego muzykę i uwielbiacie jego sety. On Sunrise w Kołobrzegu zna jak własną kieszeń. W tym roku nie mogło go zabraknąć, no bo w końcu jak nie Fedde, to kto? Musi być grubo. FLG będzie naszym goście w piątek 24 lipca. Przygotujcie się na świetną zabawę, którą dodatkowo podkręći MC GEE!

 

Sander van Doorn to legenda muzyki tanecznej. Jego utwory rozpoznajemy po niesamowitej energii i i fakcie, że za każdym razem brzmią jeszcze lepiej. Jego kariera trwa w najlepsze, a dowodem tego są ostatnie wydawnictwa takiej jak „Rage“ czy „THIS“ z Oliverem Heldensem. Sander na Sunrise Festival powraca w piątek 24 lipca. Przygotujcie się na mocne uderzenie!

 

R3hab wszystkim szanującym się imprezowiczom, uwielbiającym tę ciemniejszą stronę mocy – przedstawiać chyba nie trzeba. Jego utwory były odtwarzane w ponad 100 milionach wyświetleń w internetowych serwisach muzycznych, a którykolwiek z nich sprawi, że na parkingu atmosfera będzie podgrzana do czerwoności. This is how we party. Właśnie w Kołobrzegu. Na secie R3haba w sobotę 25 lipca!

Michael Calfan to kolejny ze szwedzkich producentów, który wyszedł przed szereg ze swoją muzyką. Karierę zaczął od świetnego Ressurection, a ostatnie osiągnięcią w postaci najlepiej sprzedających się utworów w sieci za sprawą „Prelude“ i „Treasured Soul“ sprawiły, że jego obecność na Amfitearze jest wskazana. Calfana usłyszycie w sobotę 25 lipca.

Kryder od kilku lat sukcesywnie buduje swoją markę. W studio stawia na przyjemne melodie i mocny house’owy groove. Jego kariera rozpędziła się na dobre po wydaniu genialnych remiksów dla Afrojacka i Swedish House Mafii. Kryder w Amfiteatrze kołobrzeskim zadebiutuje w sobotę 25 lipca. Swojego seta zagra w duecie z Tomem Staarem!

Tom Staar to jeden z najbardziej utalentowanych brytyjskich producentów muzyki house. Swoje brzmienie odnalazł w mocnym tanecznym groovie, a utwory takie jak „Totem“ czy „Jericho“ spowodują, że w Amfiteatrze kołobrzeskim będzie jeszcze piękniej. Na Sunrise Festival 2015 Tom Staar zadebiutuje w sobotę 25 lipca. Swojego seta zagra w duecie z Kryderem!

Nervo to duet pięknych bliźniaczek urodzonych w Australii. Podbiły serca ludzi na całym świecie w dziedzinie muzyki i mody. Wolne chwile poświęcają na pisanie nowych utworów, czego efektem jest ubiegłoroczny hit „Revolution“. Po fenomenalnym występie na poprzednich dwóch edycjach Sunrise Festival, przyszedł czas na kolejne spotkanie NERVOnation. W sobotę 25 lipca w Kołobrzegu.

Firebeatz to holenderski duet producentów i dj-ów. Na rynku muzycznym są od wielu lat. Popularność zyskali dzięki takim utworom jak „Dear New York“ czy „Helicopter“ z Martinem Garrixem. Ponadto współpracowali m.in z Tiesto i Calvinem Harrisem. Jeśli w muzyce szukacie energii, to rozwiązaniem jest zdecydowanie duet Firebeatz. Na Sunrise Festival wystąpią w sobotę 25 lipca.


 

źródło: grafika oraz tekst - fanpage Sunrise Festival.


Wszysyc którzy wczoraj przegapili audycje już teraz mogą się zapoznać z jej treścią 

Życzymy miłego odsłuchu i odsyłamy Was na FunPage audycji

 https://www.facebook.com/EXTendERshow?fref=ts


Włoski producent i DJ prezentujący muzykę z gatunku Trance Giuseppe Ottaviani wydał właśnie swój kolejny album zatytułowany "Magenta Live".

Artysta ten zyskał sobie sławę dzięki niekonwencjonalnemu i kreatywnemu podejściu do tworzenia setów. Zamiast tradycynego didżejskiego sprzętu używa syntezatów i keyboardów przez co każdy jego występ jest niepowtarzalny. 

Co tak naprawdę różni wydaną w zeszłym roku "Magentę" od tegorocznej "Magenta Live"? Poprzedni krążek nagrywany był studyjnie, natomiast materiały do najnowszego zostały zarejestrowane podczas występów na żywo artysty. Dodatkowo wzbogacony został o 3 nowe tracki.

TRACKLISTA:

CD 1: Live From Buenos Aires

01. Love Will Bring It All Around (with Eric Lumiere) 
02. Nothing Wrong (feat. Faith) 
03. Passion 
04. Walk This World With Me (feat. Audrey Gallagher) 
05. Rush (feat. Lo-Fi Sugar) 
06. Magenta (with Ferry Corsten) 
07. Feel The Music 
08. Liverpool 
09. In This Together (with Alana Aldea) 
10. Illusion (feat. Stephen Pickup) 
11. Stars (feat. Linnea Schössow) 
12. Cold Flame 
13. Brilliant People (with Aly & Fila) 
14. Waiting On Someday (feat. Vitamin B)

CD 2: Love
01. Love Will Bring It All Around (with Eric Lumiere) (Live Mix)
02. Nothing Wrong (feat. Faith) (Live Dub Mix)
03. Passion
04. Walk This World With Me (feat. Audrey Gallagher) (Live Mix)
05. Rush (feat. Lo-Fi Sugar) (Live Mix)
06. Magenta (with Ferry Corsten) (Live Mix)
07. Feel The Music (Live Mix)
08. Liverpool
09. In This Together (with Alana Aldea) (Club Mix)
10. Illusion (feat. Stephen Pickup) (Live Mix)
11. Stars (feat. Linnea Schössow) (Live Mix)
12. Cold Flame (Live Mix)
13. Brilliant People (with Aly & Fila) (Live Mix)
14. Waiting On Someday (feat. Vitamin B) (OnAir Album Mix Edit)

Album jest dostępny od 14.10.2014 (ProLogic Music)


Pewnie zauważyliście już top naszej strony głównej, a na nim.. 9 twarzy mniej lub bardziej popularnych DJ'ów oraz producentów zagranicznej sceny muzycznej. RadioTP ma zaszczyt gościć te osobistości już od października na swojej antenie. Jakie to dokładnie osoby? To pytanie w tym momencie zadajemy wam drodzy TePowicze... pytamy, oraz nagradzamy!

Dla najlepszych do zgarnięcia będą koszulki, smycze jak również vlepy - to wszystko oczywiście spod szyldu naszego radia. Nazwisk jest 8 - im więcej odgadniecie, tym większe szanse macie na nagrodę. Dla utrudnienia zabawy, lekko przysłoniliśmy wszystkie twarze (co dla niektórych raczej nie będzie raczej żadnym wyzwaniem) - postanowiliśmy odsłonić twarze i dać wam większą szansę na zdobycie naszych gadżetów! Dodatkowo widnieją loga prezentujące poszczególnych artystów - oczywiście trochę zamazane, by nie było za łatwo :)

Odpowiedzi najlepiej udzielać drogą mailową na adres kontakt@radiotp.pl, w nazwie tematu wpisując "Październikowy Konkurs", natomiast w treści maila należy podać do 8 pseudonimów artystów, imię i nazwisko oraz opcjonalnie link do swojego profilu via FaceBook.
Konkurs trwa do ostatniego dnia września, natomiast wyniki poznacie 1 października.

Są chętni? Więc do dzieła!


Już jest oczekwiana przez wielu słuchaczy radia składanka Summer Edition 2014 stworzona przez Mat Deyo.

Znajdziemy na niej 43 starannie wyselekcjonowane utwory które zmiksowane zostały w dwu-częściową składankę. Całość z pewnością przypomni Wam o tegorocznym lecie. 

 

Sam autor poleca składankę tymi słowami:

Summer Edition 14 czyli letnia edycja była tworzona około 2-3 miesięcy. Każdy utwór, każda minuta jest skrupulatnie przemyślana przeze mnie. Kompilacja jest podzielona na dwie części. Pierwsza cześć ma na celu wprowadzać nas w te „wschody słońca”. Utwory takie jak „Both”, „Ibiza”, „The Wonder”, „The Reason” czy „This Is All We Have” maja właśnie nas wprowadzić w letnie brzmienia. Jeżeli chodzi o pierwsza cześć „Summer Edition”, znajdziecie na niej wiele świetnych wokali. Skorzystałem z takich wokalistek jak Jennifer Rene, Neev Kenedy, Christina Novelli ,Julie Thompson czy Natalie Gioia. Z pewnością pierwsza cześć będzie dla miłośników spokojnych brzmień. 

Summer Edition 14 CD#2 oohhh. Co tu dużo mówić, przeciwieństwo pierwszej części.  Dużo niesamowitych utworów prosto z klubów z całego świata. Znajdziecie również potężną dawkę upliftingowych utworów. Niesamowite utwory od Cosmic Gate „Falling Back” w remixie Mark Sixma, „Helena” od Eximinds, „Escapade” od Ben Gold, „Underworld” czy „Propaganda” od Dan Thompson to utwory które  swoja melodią porusza każdego z nas. Na Drugiej części również znajdziecie najnowszy remix od Armin van Buuren zatytułowany „Let In Go”. Jako ze sam jestem miłośnikiem upliftingowych brzmień, nie zapominam o miłośnikach tego rodzaju muzyki. Usłyszycie świetne utwory od Aly & Fila, Philippe El Sisi, Allen & Envy , Matt Bukovski czy Ian Standerwick. Na Drugiej części również znajdziecie chyba najbardziej znany utwór na całym świecie, „Adagio For Strings” w odświeżonej wersji od Mark Sixma.

Miłego spędzenia czasu przy Summer Edition’14

Mat Deyo

 

DOWNLOAD

CD#1 CD#2


To już 4 wydanie Music Peace in the World które ma za zadnie dobrymi ambitnymi dźwiękami (w tym wypadku dźwiękami House & Trance) łączyć ludzi z całego świata. 2 dni niesamowitych muzycznych wrażeń. TimeTable

(22.08.2014r) #1 House Day 13:00 Tray 14:00 Simon Gates 15:00 Quillka 16:00 Cosmic 17:00 Housemaniak 18:00 Roberto Jay 19:00 OneLife 20:00 Luke Greedy 21:00 Rate Motion 22:00 Cez Are Kane 23:00 DenLine (23.08.2014r) #2 Trance Day 14:00 Tomexi 15:00 OneLife 16:00 Mound 17:00 Rivent 18:00 Chris Vestley 19:00 ThomasS 20:00 Mat Dayo 21:00 Lathos Nie może Was zabraknąć! MUSIC PEACE LOVE !


Wielkimi krokami zbliża się kolejna ważna data dla Polski - 11 listopada, Dzień Niepodległości. Bardzo duże znaczenie historyczne i ważna data dla każdego Polaka. Z tą datą wiąże się również meeting, który przygotowaliśmy dla Was właśnie na tą okazję.

"Made in Poland" to dwudniowa impreza promująca polski clubbing, polskich wykonawców i dj'i, którzy przez 2 dni będą grać dla Was na falach RadioTP.

10 listopada zapraszamy na "Before Made in Poland", na którym zagra ekipa RadioTP, natomiast 11 listopada na "Made in Poland" zagrają między innymi tacy goście jak: Dan Price, DenLine, Bream, Siasia, NextDJ, Roberto Bedross, Blinders, Cez Are Kane, Diverson & Soldberg, Fresh Lemons, Koe, Andromedha, Kamil Pankowski, Diabllo aka Coorby, czyli polscy Dj'e i producenci, których zaprosiliśmy do Nas specjalnie na tą okazję. W tym roku również postawiliśmy na młode oraz zdolne osoby. Jak sobie poradzą? Opinię pozostawiamy już Wam.

Bądźcie z Nami w ten szczególny dla Nas czas, a przekonacie się, że muzyczne mamy ogromny powód do dumy i naprawdę możemy się tym szczycić.

Wydarzenie będzie nadawane w RadioTP na kanale ClubMUSIC.
Poniżej znajdziecie najważniejsze linki dotyczące audycji.


Goście, którzy zostali zaproszeni na tą imprezę, to osoby być może dobrze przez Was kojarzone. Ale dla tych, którym te nazwiska niewiele mówią lub chcieliby się dowiedzieć więcej na temat poszczególnych wykonawców, zamieszczamy poniżej odnośniki do profili każdego z uczestników Made in Poland, w których można znaleźć kilka zdań o każdym z nich.

LINE UP:
DenLine / https://www.facebook.com/DenLine
Andromedha / https://www.facebook.com/andromedhamusic
Kamil Pankowski / https://www.facebook.com/pankowskiii
Dan Price / https://www.facebook.com/DanPriceOfficial
Diabllo aka Coorby / https://www.facebook.com/diablloakacoorby
Diverson & Soldberg / https://www.facebook.com/diversonandsoldberg
Next DJ / https://www.facebook.com/nextdjofficial
Blinders / https://www.facebook.com/blindersmusic
Koe / https://www.facebook.com/KoeMusic
Bream / https://www.facebook.com/Breammusic
Fresh Lemons / https://www.facebook.com/freshlemonsofficial
Roberto Bedross / https://www.facebook.com/robertobedross
Cez Are Kane / https://www.facebook.com/CezAreKane
Siasia / https://www.facebook.com/Siasia.DSR

Linki:
Strona Główna RadioTP - http://radiotp.pl
Forum RadioTP - http://radiotp.pl/forum/
Odsłuch w odtwarzaczu - http://www.radiotp.pl/playlists/play.m3u
Odsłuch player online - http://radiotp.pl/play/
RadioTP na FaceBook - http://fb.com/radiotp
Wydarzenie na FaceBook - https://www.facebook.com/events/217024935145001

Dodatkowo zachęcamy do zaglądania na Forum RadioTP. W zakładce 'Wydarzenia w Radiu' z każdego dnia odbędzie się ankieta, w której możecie wskazać, który set Wam spodobał się najbardziej, jak również wyrazić opinię o każdym grającym dj'u - to wszystko dostępne również dla gości odwiedzających forum - bez rejestracji!

Do usłyszenia,
Ekipa RadioTP oraz oficjalni partnerzy medialni wydarzenia: HouseMafia.pl, GlobalTrance.pl, 4clubbers.com.pl, SoundUniverse.pl


Zapraszamy na niedzielę - na kanał klubowy - na którym odbędzie się meeting "Go to Holiday", otwierający tegoroczne wakacje.

Długo wyczekiwanych wakacji wreszcie się doczekaliśmy, więc wypadałoby je godnie rozpocząć - przy piwku, podczas małej prywatnej imprezy i naturalnie... przy dźwiękach RadioTP.

Rozpoczynamy już od godziny 14, i gramy do końca dnia.. przyłączycie się? Zachęcamy bo będzie warto!

Linki:
# odsłuch w jakości 128kbps MP3
# odsłuch w jakości 64kbps AAC+
# odsłuch w przeglądarce on-line

Line Up:
14:00 Master
15:00 DJ4
16:00 Zibero
17:00 MarckCue
18:00 Maniek
19:00 DancingBullets
20:00 Reywers
21:00 M@fju
22:00 KeVin
23:00 Fadebreaker

TPPARTNERZY