POSTY OZNACZONE TAGIEM: FREEZE

To juz dzis zimowe wydanie Clubnight Classics!

Startujemy od 21:00 z setem od Freeze

a od 22:00 zagra dla Was Synthetic Vision

Musicie byc z Nami dzisiejszego wieczoru !


Projekt Clubnight Classics przygotował tym razem coś dla szerszej publiki: 2 scenowy event Space Coalition gdzie na pierwszej scenie będzie można usłyszeć mocniejsze nuty z gatunku hard trance, techno, nrg czy acid a na drugiej bardziej melodyjną wersję trance jak uplifting, euphoric czy pure (drugą scenę wspiera projekt Soundtraffic). Oczywiście tradycyjnie całość w wersji oldschool – na obu scenach tylko klasyki z samych początków owych gatunków. Gościem specjalnym jest tym razem Northface z Wielkiej Brytanii (polskie pochodzenie) – człowiek o 60000 „twarzy” (a dokładniej winyli ;) ), aktywista muzyczny, promotor, dj. Na scenie klubowej nieprzerwanie od początku lat 90'tych. Zagrają też przedstawiciele takich projektów muzycznych jak Soundtraffic, Warsaw Mechanism, We Love Trance i Trance Journey. Na imprezie nie zabraknie specjalnych efektów wizualno-świetlnych oraz wysokiej jakości soundsystemu/nagłośnienia. Kosmiczne wrażenia gwarantowane!

Line Up:

ARENA 1 (floor 0):

NORTHFACE (UK) (Bass Kitchen Worldwide) Na scenie klubowej nieprzerwanie od początku lat 90'tych. Aktywista muzyczny, promotor, dj. Członek kolektywu Bass Kitchen Worldwide. Założyciel sklepu Bass Kitchen Records. W przeszłości właściciel świetnie prosperującego sklepu Ambicus Records (z soundsystemem) i Factory Records Shop w Manchesterze. Posiadacz kolekcji ponad 60 tysięcy płyt winylowych! W swoich setach prezentuje bardzo szerokie spectrum muzyki elektronicznej od Old Skool'u, Breakbeat'u przez Drum'n'Bass / Jungle, po Acid House i Techno z dodatkiem Trance’owych brzmień. Współpracował / dzielił scenę m.in. z Orbital, Grooverider, Altern8, Kenny Ken, DJ Fresh, DJ SY, Nicky Black Market, Featurecast, Gutek, Abradab, DJ Feel X, Novika czy Bass Tajpan oraz z mnóstwem innych gwiazd sceny brytyjskiej, Ma na swoim koncie niezliczoną ilość imprez w kraju i poza jego granicami, m.in. występ na No Boarder Festival i Baltic Games.

VIRUS (Warsaw Mechanism) Reprezentant ekipy Warsaw Mechanism. Na scenie pojawił się w 2010 roku. Wychował się na starej elektronice i klasycznym hip hop'ie. Jego sety to winylowa mieszanka takich brzmień jak drum & bass/jungle (old school, techstep, jump up, darkside, drumfunk, atmospheric, deep/minimal), industrial hardcore, hardcore techno oraz mocnych odmian techno i trance - głównie hard, dark, tribal i acid w oldschool’owym wydaniu. Oprócz tego ma również zajawkę na klasyczny trip hop, hip hop, break beat, breaks, house i speed garage.

SYNTHETIC VISION (Clubnight Classics) Pasjonat klasycznego Trance lat '90 i przełomu '00. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Swą przygodę z muzyką zaczął wiele lat temu gdzie clubbing był na wysokim poziomie a w klubach przeważały adaptery. Patrząc na rozprzestrzeniającą komercjalizacje uznał, że trzeba działać i z przewodnim hasłem "Save the Vinyl” dążyć do utrzymania należytego poziomu clubbingu. Do swej obszernej kolekcji płyt winylowych na bieżąco poszukuje nowych pozycji. Jest współzałożycielem projektu „Clubnight Classics”, a także twórcą autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”. Zagrał m.in. u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey” czy “Rave Alarm”. Gra jako rezydent na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

FREEZE (Clubnight Classics) Promotor początków muzyki elektronicznej w wydaniu soft trance, hard trance, techno, rave czy happy hardcore. Kolekcjoner starych płyt z ‘poprzedniej epoki’. Styczność z muzyką trance, techno i rave miał już w połowie lat ’90 gdzie maglował w kółko kawałki Dance 2 Trance, Marushy, Sven’a Vath’a czy Scootera. W połowie kolejnej dekady pomagał przy organizacji kilku warszawskich imprez psytrance m.in. na Cyplu Czerniakowskim czy opuszczonych squot’ach. Obecnie współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” - grywa głównie na imprezach przez niego promowanych.

ADRIAN K (Zabrze) Pochodzący ze Śląska pasjonat wielu gatunków muzyki - początkowo brzmieniem z pogranicza rocka i metalu. Około połowy lat ‘90 zetknął się z wczesnymi produkcjami The Prodigy i PvD, czego skutkiem było zafascynowanie szeroko rozumianą muzyką elektroniczną, które w późniejszych latach zaowocowało własną inicjatywą w miksowaniu muzyki. Do tej pory swoje sety prezentował m.in na imprezach: Trance Clubnight Classics, Planetarium: Open Air Holiday, Save The Trance Vinyl oraz Blue Wings Session.

ARENA 2 (floor 1):

TRIPLE S (Soundtraffic Team) Pomysłodawca i współtwórca projektu „Soundtraffic”. Zainspirowany muzyką klubową od 2 połowy lat ’90 gdzie jego uwagę przyciągnął kultowy program „Club Rotation”. Kolejne lata to eksperymenty z programem traktor i poszukiwanie własnego, unikatowego brzmienia. To wszystko zaprowadziło go do Radia Mazowsze, gdzie rozpoczął nadawanie własnej audycji o nazwie Soundtraffic (wcześniej „Inner State of Trance”), w której do dziś prezentuje słuchaczom wyjątkowe utwory w stylu trance, house progressive i innych gatunków muzycznych. Współtworzy również portal internetowy o tej samej nazwie. Jego audycja gościła takie legendy trance jak Ferry Corsten, Antillas, Menno De Jong, Stonface & Terminal, Double V, Dj Alex, Cez Are Kane , Matys i wiele podobnych gwiazd z Polski i zagranicy. Miał okazje zagrać na imprezach takich jak: „We Love Trance”, „Audiolake”, „Electik Music Festival Club Edition” oraz wielu innych.

FINGERONE (Soundtraffic Team) Przygodę z muzyką klubową rozpoczął w wieku 13 lat a jego największą uwagę przyciągnął rozwijający się styl Trance. Po kilku latach postanowił sam spróbować swoich sił jako DJ i odnalazł się w tym doskonale, swoją pasję kontynuując


Już dziś (29.01) zapraszamy na pierwszą retransmisję setów z imprezy TRANCE CLUBNIGHT CLASSICS vol.5 która odbyła się w minioną sobotę w Warszawie !!!! Na antenie usłyszycie sety Emil'a i Freeze Start od godz. 21.00 do 24.00

TPPARTNERZY