POSTY OZNACZONE TAGIEM: SYNTHETIC VISION

To juz dzis zimowe wydanie Clubnight Classics!

Startujemy od 21:00 z setem od Freeze

a od 22:00 zagra dla Was Synthetic Vision

Musicie byc z Nami dzisiejszego wieczoru !


Projekt Clubnight Classics przygotował tym razem coś dla szerszej publiki: 2 scenowy event Space Coalition gdzie na pierwszej scenie będzie można usłyszeć mocniejsze nuty z gatunku hard trance, techno, nrg czy acid a na drugiej bardziej melodyjną wersję trance jak uplifting, euphoric czy pure (drugą scenę wspiera projekt Soundtraffic). Oczywiście tradycyjnie całość w wersji oldschool – na obu scenach tylko klasyki z samych początków owych gatunków. Gościem specjalnym jest tym razem Northface z Wielkiej Brytanii (polskie pochodzenie) – człowiek o 60000 „twarzy” (a dokładniej winyli ;) ), aktywista muzyczny, promotor, dj. Na scenie klubowej nieprzerwanie od początku lat 90'tych. Zagrają też przedstawiciele takich projektów muzycznych jak Soundtraffic, Warsaw Mechanism, We Love Trance i Trance Journey. Na imprezie nie zabraknie specjalnych efektów wizualno-świetlnych oraz wysokiej jakości soundsystemu/nagłośnienia. Kosmiczne wrażenia gwarantowane!

Line Up:

ARENA 1 (floor 0):

NORTHFACE (UK) (Bass Kitchen Worldwide) Na scenie klubowej nieprzerwanie od początku lat 90'tych. Aktywista muzyczny, promotor, dj. Członek kolektywu Bass Kitchen Worldwide. Założyciel sklepu Bass Kitchen Records. W przeszłości właściciel świetnie prosperującego sklepu Ambicus Records (z soundsystemem) i Factory Records Shop w Manchesterze. Posiadacz kolekcji ponad 60 tysięcy płyt winylowych! W swoich setach prezentuje bardzo szerokie spectrum muzyki elektronicznej od Old Skool'u, Breakbeat'u przez Drum'n'Bass / Jungle, po Acid House i Techno z dodatkiem Trance’owych brzmień. Współpracował / dzielił scenę m.in. z Orbital, Grooverider, Altern8, Kenny Ken, DJ Fresh, DJ SY, Nicky Black Market, Featurecast, Gutek, Abradab, DJ Feel X, Novika czy Bass Tajpan oraz z mnóstwem innych gwiazd sceny brytyjskiej, Ma na swoim koncie niezliczoną ilość imprez w kraju i poza jego granicami, m.in. występ na No Boarder Festival i Baltic Games.

VIRUS (Warsaw Mechanism) Reprezentant ekipy Warsaw Mechanism. Na scenie pojawił się w 2010 roku. Wychował się na starej elektronice i klasycznym hip hop'ie. Jego sety to winylowa mieszanka takich brzmień jak drum & bass/jungle (old school, techstep, jump up, darkside, drumfunk, atmospheric, deep/minimal), industrial hardcore, hardcore techno oraz mocnych odmian techno i trance - głównie hard, dark, tribal i acid w oldschool’owym wydaniu. Oprócz tego ma również zajawkę na klasyczny trip hop, hip hop, break beat, breaks, house i speed garage.

SYNTHETIC VISION (Clubnight Classics) Pasjonat klasycznego Trance lat '90 i przełomu '00. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Swą przygodę z muzyką zaczął wiele lat temu gdzie clubbing był na wysokim poziomie a w klubach przeważały adaptery. Patrząc na rozprzestrzeniającą komercjalizacje uznał, że trzeba działać i z przewodnim hasłem "Save the Vinyl” dążyć do utrzymania należytego poziomu clubbingu. Do swej obszernej kolekcji płyt winylowych na bieżąco poszukuje nowych pozycji. Jest współzałożycielem projektu „Clubnight Classics”, a także twórcą autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”. Zagrał m.in. u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey” czy “Rave Alarm”. Gra jako rezydent na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

FREEZE (Clubnight Classics) Promotor początków muzyki elektronicznej w wydaniu soft trance, hard trance, techno, rave czy happy hardcore. Kolekcjoner starych płyt z ‘poprzedniej epoki’. Styczność z muzyką trance, techno i rave miał już w połowie lat ’90 gdzie maglował w kółko kawałki Dance 2 Trance, Marushy, Sven’a Vath’a czy Scootera. W połowie kolejnej dekady pomagał przy organizacji kilku warszawskich imprez psytrance m.in. na Cyplu Czerniakowskim czy opuszczonych squot’ach. Obecnie współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” - grywa głównie na imprezach przez niego promowanych.

ADRIAN K (Zabrze) Pochodzący ze Śląska pasjonat wielu gatunków muzyki - początkowo brzmieniem z pogranicza rocka i metalu. Około połowy lat ‘90 zetknął się z wczesnymi produkcjami The Prodigy i PvD, czego skutkiem było zafascynowanie szeroko rozumianą muzyką elektroniczną, które w późniejszych latach zaowocowało własną inicjatywą w miksowaniu muzyki. Do tej pory swoje sety prezentował m.in na imprezach: Trance Clubnight Classics, Planetarium: Open Air Holiday, Save The Trance Vinyl oraz Blue Wings Session.

ARENA 2 (floor 1):

TRIPLE S (Soundtraffic Team) Pomysłodawca i współtwórca projektu „Soundtraffic”. Zainspirowany muzyką klubową od 2 połowy lat ’90 gdzie jego uwagę przyciągnął kultowy program „Club Rotation”. Kolejne lata to eksperymenty z programem traktor i poszukiwanie własnego, unikatowego brzmienia. To wszystko zaprowadziło go do Radia Mazowsze, gdzie rozpoczął nadawanie własnej audycji o nazwie Soundtraffic (wcześniej „Inner State of Trance”), w której do dziś prezentuje słuchaczom wyjątkowe utwory w stylu trance, house progressive i innych gatunków muzycznych. Współtworzy również portal internetowy o tej samej nazwie. Jego audycja gościła takie legendy trance jak Ferry Corsten, Antillas, Menno De Jong, Stonface & Terminal, Double V, Dj Alex, Cez Are Kane , Matys i wiele podobnych gwiazd z Polski i zagranicy. Miał okazje zagrać na imprezach takich jak: „We Love Trance”, „Audiolake”, „Electik Music Festival Club Edition” oraz wielu innych.

FINGERONE (Soundtraffic Team) Przygodę z muzyką klubową rozpoczął w wieku 13 lat a jego największą uwagę przyciągnął rozwijający się styl Trance. Po kilku latach postanowił sam spróbować swoich sił jako DJ i odnalazł się w tym doskonale, swoją pasję kontynuując


Clubnight Classics prezentuje autorski pomysł jednego z założycieli - Synthetic Vision:

Save The Trance Vinyl - Ratujemy Trance na Vinylu !!!

 

Powracamy z kolejną już 3 edycją wyjątkowej imprezy elektronicznej.. 

Granie tylko i wyłącznie z płyt winylowych - gramofony i miker !!! Bez żadnych zbędnych dodatków: cd's, laptop's a przede wszystkim ostatnio ulubionego przycisku "SYNC". Jak za starych, dobrych czasów Dj'ingu. 

Będziemy pieścić Wasze uszy 100% analogowym brzmieniem. Wprowadzimy Was w innym wymiar przekazu muzyki i dźwięku, gdzie posmak "winylowego smażenia" dopełni jeszcze bardziej klimatu tego eventu. 

Podróż przemierzymy: zaczynając od magicznych lat 90-tych Trance'u do schyłku ery tego gatunku czyli do 2005 roku. 

Zwiedzimy: kwintesencja Classics Trance: Epic, Pure, Acid & Hard Trance, Rave oraz Progressive. 

Poprowadzi Was czterech pilotów - wyznawców grania z płyt gramofonowych oraz pasjonatów klasycznych rytmów.

DJ's:

 

Rubu (Warszawa)

Grywa wszelakie formy muzyki elektronicznej, głównie w stylu retro / classic. Ostatnio 

mocniejsze formy starego rave czy hardcore, nie szczędząc szybkiego i dynamicznego tempa. 

Jest stałym bywalcem imprez „Rave Alarm”, grywał m.in. w takich miejscach jak Apartament, M25, Jerozolima, Parking, Luzztro, Ubu czy Cypel 3 Kultur oraz Voodoo - Trance Clubnight Classics

 

Blend (Wrocław)

Jego zainteresowanie muzyką elektroniczną a w szczególności trance i wszelkiego rodzaju odmianami rozpoczęło się już pod koniec lat 90. Po opanowaniu dj-skiego rzemiosła nastały występy głównie w klubach zlokalizowanych na południu Polski min. Trance, Enigma w Dąbrowie Górniczej, Ambasador, Traffic w Czeladzi czy Coco w Sosnowcu. Od dwóch lat ściśle związany z wrocławską ekipą Trance Journey, gdzie miał okazję zagrać na prawie wszystkich edycjach wraz z takimi Dj-ami jak: Arctic Moon, Indecent Noise, Matt Bukovski czy A.R.D.I.

Prezentuje różne gatunki muzyczne jednak większość z nich skupionych jest wokół szeroko pojętego Trance. W dzisiejszych czasach stara się aby jego sety budowane były głównie na bazie oldschoolwych produkcji dzięki czemu podczas jego występu z pewnością nie zabraknie klasyków w szczególności z lat 1999-2004.

 

Synthetic Vision (Clubnight Classics)

Pasjonat klasycznego Trance lat 90-tych i przełomu 00'. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Poszukiwacz i "wyjadacz" płyt winylowych. Współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” a także twórca autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”.

Zagrał m.in u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey”, czy “Rave Alarm”. Jest rezydentem na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

 

Mike Revo (Zabrze)

Od Najmłodszych Lat zafascynowany Dźwiękami muzyki Elektronicznej, Choć nie obce są mu także gatunki takie jak Rock czy Muzyka Alternatywna. Wychowany przy dźwiękach Gitar i Keyboardów, Obrał drogę w kierunku Dj'ingu Początki swojego Mixowania na profesjonalnym sprzęcie sięgają roku 2005 kiedy to zakupił Swoją pierwszą Konsoletę, rozwijając swą pasję po dziś dzień.

Często możemy usłyszeć go na transmisjach live jako Revoo. Gatunki które prezentuje w swoich Setach to Głównie Trance, House, Deep House, oraz Techno. Choć jak to Mawia "Kocha muzykę po całości" Chętnie prezentuje także Mocniejsze klimaty typu Drum&Bass, Dubstep, czy Hardstyle. 

 

Namiary:

24.10.2015

Klub GramOFF/ON 

Warszawa, Chłodna 35/37

Start: 22:00

Wstęp: 15PLN

 

Patroni medialni:

http://radiotp.pl/

http://beautifulnight.pl/

http://club-life.eu/

http://djmagazine.pl/

http://idance.pl/

http://klubowa.pl/

http://soundtraffic.pl/

http://topdj.pl/

http://welovetrance.pl/

http://trance1.fm/

 

artwork: http://aftermidnight.com.pl/

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1482231032079972/

TPPARTNERZY