NEWS - Clubnight Classics - Save The Trance Vinyl - Ratujemy Trance na Vinylu

Clubnight Classics prezentuje autorski pomysł jednego z założycieli - Synthetic Vision:

Save The Trance Vinyl - Ratujemy Trance na Vinylu !!!

 

Powracamy z kolejną już 3 edycją wyjątkowej imprezy elektronicznej.. 

Granie tylko i wyłącznie z płyt winylowych - gramofony i miker !!! Bez żadnych zbędnych dodatków: cd's, laptop's a przede wszystkim ostatnio ulubionego przycisku "SYNC". Jak za starych, dobrych czasów Dj'ingu. 

Będziemy pieścić Wasze uszy 100% analogowym brzmieniem. Wprowadzimy Was w innym wymiar przekazu muzyki i dźwięku, gdzie posmak "winylowego smażenia" dopełni jeszcze bardziej klimatu tego eventu. 

Podróż przemierzymy: zaczynając od magicznych lat 90-tych Trance'u do schyłku ery tego gatunku czyli do 2005 roku. 

Zwiedzimy: kwintesencja Classics Trance: Epic, Pure, Acid & Hard Trance, Rave oraz Progressive. 

Poprowadzi Was czterech pilotów - wyznawców grania z płyt gramofonowych oraz pasjonatów klasycznych rytmów.

DJ's:

 

Rubu (Warszawa)

Grywa wszelakie formy muzyki elektronicznej, głównie w stylu retro / classic. Ostatnio 

mocniejsze formy starego rave czy hardcore, nie szczędząc szybkiego i dynamicznego tempa. 

Jest stałym bywalcem imprez „Rave Alarm”, grywał m.in. w takich miejscach jak Apartament, M25, Jerozolima, Parking, Luzztro, Ubu czy Cypel 3 Kultur oraz Voodoo - Trance Clubnight Classics

 

Blend (Wrocław)

Jego zainteresowanie muzyką elektroniczną a w szczególności trance i wszelkiego rodzaju odmianami rozpoczęło się już pod koniec lat 90. Po opanowaniu dj-skiego rzemiosła nastały występy głównie w klubach zlokalizowanych na południu Polski min. Trance, Enigma w Dąbrowie Górniczej, Ambasador, Traffic w Czeladzi czy Coco w Sosnowcu. Od dwóch lat ściśle związany z wrocławską ekipą Trance Journey, gdzie miał okazję zagrać na prawie wszystkich edycjach wraz z takimi Dj-ami jak: Arctic Moon, Indecent Noise, Matt Bukovski czy A.R.D.I.

Prezentuje różne gatunki muzyczne jednak większość z nich skupionych jest wokół szeroko pojętego Trance. W dzisiejszych czasach stara się aby jego sety budowane były głównie na bazie oldschoolwych produkcji dzięki czemu podczas jego występu z pewnością nie zabraknie klasyków w szczególności z lat 1999-2004.

 

Synthetic Vision (Clubnight Classics)

Pasjonat klasycznego Trance lat 90-tych i przełomu 00'. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Poszukiwacz i "wyjadacz" płyt winylowych. Współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” a także twórca autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”.

Zagrał m.in u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey”, czy “Rave Alarm”. Jest rezydentem na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

 

Mike Revo (Zabrze)

Od Najmłodszych Lat zafascynowany Dźwiękami muzyki Elektronicznej, Choć nie obce są mu także gatunki takie jak Rock czy Muzyka Alternatywna. Wychowany przy dźwiękach Gitar i Keyboardów, Obrał drogę w kierunku Dj'ingu Początki swojego Mixowania na profesjonalnym sprzęcie sięgają roku 2005 kiedy to zakupił Swoją pierwszą Konsoletę, rozwijając swą pasję po dziś dzień.

Często możemy usłyszeć go na transmisjach live jako Revoo. Gatunki które prezentuje w swoich Setach to Głównie Trance, House, Deep House, oraz Techno. Choć jak to Mawia "Kocha muzykę po całości" Chętnie prezentuje także Mocniejsze klimaty typu Drum&Bass, Dubstep, czy Hardstyle. 

 

Namiary:

24.10.2015

Klub GramOFF/ON 

Warszawa, Chłodna 35/37

Start: 22:00

Wstęp: 15PLN

 

Patroni medialni:

http://radiotp.pl/

http://beautifulnight.pl/

http://club-life.eu/

http://djmagazine.pl/

http://idance.pl/

http://klubowa.pl/

http://soundtraffic.pl/

http://topdj.pl/

http://welovetrance.pl/

http://trance1.fm/

 

artwork: http://aftermidnight.com.pl/

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1482231032079972/


Musisz być zalogowany aby napisać komentarz. Zaloguj się lub Zarejestruj lub skorzystaj z systemu komentowania, który jest poniżej

TPPARTNERZY