POSTY OZNACZONE TAGIEM: pioneer dj

Pioneer i KKR (Kohlberg Kravis Roberts) wspólnie opublikowały komunikat prasowy, w którym potwierdzają wcześniejsze plotki o sprzedaży działu DJskiego marki Pionner firmie KKR. Wartośc transakcji opiewa na kwotę 551 milionów dolarów. 85,05% udziałów będzie w posiadaniu firmy KKR , które zostaną zakupione poprzez spólkę holdingową PDJHD, natomiast pozostałe 14,95% wciąż bedą w posiadaniu marki Pioneer. Prezes i CEO Pioneer Susumu Kotani powiedział, że taki przebieg spraw przyśpieszy rozwój ich głownego działu czyli car audio jak i również wążną kwestią była znalezienie partnera, który zarówno pomoże jeszcze bardziej rozwinąć oddział Pioneer DJ. Co ważne firma KKR ma duże doświadczenie w branży mediów i technologii na świecie co ma mocno rozwinąć nowe technologie marki Pioneer DJ. Nie zapominajmy też iż Pionner wciąz będzie miał udziały i już zapowiedział, że będzie bardzo aktywnie współpracował z marką KKR aby marka Pioneer DJ rozwijała się w jeszcze większym tempie.

Obecnym boom na muzyke elektroniczną widać mocno wpłynął na branże DJską, a obecne wydarzenia związane z marką Pioneer DJ mogą wiele zmienić odnośnie kierunku rozwoju tej gałęzi sprzętu muzycznego jaki i nowych trendów, o których mam nadzieje że przekonamy się już wkrótce

 


Pioneer - japońska firma, która zajmuje się sprzętem audio, jeden ze swoich oddziałów a dokładnie ten najbliższy nam - Pioneer DJ planuje wystawić na sprzedaż. Co jest spowodowane tym krokiem? Ciężko przewidzieć. Natomiast wiemy, iż ostatni trend na kontrolery DJskie może mieć niemały wpływ na taki obrót spraw.

 

Zanim jednak to nastąpi, Pioneer DJ nie próżnuje i wydaje kolejne akcesoria dla DJi.

Tym razem mowa o nowych słuchawkach oznaczonych symbolem HDJ-C70.

Słuchawki te na pierwszy rzut oka mocno kojarzą się z modelem HD25 ze stajni firmy Sennheiser, które są już legendą na rynku.

 

 

 

W słuchawkach HDJ-C70 zaimplementowano specjalny system, który ma na celu wyeliminować wszystkie dźwięki dochodzące z otoczenia, które mogą zakłócać DJowi jego pracę.

Planowana data wpuszczenia produktu do sprzedaży to listopad tego roku a sugerowana cena to 179 euro.

 

 

 

 


TPPARTNERZY