POSTY OZNACZONE TAGIEM: matt bukovski

Czas najwyższy na wielki powrót do Polski jednego z najpopularniejszych DJ-ów wszech czasów! 14 maja 2016 Armin van Buuren ze swoją liczą ekipą produkcyjną przyleci do Trójmiasta, by po długich latach przerwy zaprezentować polskim klubowiczom wielkie show, które zapamiętamy do końca życia. Polska edycja tegorocznego Armin Only odbędzie się w ultra nowoczesnej hali Ergo Arena w Gdańsku.

Dlaczego jednak nie rozpocząć trance'owego święta już w piątek? Aby przygotować Was na niezapomniane, muzyczne doznania ekipa Ultrawave Music Festival we współpracy z TranceFamily Poland oraz polską grupą A State Of Trance - Team Poland zaprasza Was na before party dla wszystkich fanów muzyki trance, które odbędzie się w gdańskim klubie Autsajder!

Postaramy się wyjątkowo zadbać o wasze wrażenia wizualno-akustyczne z pomocą profesjonalnie rozbudowanego systemu nagłośnieniowego oraz oświetlenia i efektów specjalnych, które tego wieczoru zostaną zainstalowane w klubie. Muzykę na najwyższym poziomie zapewni skład DJski, który już niedługo zostanie upubliczniony.

Tego weekendu to Trójmiasto będzie polską stolicą muzyki Trance! Informujcie więc i zachęcajcie znajomych do udziału w naszej wielkiej integracji, a my dołożymy wszelkich starań, aby pobyt nad morzem na długo pozostał w Waszej pamięci.

LINE-UP:
- Matt Bukovski
- Robbie Seed
- Rafuss
- Lucavibe
- Mound

WSTĘP: 15 PLN (Studenci 10 PLN)
START: 21:00
KLUB AUTSAJDER, Do Studzienki 34 Gdańsk


17 oraz 18 sierpnia świętujemy 250 wydanie autorskiego programu Mat'a Deyo - Truly Emotion Of Trance! Całe wydarzenie odbędzie się na kanale HybridGATE.

17 sierpnia wszyscy, którzy kochają muzykę elektroniczną, nie tylko z poziomu Trance, z pewnością odnajdą się w tym wydarzeniu. Doskonale wyselekcjonowane brzmienia w ten dzień zaserwują Wam:

14 Martin Volpe
15 OneLife
16 Ralph Sequel
17 Carlo Calabro
18 Adrena Line
19 Vito
20 Mat Deyo
21 Rodney
22 Sirius
23 Digital Gress

18 sierpnia natomiast przygotujcie się na mocną dawkę Uplift'ów oraz spędźcie bardziej.. emocjonalnie ten dzień z RadioTP i TEOT 250. W ten dzień zagrają dla Was:

14 Philippe Rene
15 Cristian Ketelaars
16 Paul Ercossa
17 Next DJ
18 Sound Players
19 A.R.D.I.
20 Alexandre Bergheau
21 Mat Deyo
22 Matt Bukovski
23 Mike van Fabio

Zapraszamy i zachęcamy do spędzenia tego weekendu właśnie z Nami - RadioTP.pl!

TPPARTNERZY