POSTY OZNACZONE TAGIEM: gwiazdy

W przyszłym roku czeka na fanów muzyki tanecznej wielka gratka. Film 808 będzie dokumentem opowiadającym o wzlotach i upadkach automatu perkusyjnego Roland TR-808. "Transistor Rythm" został wprowadzony do produkcji w 1983 roku i z ogromnym powodzeniem pomagał w twórczości artystów.

Film reżyserowany przez Alexandra Dunna opowie o kolosalnym znaczeniu instrumentów w produkcji muzyki z gatunku house, a nawet hip-hop. Dokument ma również wytłumaczyć dlaczego 808 była tak niepowtarzalnym urządzeniem. 

Na sukces filmu mają zapracować gwiazdy muzyki klubowej takie jak: Afrika Bambataa, David Guetta, Fatboy Slim, Lil Jon, Armand van Helden, czy Diplo. 

Tak Dunn skomentował film:
"Tworzenie filmu dokumentalnego o automacie perkusyjnym, części sprzętu elektronicznego to interesujące wyzwanie. Sprzęt nie mówi, więc ciężko go przedstawić jako głównego bohatera filmu. 808 było podróżą do odkrycia moich możliwości. Jedyne co doprowadziło mnie i team do spotkania z przeszło pięćdziesięcioma muzykami były ich osobiste historeei o tym sprzęcie i muzyce którą tworzyli używając tych wspaniałych dźwięków. Wszyscy artyści są tak naprawdę głównymi bohaterami którzy mając 808 przy sobie zmienili postrzeganie muzyki na zawsze"

Film zostanie wydany w 2015 roku ze studia You Know Films we współpracy z Atlantic Films. 

Stworzenie dokumentu o TR-808 może być bardzo interesujące. Chętnie poinformujemy Was o dalszych planach tego projektu. 


*Aktualizacja: 1.03.2013!*

Znamy już 11 nazwisk artystów - w tym jednego headliner'a, jacy pojawią się na tegorocznym Sunrise Festival.
Dzisiaj mieliśmy okazję poznać kolejnych trzech artystów stricte house'owych.

Do grona DJ'ów: Dada Life, Showtek, Fedde Le Grand, Mark Knight, Danny Avila, W&W, Gregor Salto, Dj Kris, Jochen Miller, Crazibiza, Axwell dołączyli:
Prok & Fitch, Franky Rizardo oraz Federico Scavo!

Line Up przedstawia sie następująco (aktualizacja 1.03.2013):

Piątek - 26 lipca:
Dada Life
Danny Avila

Mark Knight
W&W
Crazibiza
Axwell
Federico Scavo
Prok & Fitch


Sobota - 27 lipca:
Fedde Le Grand
Showtek
Gregor Salto
Jochen Miller
Franky Rizardo

Niedziela - 28 lipca:
Dj Kris

MDT Agency zapowiedzialo odsłonięcie artystów trance'owych już w przyszłym tygodniu, a tymczasem przypominamy ceny biletów na piątek, sobotę i niedzielę - Uwaga! W tym roku nie jest przewidziana sprzedaż karnetów.

  • Piątek - Standard 99 PLN (VIP 300 PLN)
  • Sobota - Standard 199 PLN (VIP 400 PLN)
  • Niedziela - Standard 50 PLN

Sprzedaż biletów ruszyła dzisiaj o godzinie 16:00 na www.SunriseFestival.pl!

MDT na ten rok wprowadzi nowy model sprzedaży - zakupu będzie można dokonać metodą TICKETDIRECT (print@home) jak również poprzez przelew lub kartą bezpośrednio przez PayU.

TPPARTNERZY