POSTY OZNACZONE TAGIEM: Ostrava

Bardzo zła wiadomość dla wszystkich maniaków Tranceowych brzmień! Dzisiejszego wieczora dowiedzieliśmy się o odwołaniu Armin Only, które miało się odbyć 31 Października w Ostravie (CZ).

Oficjalne oświadczenie ze strony www.arminonly.com:

Z wielkim żalem musimy ogłosić iż Armin Only Intense który miał się odbyć 31 Października w czeskiej Ostravie nie odbędzie się.

Impreza została odwołana ze względu na okoliczności które nie są naszą winą. Słabe zarządzanie finansami przez lokalnego promotora Lubos Virag spowodowało iż stworzenie tego eventu okazało się niemożliwe. Jeśli już zakupiliście bilety wszelkie pytania możecie kierować na maila Ticketportal reklamace@ticketportal.cz lub na stronie http://www.celebration.sk.

Armin van Buuren przeprasza za zaistniałą informację i wydał oświadczenie:

Przepraszam za informowanie Was o odwołaniu eventu tak późno. Rozumiem Waszą złość. Jestem bardzo zły na to co się stało. Mam nadzieję że zobaczymy się wkrótce.

Jesteśmy tak samo rozczarowani jak Wy. Proszę przyjąć nasze najszczersze przeprosiny. 


AKTUALIZACJA (29.10.2014):

Kilka godzin temu zostało wydane oficjalne oświadczenie ze strony ArminOnly.com, które być może przynajmniej po części zadowoli zagorzałych fanów Armin van Buuren'a. A oto one:

"Dzisiaj dowiedzieliśmy się od lokalnego promotora imprezy, że za żadne ze sprzedanych biletów nie będzie zwrotu pieniędzy. Dla nas to kompletnie nie do zaakceptowania i chociaż nikt nam nie zrekompensuje finansowych strat związanych z powodu odwołania Armin Only, Armin van Buuren przyleci do Ostravy i zagra specjalnego, 3-godzinnego seta dla swoich fanów. Niestety z powodu zaistniałych okoliczności nie ma możliwości zorganizowania show ARMIN ONLY INTENSE.

Nie będzie w sprzedaży żadnych dodatkowych biletów, ale wszyscy posiadacze wejściówek na Armin Only automatycznie upoważnieni są do wejścia na imprezę, która odbędzie się w ten piątek w tym samym miejscu. Drzwi zostaną otwarte o 21, Armin rozpocznie seta o 23. Dodatkowych informacji możecie uzyskać pod tym adresem: eklamace@ticketportal.cz."

AKTUALIZACJA (30.10.2014 21:00):

Mamy dla Was lineup imprezy która odbędzie się w zamian za Intense (informacja od Celebration.sk).

21:00 - 23:00 - Martin Streed
23:00 - 02:00 - Armin van Buuren
02:00 - 04:00 - Driftmoon

AKTUALIZACJA (30.10.2014 23:06):

Niestety, musimy zaktualizować line up. Nie będzie Driftmoon. Mają oni zaplanowany gig w Niemczech. Sami nawet nie wiedzą dlaczego zostali wpisani w lineup. Istne szaleństwo w Ostravie.... Sprzedaliście już bilety?

AKTUALIZACJA (30.10.2014 23:45):

Wreszcie mamy (oby!) finalny lineup wydarzenia. W miejsce wcześniej zapowiedzianego Driftmoon, pojawił się Listterz. Pozostaje nam współczuć wszystkim, którzy zakupili bilety ale i jednocześnie życzyć... udanej imprezy :)

21:00 - 23:00 - Martin Streed
23:00 - 02:00 - Armin van Buuren
02:00 - 04:00 - Listterz

TPPARTNERZY