NEWS

Każdy wie że najlepiej bawić się w RadioTP, ale gdy już musimy wyjść to gorąco polecamy niektóre imprezy.

Bogacz, Kolbuszowa(SŁUCHAJ NA RADIOTP W SOBOTĘ OD 22:00!):
SOBOTA: BURGER PARTY DJ BABKA / DJ BORYS, WSTĘP: 10PLN

Ekwador, Manieczki:
Brak imprez

Energy 2000, Przytkowice:
PIĄTEK: TONY T FEAT. ALBA DJ THOMAS / DJ DEMAX / DJ WOJTAS / DJ DANIELS, WSTĘP: 15PLN
SOBOTA: OKTOBERFEST THOMAS / DEMAX / WOJTAS / GUCCI / TEEF / DANIELS, WSTĘP: 15PLN

Energy 2000, Katowice:
PIĄTEK: KINGS OF HARDSTYLE WILDSTYLEZ / OVERBIZZ / DRIVER / INVERSTATE / THE VOIZER
, WSTĘP: 15PLN
SOBOTA: TONY T FEAT. ALBA, WSTĘP: 15/20PLN

Pacha, Poznań:
PIĄTEK: 
WE LOVE IBIZA DZIUBEE DRUMMER / ASIA ASH / MAGIC / ANDY MILE / MAQOO / V_VALDI, WSTĘP: ??PLN
SOBOTA: WAVESHOCK / MAGIC / FACE / ANDY MILE, WSTĘP: ??PLN

Holidays, Orchowo:
SOBOTA: MAFIA PARTY MESZI / MAAXX, WSTĘP: 10PLN

Protector, Uniejów:
SOBOTA: WE LOVE IBIZA DEEJAY ROKO / DJ MERCUS / DJ BRODA, WSTĘP: 15PLN

Protector, Wola Krzysztoproska:
SOBOTA: MUSIC REVOLUTION SEBASTIEN LUMINOUS / MR MATT / STAHA / KELVIN / VNALOGIC / SMYQ, WSTĘP: 12PLN

Club Seven, Legnica:
PIĄTEK: ACID LUKE, WSTĘP: ??PLN
SOBOTA: KARAOKE, WSTĘP: ??PLN

Heaven, Leszno:
PIĄTEK: HAZEL LIVE SHOW DJ HAZEL / DJ WAJS / DJ IROON / DJ DIABLO / DJ JONY, WSTĘP: 7PLN
SOBOTA: HEARTONE HEARTONE / 
DJ WAJS / DJ IROON / DJ DIABLO / DJ JONY , WSTĘP: 15PLN

Shine Club, Kraków:
SOBOTA: SATURDAY NIGHT AFROJOCKERS / GEORGINA TARASIUK, WSTĘP: 10PLN

Coco Club, Kraków
SOBOTA: HIGH VOLTAGE SPLINTER / DOMINIQUE GATTO / DJ PISTOLET, WSTĘP: 10/20PLN

Diva Music Gallery, Kraków
SOBOTA: GOD IS A DJ TRECK / MR ONE / MATTHEO G, WSTĘP: 10PLN

Życzymy jak zwykle miłej zabawy i połamania nóg na parkiecie :).


Powoli rozpoczynamy wprowadzać nowości w RadioTP, a od tego miesiąca będzie to nowość bardzo gorąca!

Przygotowaliśmy dla was 10 nowych programów muzycznych zagranicznych artystów pojawiających się na wielu chartsach sklepu internetowego Beatport i wielu innych! Programy te z pewnością zadowolą każdego konesera dźwięków technicznych, ale nie tylko. Poniżej prezentujemy pełną listę programów oraz częstotliwość ich występowania, zapraszamy do przeglądu!


Moonbeam to duet dwóch baraci, który powastał w 2003 roku w Niżnym Nowogrodzie, w Rosji. W 2005 roku ich własna marka- Moonbeam Digital przyczyniła się do nawiązania współpracy z takimi producentami jak Jeff Bennett, Joshua Collins, Stephan Hinz, LeRon & Yves Eaux, Clubbervision i innymi. Tworzą muzykę Atmospheric Techno, Deep Minimal, Progressive House. Zadebiutowali dzięki współpracy z Tiesto między innymi w „In Search Of Sunrise Ibiza 6” jak i w późniejszych albumach.

Moonbeam zagoszczą u nas z podcastem Ticket To The Moon w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 22:00.


Tim Cullen to brytyjski DJ oraz producent regularnie rozgrzewający parkiety słynnych londyńskich klubów Ministry of Sound oraz Pacha. Tylko w ostatnim roku miał okazję pokazać swoje umiejętności wszędzie od Chin po Kajmany, Bahrajn aż do Ibizy i nie tylko. Talent i olbrzymia muzyczna pasja stawiają Tima jako bezkonkurencyjnego w swojej dziedzinie - nigdy nie przestanie zaskakiwać podczas seta, czy w produkcjach muzycznych. Świetny DJ, doskonały producent i wspaniały jako osoba - Tim Cullen jest prawdziwym atutem społeczności muzyki house.

Tim Cullen zagości u nas z podcastem InFact Radio co 2 tygodnie w czwartki o godzinie 21:00.


UMEK (Uros Umek) urodzony w 1976 roku w Ljublianie dj i producent . Granie rozpoczął w Słowenii w 1993 roku będąc jednym z pionierów muzyki techno w swoim kraju i jednym z pionierów miksowania z winyla. Jako jeden z nielicznych używał do grania tylko czarnych krążków, a nie zwykłych plastikowych płyt CD. Wraz z grupą przyjaciół zaczął organizować imprezy, które promowały muzyke techno. Robił to na tyle skutecznie, że techno stało się w Słowenii wyjątkowo popularne, a sam Umek postacią legendarną. Równie udane są działania Umek'a jako twórcy. Z pod jego skrzydeł wyszedł znany wszystkom dobrze label Consumer Recreation, dla którego wydaje własną muzykę, nagrywa również dla takich wytwórni jak: Tortuted, Planet Rhythm, Primate, Jeriho, Missile i jeszcze wiele innych. Muzyka, którą tworzy to najczęściej czyste techno, czasami funkowe, tech-house oraz electro. Wraz z upływem czasu wydawał rozmaite płyty, które stawały się coraz większymi hitami. Niektóre jego utwory nie raz stawały się numerami jeden, pośród dj'ów grających muzykę techno. Zdobył już popularność niemal na całym świecie, jest zapraszany na wszelkie imprezy, gdzie potrafi pokazać swoje umiejętności obsługi konsolety. Jego popisowy numer to granie z 3 decków, później już to było norma, wiec spróbował swoich sił wykorzystując 4 gramofony, zawsze gdy ma taką możliwość używa ich w pełni.

Umek zagości u nas z podcastem Behind The Iron Curtain w każdy wtorek o godzinie 23:00.


Ponad 10 lat temu na Ibizie (bo gdzie indziej?) sięgają podstawy założenia duetu Audiojack przez dwóch DJ'ów z Leeds - Richard'a Burkinshaw oraz James'a Rial. W ciągu ostatniej dekady szlifowali swoje umiejętności, by w końcu rozbujać parkiety klubów od Brazylii aż do Australii, prezentując najwyższy muzyczny poziom. Pomimo sukcesywnego rozwoju swojej kariery w 2005 roku, Jamie i Rich każde swoje kolejne kroki stawiają jak najbardziej przemyślane i robią wszystko, by w ich produkcjach można było usłyszeć świeże i doskonałe dźwięki. Audiojack, dzięki swym energicznym setom, zdołali zaprezentować się już w takich miejscach jak Kater Holzig, Ritter Butzke & Watergate (Berlin), Sankeys (Ibiza), Rex Club (Paris), Hive (Zurich), Harry Klein (Munich), Electric Pickle (Miami), Ego (Hamburg) jak również w przeszłości w przeróżnych miejscach w Londynie, Space in Ibiza, Zouk in Singapore oraz D-Edge w Brazylii.

Audiojack zagoszczą u nas z podcastem In the Gruuv w każdy poniedziałek o godzinie 21:00.


Progressive-trance’owy artysta, który z pędem wszedł w tym roku do rankingu DJ MAG top 100 znajdując się, na wysokim i zasłużonym 58-tym miejscu!
Sety znanego między innymi z kawałka „The Fusion” artysty są gratką dla fanatyków muzyki trance. Ściśle związany z Armadą, supportowany przez największe trance’owe „nazwiska” na świecie 24-letni obywatel Ukrainy. W jego niesamowitych utworach można usłyszeć głosy m.in. Any Criado, czy Cathy Burton.

Omnia zagości u nas z podcastem Omnia Music Show w każdy czwarty wtorek miesiąca o godzinie 22:00.


Uzależniony od wielu stylów muzycznych - od Hip Hop po nawet Punk - niemiecki DJ oraz wreszcie producent - Ulf Alexander. Okazuje się być jednym z najbardziej obiecujących debiutów ostatniego roku. Profesjonalnie mixuje od 2007 roku, jednak już w 2010 roku został doceniony przez większość, gdzie może prezentować odpowiednio dobrane dźwięki deep'u. Wygranie kilku konkursów oraz współpraca z wieloma DJ'ami być może pomogą mu jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła w świecie muzycznym.

Ulf Alexander zagości u nas z podcastem Discothesque Radio w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 20:00.


Ramon Tapia Urodził się w Holandii ale żył i wychował się w Antwerpii (Belgia). Przygodę z produkcją muzyki rozpoczął w wieku 16 lat. Eksperymentował z różnymi stylami począwszy od hardcore przez progressive, trance aż do minimal i techno. Po pewnym czasie, Ramon debiutował na labelu Corachi! (założony przez Zzino), później były wydawnictwa na sublabelu Music Man rec (Pocket) oraz w 2007 roku na Yellow Tail (sublabel Blu - Fin). Jednak największe triumfy święci ostatnio pod egidą Great Stuff, którego nakładem ukazał się jego mini album "Mini Jack".

Ramon Tapia zagości u nas z podcastem Say What? Recordings Show w każdy drugi czwartek miesiąca o godzinie 21:00.


Już jako nastolatek rozpoczął swoją przygodę z muyzką poprzez lekcje gry na gitarze. W wieku lat 16 zakupił AKAI MPC-2000 co zapoczątkowało jego obfitą znajomość z muzyką elektroniczną. Mając 21 lat przeniósł się do kolebki muzyki tanecznej jaką wtedy był Berlin. Jego następnym krokiem były muzyczne studia, które szybko przeobraziły się w pełnowymiarową muzyczną karierę. Na początku była to produkcja jingli i muzyki do reklam. Ciąglę zakochany w muzyce house mimo że nic oficjalnie nie wydał to jedno z jego demo znalazło się na Matt ‘Radio Slave’ Edwards, później pojawiając się za jego namową na labelu Rekids. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla niego było spotkanie dwóch facetów o nazwie Ali i Basti - znanych również jako Tiefschwarz. Jak wyjaśnia Sante: "Szukali nowego inżyniera i wzięli mnie do ich labelu Souvenir gdzie miałem pełna swobodę w wydawaniu mojej muzyki". Patrząc na jego kalendarz produkcyjny można zauważyć wielką różnorodność i to jak szeroka jest jego popularność. Popularność od bastionów techno jak Cocoon do królów Big Roomowego housu Defected, aż do undergroundowych ulubieńców jak Desolat, Supernature i 8bit. Gdy tylko pyta się Sante aby opisał jego styl muzyczny, mówi, że tak naprawdę nie wie, jak to zrobić. Jego plany na przyszłość to wydanie długo oczekiwanego debiutanckiego albumu jako artysta oraz praca nad raczkującą marka AVOTRE, która jest labelem jak i linią odzieży.

Sante zagości u nas z podcastem Santé Radioshow w każdy trzeci czwartek miesiąca o godzinie 20:00.


Stefano mistrz muzyki house we wszystkich jej formach buduje swoją legendę od wielu lat. Pochodzący z włoch jeden z najbardziej cenionych DJ-ów swojego narodu. Produkcje jego można znaleźć niemalże w każdym zbiorze CD obecnych DJi grających muzykę elektroniczną. Gdy Stefano pojawia się za konsoletą DJe i klubowicze mówią, że dzieje się wtedy coś magicznego. Ludzie podczas jego setów całkowicie zatracają się w muzyce.
Stefano to wielki DJ jak i producent. Jego utwory pojawiały się nie raz na pozycjach pierwszych w notowaniach sklepu Beatport i to w wielu podgatunkach muzyki elektronicznej. W roku 2010 został nominowany na Beatporcie do "Breakout Artist of the Year” a następnie w roku 2011 nominowany do „Artysty Roku”. Co ciekawe w muzycznych rankingach przeskoczył on również inne gwiazdy sceny muzycznej jak Beyonce, Pitbull, Shakira, Lady Gaga zdobywając numer pierwszy notowania Billboard's Hot Dance chart. Jego sety zawsze zatrzymują ludzi na parkiecie do ostatnich jego brzmień. Stefano wciąż kontynuuje swoją muzyczną ekspansje poprzez dobrze znany wszystkim program radiowy o nazwie „Club Edition”, który pojawia się w stacjach radiowych 15 różnych państw na świecie. Jego label Deepefect przynosi wyjątkowe brzmienia seksownych technicznych dźwięków inspirowanych groovem nakreślonym przez najlepszych obecnych producentów: Stefano Noferini, Wally Lopez i Paolo Mojo.

Stefano Noferini zagości u nas z podcastem Deeperfect (Stefano Noferini's label) w każdy czwarty czwartek miesiąca o godzinie 20:00.


Swoja pracą wciąż umacnia się na pozycji najlepszego żeńskiego producenta muzyki elektronicznej jak i najlepszego DJa na świecie. Produkcje zapewniają jej często czołówki list na Beatporcie jaki i trzymają ją na szczycie sceny muzyki elektronicznej.

Sydney Blu zagości u nas z podcastem DeBLU Radio co 2 tygodnie w czwartki o godzinie 21:00.


Zapraszamy również do odsłuchiwania naszych dotychczasowych podcastów. Są to:

# Massive Collection Beats with Matthew Grey - każda środa o godzinie 18
# Global Control with Dan Price - każda środa o godzinie 19
# Top Selection with Diabllo - każda środa o godzinie 20
# Higher Level Of Music with Sandy Sharp - każda środa o godzinie 21
# From the Depths of the Earth with Chris Vestley - każda środa o godzinie 22
# Deep Love with Sebastian Szczerek - każdy czwartek o godzinie 22
# Purelax Session with Luke Greedy - każdy piątek o godzinie 20
# Tectonic Movements with Niklas Venn - każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca o godzinie 21
# Fresh Trance Music with Rodney - każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca o godzinie 21
# Sound of Feelings with Mound - każdy drugi wtorek miesiąca o godzinie 22
# Technical Vibe with Noemi Black - każdy trzeci wtorek miesiąca o godzinie 22


Pewnie zauważyliście już top naszej strony głównej, a na nim.. 9 twarzy mniej lub bardziej popularnych DJ'ów oraz producentów zagranicznej sceny muzycznej. RadioTP ma zaszczyt gościć te osobistości już od października na swojej antenie. Jakie to dokładnie osoby? To pytanie w tym momencie zadajemy wam drodzy TePowicze... pytamy, oraz nagradzamy!

Dla najlepszych do zgarnięcia będą koszulki, smycze jak również vlepy - to wszystko oczywiście spod szyldu naszego radia. Nazwisk jest 8 - im więcej odgadniecie, tym większe szanse macie na nagrodę. Dla utrudnienia zabawy, lekko przysłoniliśmy wszystkie twarze (co dla niektórych raczej nie będzie raczej żadnym wyzwaniem) - postanowiliśmy odsłonić twarze i dać wam większą szansę na zdobycie naszych gadżetów! Dodatkowo widnieją loga prezentujące poszczególnych artystów - oczywiście trochę zamazane, by nie było za łatwo :)

Odpowiedzi najlepiej udzielać drogą mailową na adres kontakt@radiotp.pl, w nazwie tematu wpisując "Październikowy Konkurs", natomiast w treści maila należy podać do 8 pseudonimów artystów, imię i nazwisko oraz opcjonalnie link do swojego profilu via FaceBook.
Konkurs trwa do ostatniego dnia września, natomiast wyniki poznacie 1 października.

Są chętni? Więc do dzieła!


Jak co tydzień zapraszamy na przegląd imprez w najpopularniejszych klubach w Polsce.

Bogacz, Kolbuszowa:
SOBOTA: OCTOBERFEST, WSTĘP: 10PLN

Ekwador, Manieczki:
Brak imprez

Energy 2000, Przytkowice:
PIĄTEK: FLUO NIGHT DJ THOMAS / DJ DEMAX / DJ WOJTAS / TEEF / DJ DANIELS, WSTĘP: 10PLN
SOBOTA: GOLDEN PASSION NIGHT THOMAS / DEMAX / WOJTAS / GUCCI / TEEF / DANIELS, WSTĘP: 15PLN

Energy 2000, Katowice:
PIĄTEK: PIANA PARTY MAX FARENTHIDE / ARAS / DEEPUSH / MEFIU / DARKSIDE / MIKE / TOUDI, WSTĘP: 10/15PLN
SOBOTA: LEDMAN & ROBOTS ARAS / DEEPUSH / MEFIU / MIKE/ DARKSIDE, WSTĘP: 15/20PLN

Pacha, Poznań:
PIĄTEK: 
DEEP SUGAR MARK DAVIS SOUND CASE / ANDY MILE / ARETHA SAX / Wu / V_VALDI, WSTĘP: 15/25PLN
SOBOTA: BAD HABIT! BABY! TONY HANDLE / PESOS SAX / MAGIC / FACE / V_VALDI, WSTĘP: 20/30PLN

Holidays, Orchowo:
SOBOTA: SON!K SON!K / MESZI / MAAXX, WSTĘP: 10PLN

Protector, Uniejów:
SOBOTA: SPEED NIEBEZPIECZNA PRĘDKOŚĆ! DJ MERCUS / DJ BRODA, WSTĘP: 15PLN

Protector, Wola Krzysztoproska:
SOBOTA: MIKRO MIKRO / STAHA / KELVIN / RUSH, WSTĘP: 12PLN

Club Seven, Legnica:
PIĄTEK: STUDENTS FRIDAY, WSTĘP: ??PLN
SOBOTA: DJ MIQRO & DZIUBEE DRUMMER LIVE ACT SHOW, WSTĘP: 18PLN

Heaven, Leszno:
PIĄTEK: DNF & VNALOGIC DNF & VNALOGIC / DJ WAJS / DJ IROON / DJ DIABLO / DJ JONY, WSTĘP: 7PLN
SOBOTA: TOM SWOON TOM SWOON
DJ WAJS / DJ IROON / DJ DIABLO / DJ JONY , WSTĘP: 15PLN

Życzymy jak zwykle miłej zabawy i połamania nóg na parkiecie :).


Pioneer i KKR (Kohlberg Kravis Roberts) wspólnie opublikowały komunikat prasowy, w którym potwierdzają wcześniejsze plotki o sprzedaży działu DJskiego marki Pionner firmie KKR. Wartośc transakcji opiewa na kwotę 551 milionów dolarów. 85,05% udziałów będzie w posiadaniu firmy KKR , które zostaną zakupione poprzez spólkę holdingową PDJHD, natomiast pozostałe 14,95% wciąż bedą w posiadaniu marki Pioneer. Prezes i CEO Pioneer Susumu Kotani powiedział, że taki przebieg spraw przyśpieszy rozwój ich głownego działu czyli car audio jak i również wążną kwestią była znalezienie partnera, który zarówno pomoże jeszcze bardziej rozwinąć oddział Pioneer DJ. Co ważne firma KKR ma duże doświadczenie w branży mediów i technologii na świecie co ma mocno rozwinąć nowe technologie marki Pioneer DJ. Nie zapominajmy też iż Pionner wciąz będzie miał udziały i już zapowiedział, że będzie bardzo aktywnie współpracował z marką KKR aby marka Pioneer DJ rozwijała się w jeszcze większym tempie.

Obecnym boom na muzyke elektroniczną widać mocno wpłynął na branże DJską, a obecne wydarzenia związane z marką Pioneer DJ mogą wiele zmienić odnośnie kierunku rozwoju tej gałęzi sprzętu muzycznego jaki i nowych trendów, o których mam nadzieje że przekonamy się już wkrótce

 


Kolejny weekend września przynosi kolejne ciekawe imprezy. Już teraz porównaj najciekawsze imprezy w Polsce na 28 weekend roku.

Bogacz, Kolbuszowa:
SOBOTA: POŻEGNANIE LATA 2014 + NIESPODZIANKA!!!, WSTĘP: 10PLN

Ekwador, Manieczki:
Brak imprez

Energy 2000, Przytkowice:
PIĄTEK: MAXIMUM PARTY MAX FARENTHIDE / DJ THOMAS / DJ DEMAX / DJ WOJTAS / DJ DANIELS, WSTĘP: 10PLN
SOBOTA: LEDMAN & ROBOTS THOMAS / DEMAX / WOJTAS / GUCCI / TEEF / DANIELS / PAWEŁ, WSTĘP: 15PLN

Energy 2000, Katowice:
PIĄTEK: REMADY & MANU-L ARAS / DEEPUSH / MEFIU / DARKSIDE / MIKE / TOUDI, WSTĘP: 20PLN
SOBOTA: PATMAN CREW DANCE SHOW ARAS / DEEPUSH / MEFIU / MIKE/ DARKSIDE, WSTĘP: 15/20PLN

Pacha, Poznań:
PIĄTEK: 
10 URODZINY RMF MAXXX MROZU / MIQRO / MC JACOB / MAGIC / FUNKTION, WSTĘP: 15/25PLN
SOBOTA: SPIRIT OF BARCELONA EDU NATORED / MAGIC / FACE / V_VALDI, WSTĘP: 20/30PLN

Holidays, Orchowo:
SOBOTA: #PARTY HARD MESZI / MAAXX, WSTĘP: 10PLN

Protector, Uniejów:
SOBOTA: MADE IN POLAND VOL.3 MR BASIC / DJ MERCUS / DJ BRODA, WSTĘP: 15PLN

Protector, Wola Krzysztoproska:
SOBOTA: DJ MEETING OMEN / SOUTH BLAST / STAHA / VNALOGIC / KELVIN / SMYQ, WSTĘP: 12PLN

Club Seven, Legnica:
SOBOTA: KONCERT ZESPOŁU AFTER PARTY, WSTĘP: 20PLN

Heaven, Leszno:
SOBOTA: REMADY & MANU-L , WSTĘP: ??PLN

Miłej zabawy :).


Już jest! Oficjalny aftermovie z belgijskiego Tomorrowland. Zapraszamy do obejrzenia, warto!

Tak prezentował się lineup festiwalu

piątek, 18 lipca: 

Armin van Buuren, Carl Cox, Dillon Francis, Diplo, Eric Prydz, Jamie Jones, Loco Dice, Netsky

sobota, 19 lipca: 

Afrojack, Alesso, DVBBS, Hardwell, Laidback Luke, New World Punx, Sander van Doorn, Sven Väth, Tiësto 

niedziela, 20 lipca: 

Dave Clarke, Erol Alkan, Krewella, Nicky Romero, Paul Kalkbrenner, Steve Angello, Vitalic (Live) 

 

LINE-UP TOMORROWLAND 2014 - 25-27 lipca

piątek, 25 lipca: 

Armin van Buuren, Carl Cox, Dillon Francis, Diplo, Eric Prydz, Jamie Jones, Loco Dice, Netsky 

sobota, 26 lipca:

Above & Beyond, Alesso, Bassnectar, DVBBS, Hardwell, Laidback Luke, Sander van Doorn, Sven Väth, Tiësto 

niedziela, 27 lipca: 

Dave Clarke, Erol Alkan, Krewella, Nicky Romero, Paul Kalkbrenner, Steve Angello, Vitalic (Live) 

 


Już teraz prezentujemy Wam najciekawsze imprezy w polskich klubach które odbędą się w najbliższy weekend 12-14.09!

Bogacz, Kolbuszowa:
SOBOTA: DJ ADHD / DJ BABKA / DJ BORYS, WSTĘP: 10PLN

Ekwador, Manieczki:
SOBOTA: PITBULL / NUNA SUERTE / GREGOR, WSTĘP: 20PLN

Energy 2000, Przytkowice:
PIĄTEK: KINGS OF HARDSTYLE THE PROPHET / THE ANARCHIST / MC RENEGADE, WSTĘP: 15PLN
SOBOTA: PATMAN CREW DANCE SHOW THOMAS / DEMAX / WOJTAS / GUCCI / DANIELS / TEEF, WSTĘP: 15PLN

Energy 2000, Katowice:
PIĄTEK: LOVE PARTY SINGLE NIGHT ARAS / DEEPUSH / HUBERTUS / MEFIU / MIKE / DARKSIDE, WSTĘP: 10/15PLN
SOBOTA: RETRO PARTY ARAS / DEEPUSH / MEFIU / MIKE/ TOUDI / VANRADO, WSTĘP: 15/20PLN

Pacha, Poznań:
PIĄTEK: 
PACHA POZNAŃ FRIENDS MICKEY / ANDY MILE / FUNKTION / V_VALDI, WSTĘP: 25PLN
SOBOTA: TOTALNIE NIEPOSKROMIONA IMPREZA CHAPELL / DJ KAJMAN CHOW / GIORGIO SIANZ / MAGIC / FUNKTION / ANDY MILE, WSTĘP: 20/30PLN

Holidays, Orchowo:
SOBOTA: BUENO CLINIC / MESZI / MAAXX, WSTĘP: 10PLN
NIEDZIELA: GRAMY CHARYTATYWNIE TAITO / DNF&VNALOGIC / MAX FARENTHIDE / DIABLLO / QUIZ / BUENO CLINIC / DUB DEEJAYS / ROOBS / SZKLAN&DEEBART / MESZI / MAAXX, WSTĘP: 10PLN

Protector, Uniejów:
SOBOTA: RETROSPEKCJA VOL.1 DJ RADI S / MDJ MARIODEEJAY / DJ MERCUS / DJ BRODA, WSTĘP: 15PLN

Protector, Wola Krzysztoproska:
SOBOTA: DONATAN & CLEO, WSTĘP: 12PLN

Club Seven, Legnica:
PIĄTEK: NOC LICEALNA MATEO YOUNG / DAKOSS / BARTEZ / MARTIN, WSTĘP: 15PLN
SOBOTA: MARC VAN LINDEN & MATYS, WSTĘP: 18PLN

Heaven, Leszno:
SOBOTA: PROJECT HEAVEN DJ WAJS / DJ IROON / DJ DIABLO / DJ JONY, WSTĘP: 15PLN

Miłej zabawy :).


Mayday Poland ma powody do świętowania. Już 8 listopada 2014 katowicki Spodek wypełni się fanami elektronicznych brzmień po raz piętnasty. Motto przewodnie - "15 YEARS FULL SENSES"

Jakich gwiazd możemy się spodziewać?

 

ATB - (Bochum) - Niemiecka supergwiazda i producent niezliczonych remiksów i nagrań. W czasie lata podróżuje pomiędzy swoją drugą muzyczną ojczyzną USA i swoją drugą przestrzenią życiową, klubem Space Club na Ibizie.

Ferry Corsten - (Rotterdam) - Podróżuje po całym świecie, ma własne show radiowe, a w okresie letnim co tydzień jest obecny w Space Club na Ibizie. Jego najnowsze nagranie „Festival Crash“ uplasowało się na liście Top10 Trance-Charts.

Robin Schulz - (Osnabrück) - Robin Schulz stał się znany dzięki „Waves“ i „Prayer in C“. Tajemnica jego sukcesu jest następująca: wyszukuje muzyczne perełki poza dominującym trendem, tworzy z nich mistrzowskie deephouse-track i umieszcza w swoich melodycznych wiązankach.

Don Diablo - (Amsterdam) - Pełne sukcesu tournee w Azji i Stanach Zjednoczonych. Wiązanka utworów sylwestrowych na Pier94 w Nowym Jorku. DJ-rezydent w „Light“, najgorętszym klubie Las Vegas. „The flying Dutchman“ to prawdziwa supergwiazda.

Klaudia Gawlas - (Passau) - Swoją pasję przekształciła w zawód - i to z wielkim sukcesem. Jej kariera rozpoczęła się w roku 2008 i od tej pory jej popularność ciągle rośnie. Dotychczasowy punkt kulminacyjny: w 2013 r. została wybrana przez czytelników największego niemieckiego magazynu „Faze“ DJ-jką roku.

Alan Fitzpatrick - (Southampton) - „Drumcode“, „Bedrock“ i własny „8 Sided Dice“ to kilka z nazw, pod którymi Brytyjczyk mógł dotychczas publikować swoje brzmienie. Remiksy dla Adama Beyera, Joey'a Beltrama, Timo Maasa i Johna Digweed'a przyczyniły się tylko do zwiększenia popularności Alana.

Mauro Picotto - (Ibiza) - Jeden z twórców i nieustanny wzorzec dla włoskiej sceny muzyki elektronicznej. Takie hity jak "Komodo", "Iguana" i "Pulsar" to już legenda. Jego składanka przebojów klubowych i techno przed ponad 20-tu laty sprawiła, iż stał się jednym z najmodniejszych artystów tego gatunku.

Sasha Carassi - (Neapol) - Potraktujcie Techno nieco poważniej. Tracki w „Drumcode“, „Harthouse“ i„Sleaze“. Dzięki temu Sasha stał się jednym z najważniejszych DJ-ów Italo-Techno. Przeboje, które nie wyzwalają strachu w ciemnym otoczeniu.

Tommy Four Seven - (Berlin) - Techno-story: Z Londynu do niemieckiej mekki muzyki elektronicznej: Berlina. Tutaj tego Techno dojrzewało jak dobre wino. Na ulubionym labelu Chrisa „CLR“ olśniewa brzmienie Tommy'go od Japonii aż po Amerykę Południową.

Rebekah - (Birmingham) - Z wyglądu ładna, sympatyczna osoba. Pod względem muzycznym jednakże surowa i twarda. Nowoczesne Techno dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej.

DBN feat. Cosmo Klein - live - (Hamburg/Berlin) - DBN to najbardziej pracowite pszczółki znanego niemieckiego labelu „WePLAY“, mogą poszczycić się ponad 60 remiksami i niezliczonymi nagraniami. Ciepłe przyjęcie na Tomorrowland, następnie chwilowy występ na NATURE ONE - potem obecność na scenie Mayday.

Black Asteroid - live - (Nowy York) - To nazwisko nie może kojarzyć się z żadnym kolorowym Deep House: Bryan Black znajduje się pod silnym wpływem LFO, Aphex Twin, i Nitzer Ebb. Dzisiaj oznacza to czyste i mroczne Techno, które przez całą noc zapewnia fanom Techno niezliczone chwile szczęścia.

BMG - live - (Wiesbaden) - Ich nazwa jest programem. Oskrzelowe brzmienie made in Germany. Sascha Ewe i Oliver Beez: najbardziej genialny duet od czasów Siegfrieda & Roy'a. Zamiast białych gołębi wyczarowują ze swoich kapeluszy niesamowite nagrania.

DUNE - (Münster) - „Hardcore Vibes“, gdy Dune wstępuje na scenę. „Are You Ready to Fly?“ Dokąd? Naturalnie w kierunku „Rainbow to the Stars”.

Tanith - (Berlin) - Odłam barwiony kolorami ochronnymi europejskiej historii Techno: Obojętne czy jest to występ przed czterema osobami w 1989 w Berlińskim Ufo czy przed tysiącami na MAYDAY 2011 - pionier muzyki Techno od ponad 25 lat pozostaje wierny swojej idei nadrzędnej: muzyka elektroniczna jako treść życia.

Kai Tracid - (Frankfurt) - Już pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku produkował wraz z „Tracid Traxx“ dźwięki, które obecnie zdobywają świat jako EDM. Muzyka hard trance z naciskiem na twardsze dźwięki oraz sample typu acid. Tuzin synonimów i 15 lat działalności skutkuje hasłem: Tracid is back!

Mario Ranieri - (Wiedeń) - Super Mario jest austriackim numerem 1 w zakresie Hardtechno. Jego label „SCHUBfaktor“ opisuje także jego styl - olbrzymie ciśnienie dla uszu.

Taucher - (Frankfurt) - To dualna historia Mayday: Zachwycił publiczność nie tylko dzięki swoim floor-burner w postaci remiksów Tandus  „Ayla“, „Infinity“ lub „Atlantis“, lecz także efektami wzrokowymi: czy to w ubraniu płetwonurka czy w weselnym fraku - coś niezwykłego zawsze towarzyszy jego występom.

Talla 2XLC - (Frankfurt) - Już w 1984 r. jako pierwszy Europejczyk zastosował pojęcie „Techno“. Jest także założycielem legendarnego klubu „Techno-Club“ we Frankfurcie. Sprzedał miliony płyt. Któż nie zna „The Eternal Mystery“?

Raphael Dincsoy - (Stuttgart) - Jego znakiem firmowym są spodnie kamuflażowe. Jednakże nie musi się ukrywać. Czy to w roli DJ'a, producenta, bookera lub redaktora - jego życie kręci się wokół muzyki.

Ralf Drastic - (Frankfurt) - Zaprawdę "drastyczna" kariera, tórej początków należy szukać w roku 1992. Drastic jest jednym z pierwszych w Polsce, który odkrył muzykę elektroniczną i z roli słuchacza stał się aktywistą. Koncerty na całym świecie, występy w telewizji, założyciel klubu i rezydent.

DAS MOON - live - (Warszawa) - Polski Electro Pop Band. Duża porcja syntetyzatorów połączona z dźwiękami perkusji i gitar. W towarzystwie poetycko-charyzmatycznego głosu Daisy K.

NEXY - (Rzeszów) - Od ponad dekady trzęsie polskimi klubami. Jego pędzący groove zaprowadził go też do kilku krajów Europy. NEXY żyje w symbiozie z maszynami, z których wydobywa dźwięki. Każdy, kto zna jego techniczne możliwości nie pominie tego występu. Zapnijcie pasy, przygotujcie zmysły - nadchodzi duża dawka mocy.

Cherry aka BreakNtune - (Szczecin) - Dj i Producent pochodzący ze Szczecina, założyciel  kolektywu oraz wytwórni muzycznej Dirty Funk Records. Jest prężnie działającym producentem muzyki Breaks/Electro. Na swoim koncie ma wydanych już ponad 30 singli oraz jeden album a w planach wydawanie kolejnych. Od 6 lat organizuje jedną z największych na Pomorzu Zachodnim imprez z muzyką elektroniczną – Bass Planet Festival.

Hellboy - (Kraków) - Bez wątpienia: Ten facet ma najlepsze dojścia w piekle. Perfekcyjny schranz, który przyciąga wielbicieli szybkiego Techno. Od dziesięciu lat absolutne przeciwieństwo niebiańskiego brzmienia.

Carla Roca - (Poznań) - Rodzice niechętnie zaakceptowali jej wybór: Carla zamieniła klasyczny fortepian na dwa gramofony. Raver uwielbiają takie brzmienie: Tętniące życiem Techno, które właśnie ze względu na klasyczne brzmienie muzyczne tworzy niebywałe połączenie z publicznością. Depeche Mode i Cari Lekebusch! Crazy!

Diana D'Rouze - (Sopot) - Mieszanina Techno, Progressive, Electro-House, Tribal, które wprawiają w ruch bywalców takich klubów jak „Pacha“, „Cocoon“ lub „Amnesia“. Od 1997 r. „Mi Corazzone“ na wszystkich częstotliwościach.

The MAYDAY Masters - live - (worldwide) - Gdy chór tysiąca głosów woła „MAYDAY MAYDAY“ to jest to Full Senses. Na i przed sceną - jesteście „The MAYDAY Masters“. Kolorowo, głośno, wiernie i z pełną pasją.

Warto wspomnieć że niektóre z setów będą transkitowane na antenie radia RMF MAXXX. 

Bilety już wkrótce w sprzedaży.


Do kultowego festiwalu Ultra Music Festival 2015 w Miami pozostało niespełna 200 dni. Dokładnie 27 marca będziemy świadkami kolejnej, 17 już edycji imprezy. Jak co roku będziemy mogli oglądać transmisję, lecz jak każdy dobrze wie to nie to samo co być po środku kilku-tysięcznego tłumu. Dla osób które zastanawiają się nad wyjazdem na festiwal, bądź są zawahane polecamy krótki filmik z tegorocznej edycji. Przypominamy również że z decyzją nie warto zwlekać- bilety rozchodzą się po całym świecie w niespełna kilkanaście minut.

PS. Nie jest to Aftermovie festiwalu. Ten powinien zostać wydany na dniach.

TPPARTNERZY