NEWS

Projekt Clubnight Classics przygotował tym razem coś dla szerszej publiki: 2 scenowy event Space Coalition gdzie na pierwszej scenie będzie można usłyszeć mocniejsze nuty z gatunku hard trance, techno, nrg czy acid a na drugiej bardziej melodyjną wersję trance jak uplifting, euphoric czy pure (drugą scenę wspiera projekt Soundtraffic). Oczywiście tradycyjnie całość w wersji oldschool – na obu scenach tylko klasyki z samych początków owych gatunków. Gościem specjalnym jest tym razem Northface z Wielkiej Brytanii (polskie pochodzenie) – człowiek o 60000 „twarzy” (a dokładniej winyli ;) ), aktywista muzyczny, promotor, dj. Na scenie klubowej nieprzerwanie od początku lat 90'tych. Zagrają też przedstawiciele takich projektów muzycznych jak Soundtraffic, Warsaw Mechanism, We Love Trance i Trance Journey. Na imprezie nie zabraknie specjalnych efektów wizualno-świetlnych oraz wysokiej jakości soundsystemu/nagłośnienia. Kosmiczne wrażenia gwarantowane!

Line Up:

ARENA 1 (floor 0):

NORTHFACE (UK) (Bass Kitchen Worldwide) Na scenie klubowej nieprzerwanie od początku lat 90'tych. Aktywista muzyczny, promotor, dj. Członek kolektywu Bass Kitchen Worldwide. Założyciel sklepu Bass Kitchen Records. W przeszłości właściciel świetnie prosperującego sklepu Ambicus Records (z soundsystemem) i Factory Records Shop w Manchesterze. Posiadacz kolekcji ponad 60 tysięcy płyt winylowych! W swoich setach prezentuje bardzo szerokie spectrum muzyki elektronicznej od Old Skool'u, Breakbeat'u przez Drum'n'Bass / Jungle, po Acid House i Techno z dodatkiem Trance’owych brzmień. Współpracował / dzielił scenę m.in. z Orbital, Grooverider, Altern8, Kenny Ken, DJ Fresh, DJ SY, Nicky Black Market, Featurecast, Gutek, Abradab, DJ Feel X, Novika czy Bass Tajpan oraz z mnóstwem innych gwiazd sceny brytyjskiej, Ma na swoim koncie niezliczoną ilość imprez w kraju i poza jego granicami, m.in. występ na No Boarder Festival i Baltic Games.

VIRUS (Warsaw Mechanism) Reprezentant ekipy Warsaw Mechanism. Na scenie pojawił się w 2010 roku. Wychował się na starej elektronice i klasycznym hip hop'ie. Jego sety to winylowa mieszanka takich brzmień jak drum & bass/jungle (old school, techstep, jump up, darkside, drumfunk, atmospheric, deep/minimal), industrial hardcore, hardcore techno oraz mocnych odmian techno i trance - głównie hard, dark, tribal i acid w oldschool’owym wydaniu. Oprócz tego ma również zajawkę na klasyczny trip hop, hip hop, break beat, breaks, house i speed garage.

SYNTHETIC VISION (Clubnight Classics) Pasjonat klasycznego Trance lat '90 i przełomu '00. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Swą przygodę z muzyką zaczął wiele lat temu gdzie clubbing był na wysokim poziomie a w klubach przeważały adaptery. Patrząc na rozprzestrzeniającą komercjalizacje uznał, że trzeba działać i z przewodnim hasłem "Save the Vinyl” dążyć do utrzymania należytego poziomu clubbingu. Do swej obszernej kolekcji płyt winylowych na bieżąco poszukuje nowych pozycji. Jest współzałożycielem projektu „Clubnight Classics”, a także twórcą autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”. Zagrał m.in. u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey” czy “Rave Alarm”. Gra jako rezydent na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

FREEZE (Clubnight Classics) Promotor początków muzyki elektronicznej w wydaniu soft trance, hard trance, techno, rave czy happy hardcore. Kolekcjoner starych płyt z ‘poprzedniej epoki’. Styczność z muzyką trance, techno i rave miał już w połowie lat ’90 gdzie maglował w kółko kawałki Dance 2 Trance, Marushy, Sven’a Vath’a czy Scootera. W połowie kolejnej dekady pomagał przy organizacji kilku warszawskich imprez psytrance m.in. na Cyplu Czerniakowskim czy opuszczonych squot’ach. Obecnie współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” - grywa głównie na imprezach przez niego promowanych.

ADRIAN K (Zabrze) Pochodzący ze Śląska pasjonat wielu gatunków muzyki - początkowo brzmieniem z pogranicza rocka i metalu. Około połowy lat ‘90 zetknął się z wczesnymi produkcjami The Prodigy i PvD, czego skutkiem było zafascynowanie szeroko rozumianą muzyką elektroniczną, które w późniejszych latach zaowocowało własną inicjatywą w miksowaniu muzyki. Do tej pory swoje sety prezentował m.in na imprezach: Trance Clubnight Classics, Planetarium: Open Air Holiday, Save The Trance Vinyl oraz Blue Wings Session.

ARENA 2 (floor 1):

TRIPLE S (Soundtraffic Team) Pomysłodawca i współtwórca projektu „Soundtraffic”. Zainspirowany muzyką klubową od 2 połowy lat ’90 gdzie jego uwagę przyciągnął kultowy program „Club Rotation”. Kolejne lata to eksperymenty z programem traktor i poszukiwanie własnego, unikatowego brzmienia. To wszystko zaprowadziło go do Radia Mazowsze, gdzie rozpoczął nadawanie własnej audycji o nazwie Soundtraffic (wcześniej „Inner State of Trance”), w której do dziś prezentuje słuchaczom wyjątkowe utwory w stylu trance, house progressive i innych gatunków muzycznych. Współtworzy również portal internetowy o tej samej nazwie. Jego audycja gościła takie legendy trance jak Ferry Corsten, Antillas, Menno De Jong, Stonface & Terminal, Double V, Dj Alex, Cez Are Kane , Matys i wiele podobnych gwiazd z Polski i zagranicy. Miał okazje zagrać na imprezach takich jak: „We Love Trance”, „Audiolake”, „Electik Music Festival Club Edition” oraz wielu innych.

FINGERONE (Soundtraffic Team) Przygodę z muzyką klubową rozpoczął w wieku 13 lat a jego największą uwagę przyciągnął rozwijający się styl Trance. Po kilku latach postanowił sam spróbować swoich sił jako DJ i odnalazł się w tym doskonale, swoją pasję kontynuując


Już dziś (29.01) zapraszamy na pierwszą retransmisję setów z imprezy TRANCE CLUBNIGHT CLASSICS vol.5 która odbyła się w minioną sobotę w Warszawie !!!! Na antenie usłyszycie sety Emil'a i Freeze Start od godz. 21.00 do 24.00


Amsterdam Dance Event to jedno z najciekawszych wydarzeń w świecie muzyki klubowej. Nieprzerwanie od 1996 roku odbywają się na nim konferencje oraz imprezy w których gra ponad 2000 artystów z całego świata. To tutaj otrzymujemy wyniki DJ's Mag TOP 100. 

Alda Events oficjalnie poinformowała że tegoroczny, 20. ADE odbędzie się w dniach 18-23 października. Sam event przyciągnął w zeszłym roku 375 tysięcy klubowiczów z całego świata. 

Więcej info na: http://www.amsterdam-dance-event.nl/


Coś dla prawdziwych audiofilów. Firma Technics już w tegoroczne wakacje wprowadzi na rynek dwa nowe modele gramofonów - SL-1200G i SL-1200GAE. Modele mają różnić się ramieniem który w przypadku SL-1200G ma być wykonany z aluminium, a w SL-1200GAE uświadczymy magnez, który poprzez naciąganie charakteryzować się będzie jeszcze większym efektem tłumienia. Warto wspomnieć że model z oznaczeniem GAE (Grand class Audiophile Edition) będzie wyprodukowany w ograniczonej liczbie 1,200 sztuk. Każda sztuka otrzyma swój własny numer.

Jakie jeszcze nowości znajdziemy w nowych modelach?

Przede wszystkim gramofony mają bezpośredni napęd bazujący na zupełnie nowym silniku. Nie posiada on rdzenia ferromagnetycznego tak jak w starszych urządzeniach. Pozwala to na wyeliminowanie zakleszczeń - drgań silnika i wahań prędkości obrotowej wpływających na pogorszenie jakości dźwięku.

Kolejna nowość to podwójna konstrukcja elementu wirującego. Przełoży się to na odciążenie łożyska z jednoczesnym ograniczeniem drgań w trakcie obracania talerza.

Talerz gramofonu został odlany z mosiądzu oraz aluminium i został pokryty gumą tłumiącą dźwięki. 

No to jak już wszystko wiemy to nie wiemy jeszcze ceny. Limitowana wersja według przecieków oscylować będzie w granicach 4000$. Standardowa z pewnością mniej.


Już 27 lipca w sopockiej Operze Leśnej odbędzie się koncert zespołu Kraftwerk. Po ogromnym sukcesie jakim niewątpliwie był koncert w Krakowie elektroniczne brzmienia znów zagoszczą nad Wisłą, tym razem w Sopocie, gdzie zespół miał przyjemność koncertować... 35 lat temu!

Cytując Wikipedię: Jest to jedna z najbardziej wpływowych grup w historii muzyki, której utwory inspirowały rzesze twórców synth popu, electro, techno, a także new wave. Zespół tworzył bardzo awangardowe, zwłaszcza jak na standardy lat 70. i 80., eksperymentalne kompozycje, dzięki którym uznawany jest za pioniera muzyki elektronicznej, a członkowie grupy postrzegani są nie tylko jako „ojcowie chrzestni” tego gatunku, ale i większości nowoczesnych nurtów muzycznych. Za najpopularniejszy przebój grupy uważa się utwór „Das Model” z 1978 roku.

Warto? Jeśli jesteście chętni od dziś ruszyła sprzedaż biletów. Cena - 199zł.


Markus Schulz - niemiecko-amerykański DJ i producent muzyki Trance już po raz 11. zaprezentował światu 120-minutowy set przedstawiający starsze, ponadczasowe, a niekiedy zapomniane utwory. Ten set tworzony z roku na rok staje się dla fanów muzyki elektronicznej tym czym dla fanów muzyki klasycznej jest Koncert Noworoczny filharmoników wiedeńskich! Zapraszamy do odsłuchu.

01. Faithless - God is a DJ (Monster Mix)
02. Way Out West - Ajare
03. Perry O'Neil - Wave Force
04. Greg Murray - I Feel Loved
05. G.D. - Choral Reef
06. Hidden Logic - Time (Envio Remix)
07. Kosmas Epsilon - Innocent Thoughts
08. Guru Josh Project - Infinity (Jerome Isma-Ae Remix)
09. BT vs. Sasha - Remember Magnetic North
10. Sander Kleinenberg - Sacred
11. Mr. Pit - Love You More
12. Lucas & Beltram - Trust Me
13. Piece Process - Solar Myth (Markus Schulz Breaks Mix)
14. Velvet Girl - Walking in Sunshine
15. Niklas Harding presents Arcane - Blue Circles
16. Andy Moor vs. Orkidea - YearZero (Andy Moor's First Light Mix)
17. Chicane - Red Skies
18. Kamaya Painters - Northern Spirit
19. James Holden - A Break in the Clouds (The Lamb Chops Whaddayamean it's Supa Tigga Rigga Wigga Mix)
20. Above & Beyond presents OceanLab - I Am What I Am (Lange Remix)
21. B.B.E. - Flash (Club Mix)
22. BT & Paul van Dyk - Namistai
23. Mekka - Diamondback
24. Corderoy - Sweetest Dreams (Ferry Corsten Remix)
25. Paul van Dyk featuring Hemtock & Jennings - Nothing But You (Super8 & Tab Remix)
26. Jam & Spoon - Odyssey to Anyoona
27. Mother's Pride - Floribunda (Big C Remix)
28. Vincent de Moor - Fly Away (Cosmic Gate Remix)
29. Markus Schulz - 65.4Hz
30. Binary Finary - 1998 (Matt Darey Remix)
31. Lemon & Einar K - Anticipation
32. Zirenz - Edge of Space (Whiteroom Remix)
33. Elevation - Biscayne


Nadciąga Trance Clubnight Classics vol.5 ‘Oldschool Movement’! Po okresie świątecznym i zabawie sylwestrowej trzeba będzie nadrobić imprezowe zaległości, najlepiej przy retro nutach cięższej elektroniki z lat ’90. Classic trance, hard trance, rave, nrg, goa, acid – to główne motywy przeważające na naszych eventach. Eurotrance i dance zostawiamy dla dyskotek

Naszym celem jest przywrócenie wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu z najlepszych czasów klubowych gdzie muzyka i ludzie tworzyły jedność. Na tej edycji spotkają się reprezentanci 4 różnych projektów eventowych: Warsaw Mechanism, Pure Underground, Trance Chasers i Clubnight Classics. Będzie więc różnorodnie i jeszcze ciekawiej ze względu na nową lokalizację – klub SDQ (były CDQ). Nie zabraknie tradycyjnych klubowych gadżetów: działa laserowego, lamp UV, dymu, strobo itp. Można liczyć też na promocje na barze. Zapraszamy! DJ’s:

INSECT (Warsaw Mechanism) Od ponad 14 lat stale zaskakuje swoimi umiejętnościami i wciąż świeżym podejściem do sztuki DJskiej. Posiada kolekcję około 2,000 płyt winylowych i jako jeden z nielicznych w tym kraju gra wszystko od dub techno i house przez drum’n’bass po wszelkie podgatunki muzyki hardcore. Jest pomysłodawcą cyklu ‚Oldschool United‘, który gościł postacie ważne dla rozwoju muzyki elektronicznej: Olivera Lieba, Thomasa P. Heckmanna i Doca Scotta. Drugim cyklem, który stworzył, jest ‚Corevolution‘ – szereg imprez, na których pojawili się producenci wytrawnego hardcore’u i drum’n‘bassu: Traffik, Sadistic, Matt Green czy Switch Technique. Jest też jednym z założycieli działającego już od 5 lat kolektywu Warsaw Mechanism. Insect mówiąc o sobie, że „reprezentuje starą szkołę grania“ oscyluje wokół starszych produkcji z naciskiem na lata 90-te.

Y-GREG (Pure Underground) Od 15 lat dumny członek srogiego teamu Pure Underground, który tworzy razem ze swoim bratem Tomim. Pod koniec lat 90`tych zajarał się muzyką elektroniczną a swoje pierwsze kroki stawiał na Amidze. Podróżuje po wielu stylach muzycznych - trip hop, jazz, ambient, acid, techno, trance, plemienny vibe, jungle, kończąc na ciężkiej elektronice, czy dźwiękach takich jak idm i braindance. Jego muzykę można usłyszeć na takich labelach jak Turn It Off, Hangar czy Obscur. Jest jednym z twórców najbardziej siermiężnego rave`u jaki widziała polska ziemia - Teknivalu Centertek.

SYNTHETIC VISION (Clubnight Classics) Pasjonat klasycznego Trance lat 90-tych i przełomu 00'. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Swą przygodę z muzyką zaczął wiele lat temu gdzie clubbing był na wysokim poziomie a w klubach przeważały adaptery. Patrząc na rozprzestrzeniającą komercjalizacje uznał, że trzeba działać i z przewodnim hasłem ‘Save the Vinyl” dążyć do utrzymania należytego poziomu clubbingu. Jest współzałożycielem projektu „Clubnight Classics” a także twórcą autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”. Zagrał m.in u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey”, czy “Rave Alarm”. Gra jako rezydent na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

EMILL (Trance Chasers) Założyciel katowickiego kolektywu "Trance Chasers", stały reprezentant imprez takich jak „We Love Trance” czy „Planetarium”. Kolejny już raz na „Trance Clubnight Classics”. Po długim okresie fascynacji muzyką elektroniczną postanowił spróbować sił w nagrywaniu własnych setów, w czym odnalazł się doskonale. Po jakimś czasie zaczął się udzielać przy organizacji imprez klubowych na terenie Śląska. Ciężka praca i upór sprawiły, że stał się jednym z nielicznych niepełnosprawnych, znanych DJ-ów. Po krótkich eksperymentach z cięższymi odmianami elektroniki powrócił do trance'owych korzeni i to właśnie ten styl towarzyszy mu aż po dziś dzień.

FREEZE (Clubnight Classics) Promotor początków muzyki elektronicznej w wydaniu soft trance, hard trance, techno, rave czy happy hardcore. Kolekcjoner starych płyt z ‘poprzedniej epoki’. Styczność z muzyką trance i rave miał już w połowie lat ’90 gdzie maglował w kółko kawałki Dance 2 Trance, Marushy, Sven’a Vath’a czy Scootera. W połowie kolejnej dekady pomagał przy organizacji kilku warszawskich imprez psytrance m.in. na Cyplu Czerniakowskim czy opuszczonych squot’ach. Obecnie współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” - grywa głównie na imprezach przez niego promowanych. Miejsce: Warszawa, klub SDQ (były CDQ), Burakowska 12 / start: 21:00 wstęp: 15PLN


Już szóstego grudnia odbędzie się szósta edycja Music Peace in the World. Brzmieniowo zagłębimy się w techno jak i różne odmiany house. Więcej informacji na bieżąco w wydarzeniu.

Główni partnerzy:
www.onlyhouse.pl 
www.addicted.com.pl/

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1695018820735275/


Clubnight Classics prezentuje autorski pomysł jednego z założycieli - Synthetic Vision:

Save The Trance Vinyl - Ratujemy Trance na Vinylu !!!

 

Powracamy z kolejną już 3 edycją wyjątkowej imprezy elektronicznej.. 

Granie tylko i wyłącznie z płyt winylowych - gramofony i miker !!! Bez żadnych zbędnych dodatków: cd's, laptop's a przede wszystkim ostatnio ulubionego przycisku "SYNC". Jak za starych, dobrych czasów Dj'ingu. 

Będziemy pieścić Wasze uszy 100% analogowym brzmieniem. Wprowadzimy Was w innym wymiar przekazu muzyki i dźwięku, gdzie posmak "winylowego smażenia" dopełni jeszcze bardziej klimatu tego eventu. 

Podróż przemierzymy: zaczynając od magicznych lat 90-tych Trance'u do schyłku ery tego gatunku czyli do 2005 roku. 

Zwiedzimy: kwintesencja Classics Trance: Epic, Pure, Acid & Hard Trance, Rave oraz Progressive. 

Poprowadzi Was czterech pilotów - wyznawców grania z płyt gramofonowych oraz pasjonatów klasycznych rytmów.

DJ's:

 

Rubu (Warszawa)

Grywa wszelakie formy muzyki elektronicznej, głównie w stylu retro / classic. Ostatnio 

mocniejsze formy starego rave czy hardcore, nie szczędząc szybkiego i dynamicznego tempa. 

Jest stałym bywalcem imprez „Rave Alarm”, grywał m.in. w takich miejscach jak Apartament, M25, Jerozolima, Parking, Luzztro, Ubu czy Cypel 3 Kultur oraz Voodoo - Trance Clubnight Classics

 

Blend (Wrocław)

Jego zainteresowanie muzyką elektroniczną a w szczególności trance i wszelkiego rodzaju odmianami rozpoczęło się już pod koniec lat 90. Po opanowaniu dj-skiego rzemiosła nastały występy głównie w klubach zlokalizowanych na południu Polski min. Trance, Enigma w Dąbrowie Górniczej, Ambasador, Traffic w Czeladzi czy Coco w Sosnowcu. Od dwóch lat ściśle związany z wrocławską ekipą Trance Journey, gdzie miał okazję zagrać na prawie wszystkich edycjach wraz z takimi Dj-ami jak: Arctic Moon, Indecent Noise, Matt Bukovski czy A.R.D.I.

Prezentuje różne gatunki muzyczne jednak większość z nich skupionych jest wokół szeroko pojętego Trance. W dzisiejszych czasach stara się aby jego sety budowane były głównie na bazie oldschoolwych produkcji dzięki czemu podczas jego występu z pewnością nie zabraknie klasyków w szczególności z lat 1999-2004.

 

Synthetic Vision (Clubnight Classics)

Pasjonat klasycznego Trance lat 90-tych i przełomu 00'. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Poszukiwacz i "wyjadacz" płyt winylowych. Współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” a także twórca autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”.

Zagrał m.in u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey”, czy “Rave Alarm”. Jest rezydentem na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

 

Mike Revo (Zabrze)

Od Najmłodszych Lat zafascynowany Dźwiękami muzyki Elektronicznej, Choć nie obce są mu także gatunki takie jak Rock czy Muzyka Alternatywna. Wychowany przy dźwiękach Gitar i Keyboardów, Obrał drogę w kierunku Dj'ingu Początki swojego Mixowania na profesjonalnym sprzęcie sięgają roku 2005 kiedy to zakupił Swoją pierwszą Konsoletę, rozwijając swą pasję po dziś dzień.

Często możemy usłyszeć go na transmisjach live jako Revoo. Gatunki które prezentuje w swoich Setach to Głównie Trance, House, Deep House, oraz Techno. Choć jak to Mawia "Kocha muzykę po całości" Chętnie prezentuje także Mocniejsze klimaty typu Drum&Bass, Dubstep, czy Hardstyle. 

 

Namiary:

24.10.2015

Klub GramOFF/ON 

Warszawa, Chłodna 35/37

Start: 22:00

Wstęp: 15PLN

 

Patroni medialni:

http://radiotp.pl/

http://beautifulnight.pl/

http://club-life.eu/

http://djmagazine.pl/

http://idance.pl/

http://klubowa.pl/

http://soundtraffic.pl/

http://topdj.pl/

http://welovetrance.pl/

http://trance1.fm/

 

artwork: http://aftermidnight.com.pl/

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1482231032079972/


 

Hello again :)

Po wakacyjnym sezonie przyszedł czas na zakończenie urlopowych wypoczynków z kolejną imprezą Trance Clubnight Classics – Lost Generation! Na czwartej już edycji bawimy się w nowej lokalizacji – klubie Voodoo oraz gościmy legendę polskiego clubbingu – DJ’a Extase. Odkurzy on swe stare winyle i zaprezentuje to co w najlepszych czasach muzyki klubowej było grane. Do stałego line up’u dołączy również DJ RuBu. Będzie więc tak grubo, że sugerujemy zabrać świeżą parę galotów na zapas ;)

Na tym wydaniu imprezy usłyszymy bardziej kameralne i techniczne brzmienia. Przy głównym temacie classic trance / hard trance nie zabraknie rytmów rave, acid, techno czy goa..

Przybywajcie!

 

DJ’s:

EXTASE (Warszwa)
Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać. Ikona polskiego clubbingu. Grał u boku takich światowych artystów jak min.
Chris Liberator, Jeff Mills, Takkyu Ishino, Blade Baxter, Westbam, Cari Lekebush, Adam Beyer, Dr.Motte i wieloma innymi. Na swoim koncie ma wiele znaczących i dużych imprez: m.in. reprezentował Polskę na Love Parade w Berlinie i Pepsi Shiget Festiwal w Budapeszcie, Tekos we Francji, Mayday Polska, Creamfilds Polska, Instytuty Energetyki w Warszawie, Tor Kolarski, WDS, Meratronic w Szczecinie, Most Grota Roweckiego W-wa, Blue Velvet W-wa, Edycje Wizja Iluzja W-wa, Kanty Jaworzno, Squot Oldskool Underground etc.


SYNTHETIC VISION (Clubnight Classics)
Pasjonat klasycznego Trance lat 90-tych i przełomu 00'. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Poszukiwacz i wyjadacz płyt winylowych. Współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” a także twórca autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”.
Zagrał m.in u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey”, czy “Rave Alarm”. Jest rezydentem na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

 

RUBU (Warszawa)
Grywa wszelakie formy muzyki elektronicznej, głównie w stylu retro / classic. Ostatnio mocniejsze formy starego rave czy hardcore, nie szczędząc mocnego i dynamicznego tempa. Jest stałym bywalcem imprez „Rave Alarm”, grywał m.in. w takich miejsca jak Apartament, M25, Jerozolima, Parking, Luzztro, Ubu czy Cypel 3 Kultur.

 

FREEZE (Clubnight Classics)
Promotor początków muzyki elektronicznej w wydaniu soft trance, hard trance, rave czy happy hardcore. Kolekcjoner starych albumów / składanek z ‘poprzedniej epoki’. Współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” - grywa głównie na imprezach przez niego promowanych.

 

TURTLE X (Warszawa)
Rezydent imprez “Trance Clubnight Classics”.
Odnajduje się w muzyce psytrance, psygoa i ambient/chillout. Jednak nie zamyka się na inne style elektroniki. W swoich setach stawia na różnorodność często eksperymentując z łączeniem różnych brzmień.

 

 

19.09.2015 | Voodoo Club | Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A

Start: 21:00 | Wstęp: 19PLN | Link do wydarzenia

TPPARTNERZY