NEWS - Retro Sounds with RadioTP 20.04.2013 kanał ClubMUSIC

 

 

„Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje...”

 

Te słowa, płynące z ust człowieka, który tak na prawdę kilkanaście lat temu stworzył polską scenę klubową, trafnie opisują to pełne pasji przedsięwzięcie jakim jest Retro Sounds, stworzone pod marką RadioTP i dzięki przychylności portalu FTB.pl, w całości dla Waszej i Naszej wspólnej satysfakcji, niesionej przez cudowne muzyczne wspomnienia z dawnych lat.

Juz w sobotę 20 kwietnia 2013 roku zapraszamy Was do świata, gdzie każda melodia i dźwięk kojarzą się z latami młodości, nieustannych imprez i beztroskich chwil. Do świata, w którym w sercach wszystkich zapisały się wyjątkowe muzyczne Wspomnienia.

Tego dnia tylko na RadioTP usłyszycie brzmienia, które dzisiaj różnie nazywane, są tak na prawdę tymi wspaniałymi klasykami z dawnych lat, przez wielu z Was znanymi i kochanymi. A dopełnieniem całości tego wydarzenia będą niewątpliwie dźwięki płynące tego dnia spod ręki specjalnie na tą okazję zaproszonych Gości.

 

Owocem przygotowań do I Edycji Retro Sounds w 2013 roku jest niewątpliwie przyjęcie Naszego zaproszenia przez jednego z czołówki polskich artystów. Od wielu lat funkcjonuje jako czołowy przedstawiciel house'owej sceny klubowej w Polsce. Dzięki uprzejmości jego samego oraz portalu FTB.pl 20 kwietnia na Retro Sounds w RadioTP zagości Dj Inox.

 

Tym, który jako kolejny przyjął zaproszenie RadioTP na to wydarzenie, jest doskonale wszystkim znany, kolejny przedstawiciel polskiej house'owej sceny klubowej. Stare dobre czasy i tamten klimat pamięta doskonale. 20 kwietnia na Retro Sounds zagra dla Was Dj Levy.

Kolejnym Gościem specjalnym na Retro Sounds jest człowiek, którego nie sposób nie wiązać z miejscem, które dawno temu okrzyknięto „Świątynią Jazdy”. Doskonale zna i pamięta tamten wspaniały klimat panujący w tamtym klubie, którego był częstym bywalcem i nadal nim pozostaje. Dj Radeck - bo o nim mowa, przyjął Nasze zaproszenie i to właśnie m.in. jego będziecie mieli okazję posłuchać w sobotę 20 kwietnia na RadioTP.

Czwarty Gość specjalny RadioTP jest niewątpliwie jednym z tych, którzy udowadniają dziś, że w Polsce można stworzyć klub na wysokim poziomie, i który dzięki rosnącej popularności, swoją marką przyciąga rzesze klubowiczów. Specjalnie dla Was 20 kwietnia na Retro Sounds - Resident klubu Holiday's w Orchowie - Dj Meszi.

Prócz zaproszonych specjalnie na to wydarzenie Gości, całości dopełnią również najlepsi Prezenterzy z RadioTP. 

 A tak oto prezentuje się przygotowany Timetable na I Edycję Retro Sounds w RadioTP w 2013 roku.

Pamiętajcie, najbliższy Festiwal Wspomnień już w sobotę 20 kwietnia tylko na antenie RadioTP, kanał Club Music. Bądźcie gotowi na magiczną podróż w przeszłość wraz z RadioTP i zaproszonymi Gośćmi.Musisz być zalogowany aby napisać komentarz. Zaloguj się lub Zarejestruj lub skorzystaj z systemu komentowania, który jest poniżej

TPPARTNERZY