Czy korzystaliście kiedyś z firm oferujących dopłaty do odszkodowań?

Rozmowy na wszelkie tematy.
anjali11
Posty: 1
Rejestracja: 2018-09-07, 19:00

Czy korzystaliście kiedyś z firm oferujących dopłaty do odszkodowań?

Post autor: anjali11 »

Konkretnie chodzi mi o dopłaty do zaniżanych odszkodowań oc z tytułu wypadków komunikacyjnych. Miałem nieciekawą sytuację na drodze, nie z mojej winy ktoś mi wjechał w tył samochodu. Dostałem bardzo niskie odszkodowanie, wyczytałem tutaj że jest możliwość uzyskania dopłaty, ale nie jestem ufny - czy ktoś z Was korzystał może z usług firmy JW GROUP, która się tym zajmuje? Proszę o pomoc

Grz3g0rz
Posty: 1
Rejestracja: 2019-07-22, 12:57

Re: Czy korzystaliście kiedyś z firm oferujących dopłaty do odszkodowań?

Post autor: Grz3g0rz »

Korzystałem 2 lata temu z takiej firmy. Zgłosiłem się do firmy TB Ekspert, dzięki, której dostałem dopłatę do odszkodowania i nie musiałem się wykłócać z ubezpieczycielem. Towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają odszkodowania, dlatego coraz więcej pojawia się firm zajmujących się dopłatami i odkupem odszkodowań i bardzo dobrze. Jak nie masz do tego nerwów sprzedajesz szkodę i po problemie. Kwota jest trochę niższa niż wartość odszkodowania, ale firma na tym zarabia. Jeżeli masz podobny problem z odszkodowaniem skontaktuj się z firmą TB Ekspert - https://tbekspert.pl/doplaty-do-odszkodowan/ . MI pomogli więc Tobie też pomogą. Pamiętaj o jednym. Szkoda nie może być starsza niż 3 lata.

biting_whiteness
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-11, 08:04

Re: Czy korzystaliście kiedyś z firm oferujących dopłaty do odszkodowań?

Post autor: biting_whiteness »

Raz czy dwa zdarzyło mi się korzystać, raczej z konieczności niż z potrzeby. O istnieniu takich firm dowiedziałem się z https://www.24firmy.pl/, bo po stłuczce sam zacząłem szukać informacji w tym temacie. Zwyczajnie nie lubię konfliktów i wolę, żeby takie rzeczy załatwiali za mnie profesjonaliści.

ODPOWIEDZ