Kevin - Set dla RadioTP

Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Kevin - Set dla RadioTP

Post autor: keVin »

Witam serdecznie użytkowników Forum RadioTp. Postanowiłem zamieścić za namową Patricka swój pierwszy oficjalny set. Oczywiście nie było by to możliwe bez udziału LadyM która namówiła mnie na naukę, Raco który wprowadził mnie w ten świat no i oczywiście mojego nauczyciela Siriusa który męczył się ze mną przez te wszystkie lekcje. Oczywiście jeszcze dużo nauki przede mną i na pewno robię mnóstwo błędów co do gry, ale to już ocenicie sami.

Dziś chcę Wam zaprezentować w tym secie takie gatunki jak: Psy Trance, Night Full Оn, Terror Lab Industries

Zapraszam do odsłuchu :piwo:

Obrazek

Awatar użytkownika
PATRiCK
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 568
Rejestracja: 2012-01-18, 22:10
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Kevin - Set dla RadioTP

Post autor: PATRiCK »

Chyba zaczne od gatunku, pelne zaskoczenie ! ;D Po raz pierwszy, slysze taki rodzaj muzyki, az wstyd sie przyznac :worek: , ale to prawda. Nie powiem, repertuar robi niezly kociolek w glowie, tempo szybkie, jak przystalo na gatunek po sprawdzeniu, technicznie dobrze, ale niestety nie moj gatunek zeby sie bardziej zaglebiac (ocenilem ogolnie). Pelen szacun za seta, za godzine o ktorej nagrywales jak i za gatunek :piwo:
Czekam na kolejne a z przyjemnoscia przeslucham. ;D

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Kevin - Set dla RadioTP

Post autor: Sirius »

świetny set, prawdę mówiąc nie sądziłem że poradzisz sobie z tak trudnym podgatunkiem, dobór nutek świetny, trzymałeś klimat, co do techniki nie będę się czepiał bo nie ma prawdę mówiąc czego, nie słyszałem koni, dobrze wyfrezowałeś nuty co jest nie łatwe przy psy/goa Trance.

Już przy pierwszym przejściu byłem wręcz zaskoczony, zrobiłeś to bardzo płynnie, ku mojemu zaskoczeniu kolejne przejścia były na podobnym poziomie !

Widać jak dużo poświęcasz czasu na ćwiczeniu i szlifowaniu techniki :)

Nie wiele Ci brakuje do celu który chcesz osiągnąć, a ja ze swej strony zrobię wszystko co w mojej mocy by Ci w tym pomóc ;) czuć że warto się postarać bo widać w tobie ogromny potencjał :piwo2:

Ćwicz dalej, szlifuj technikę i najważniejsze słuch, powodzenia ! ;D

PS. jak tak dalej pójdzie to zagościsz na moim Night Of Trance ;D
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Awatar użytkownika
Jagodaa
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 13
Rejestracja: 2011-01-15, 16:11
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kevin - Set dla RadioTP

Post autor: Jagodaa »

Teraz moja kolej...
Sprzątałam przy czym słuchałam także keVin Twojego Seta ;)
Powiem jedno...
JESTEM W OGROMNYM SZOKU raz dlatego, że odważyłeś się wydać Seta właśnie w takich klimatach, a dwa to to, że naprawdę wyszło Ci to MEGA DOBRZE :)
Oby tak dalej a nie wiesz jak daleko zawędrujesz ^^
Czekam z niecierpliwością na Seta Vol.2 :D
Buziak ;***
Muzyka jak powietrze nie da się bez niej żyć...

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Re: Kevin - Set dla RadioTP

Post autor: Gusi »

jestem w lekkim szoku,nie spodziewałam się,że zaczniesz taką przygodę :)
Tym bardziej,że głośno o tym nie mówiłeś więc wielkie zaskoczenie .
Jednak jak dla mnie pozytywne zaskoczenie
Co tu dużo pisać. Jeśli Cie to kręci pracuj dalej nad techniką a w przyszłości będą z tego dzieci ;D bądź niech zostanie to Twoim hobby i odprężeniem ;)
Jak dla mnie nie mój gust choć słucham i słucham i jednak trochę pare rzeczy nie pykło jednak nie jestem znawcą by sie tu bardzo mocno wypowiadać.

Więc teraz ćwicz i czekam z niecierpliwością co wyjdzie ci kolejnym razem :) :piwo:
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Re: Kevin - Set dla RadioTP

Post autor: Wiedzmin67 »

fajny set kevin mi tez sie podobał :)

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Kevin - Set dla RadioTP

Post autor: LadyM »

ulaaaaaaaaaalaaaa to co usłyszałam w tym secie to aż ciężko opisać ;D Ciężko opisać moje przeżycia i co się ze mną działo przez tą godzine hahaha

Kevin po pierwsze wielki szacun i ukłon w Twoją stronę,że skusiłeś się na naukę ;) Wiedzialam, że się nauczysz i mam nadzieję, że niedługo zawitasz jako prezenter na HG :) 3mam kciuki
Po drugie potrafisz przygotować tak seta, że naprawdę super się go słucha. Pomimo takiego gat. którego raczej nigdy nie słuchałam, bardzo mi się podobało :)
Po trzecie Twoja technika brnie cały czas w górę co jest świetnym dowodem na to, że jak ktoś chce to się nauczy ;)

Ten set oceniam 10/10 po prostu mega <3

Czekam na kolejne i wiem, że jeszcze nas zaskoczysz ;D :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Majcia

Re: Kevin - Set dla RadioTP

Post autor: Majcia »

Ja też pierwszy raz słucham taki rodzaj muzyki, i szczerze powiedziawszy gdybym miała słuchać tego codziennie przed snem to z pewnością bym nie zasnęła, a ogólnie słuchając zryło by mi to czerep!
Dostałam aż ciarków na plecach przy niektórych momentach, nutach...
Osobiście? Nie dla mnie taki rodziaj muzyki :D Trzeba mieć mocną psychę, hahhahaahaha
Pod względem technicznym się nawet nie wypowiadam, bo się nie znam :D ;)

Czekam na Twoje kolejne seciory, ale z TRANCE. ^^
POZDRO ;D

ODPOWIEDZ