Jak śpisz? ;>

Awatar użytkownika
Pain
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-03, 23:10
Lokalizacja: Bytów

Jak śpisz? ;>

Post autor: Pain »

Jak śpicie, właśnie :D
Mi się różnie zdarza - lewy bok, prawy bok, ale częściej na lewym ^^ kilka razy na plecach ale niewygodnie, najczęściej zasypiam i śpię na brzuchu wpięty pyskiem w poduszkę xDD

czekam na wasze wypowiedzi :mmm:

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

ja lubie na prawym boku bo lewym uchem słucham radia- bez muzyki nie usne :]
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

hmmm hmmm hmmm

prawy bok przeważnie ;D lewy też się zdarza, ale to gdy się przebudzę - obracam się w drugą stronę i śpimy dalej ;D ostatnio też na plecach ale głowa skierowana w którąś ze stron i mocno wtulona w poduchę ;D byleby spać najdłużej ile można ;D

edit: fakt, dziewczyna mnie wydała... Zdarza mi się usnąć z misiakiem - takim fajnym od niej ( ;* ).

Wstając zawsze gdzieś jakaś noga wystaje z łóżka, ręce gdzieś za siebie mam , ogólnie porozrzucany cały jestem tu i tam :D, zdarza się i kołdra na ziemi :D
Ostatnio zmieniony 2011-06-26, 15:44 przez Fire (TEDPT), łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: amorre »

Fire (TEDPT), w poduszkę , jasne jasne ;D w misia chyba xD. :D

Ja zazwyczaj na prawym boku , głowa na oparciu od łóżka oglądająca telewizje przez pół nocy, telefon w ręku . Jak już zasypiam to przeważnie ten sam bok, ręka pod głową z telefonem :P na poduszce głowa , często też śpię na brzuchu , głowa skierowana zawsze w lewo . Rano zazwyczaj budzę się na lewym boku , telefon albo na podłodze , albo gdzieś daleko ( łóżko 2-osobowe ) przeważnie już nie ma nigdzie prześcieradła :P da się żyć ;D ^^ . Zawsze jestem wtulona w jakąś część garderoby mojego chłopaka ( ;* ) od miesiąca jest to bluza :D wygodnie się śpi :D polecam xd

GREENo

Post autor: GREENo »

A ja śpie z misiem i tu nie ma sie czego wsytdzić! Nie no to taki niewinny żarcik .Ja śpie na prawym albo lewym boku , często zdarza mi się też spać czołem do dołu

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

A ja śpie tez na lewo i prawo ale zdarzy mi sie spać na lewej stronie łóżka ;D

Awatar użytkownika
LoLa
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 41
Rejestracja: 2011-02-06, 16:08
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

;D

Post autor: LoLa »

hah jak śpie? ^^. no to tak... zasypiam na lewym boku, czyli twarzą w stronę ściany bo się boję. Rano się budzę zazwyczaj na prawym boku;). Zawsze śpię z moją podusią serduszkiem, którą mam na odwrót, gdyż szyję kładę pomiędzy te 2 "płatki" a główka jak wiadomo leży na podusi ;D. Z przyczyny takiej, że nie lubię być samotna a zwłaszcza nocą to śpię z moim misiem :) moja kochana ŻABKA.. kiedyś przyjdzie czas by ktoś zamienił miejsce misia ;D hah.

<a teraz mi brakuje mojego misia bo jestem na wakacjach ;( mam tylko ze sobą moją podusię.

Misia
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 188
Rejestracja: 2011-01-23, 14:09
Lokalizacja: Ipswich
Kontakt:

Post autor: Misia »

hmmm ja śpię na lewym boku zdarza sie ze i prawy wchodzi w grę ale bardzo rzadko, przy tym kopie i sie rzucam jak wsza na grzebieniu ;D, czasami gdy się przebudzę w nocy okazuje się że śpię na brzuchu hahahaha...także wychodzi na to że nie wiem jak śpię ;D

Awatar użytkownika
Minami
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 363
Rejestracja: 2011-10-01, 14:17
Lokalizacja: Chodzież
Kontakt:

Post autor: Minami »

Ja zawsze na brzuchu z głową na końcu poduszki lub pod poduszką :P
Magią muzyki, jest to, że każda piosenka przypomina Ci chwilę w życiu..
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karolina.
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 271
Rejestracja: 2012-01-29, 22:47
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Post autor: Karolina. »

ja często na lewym boku z prawa noga zgięta a lewą wyprostowaną a najczęściej to na brzuchu ;D

kołdrą się przykrywam po same ramiona a na dole zawijam pod nogami xD ;D w końcu potwory istnieją pod łóżkiem xD :D <boje sie>


:D

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

hmmm zasypiam na prawym boku a później to jak dusza zapragnie. Z kołdrą naciągnięta po uszy,wtulona w poduszki i nogi zgięte... a i dłonie mam często przy szyi. to chyba jakoś tak
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

Awatar użytkownika
PiQu$
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 118
Rejestracja: 2010-06-12, 09:27
Ulubiony DJ: wszyscy ;P
Lokalizacja: Uppsala-Szwecja
Kontakt:

Re: Jak śpisz? ;>

Post autor: PiQu$ »

hmmm ^^ po pierwsze nie zasne bez miliona poduszek xD i no to co ze spie na jednej a reszta po prostu sa porozwalane naokolo xD . spie na brzuchu albo zwinieta w klebek przytulajac poduszke ktora powinien byc jakis przystkojniak hahaha xD oczywiscie przykryta po same zeby kolderka xD lecz tak sie krece ze znajduje ja potem zwinieta w nogach ;p czesto jak zasypiam musze miec jedna noge odkryta ;p

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Jak śpisz? ;>

Post autor: Sirius »

w moim przypadku musi być zawsze mala poduszka zwana "jasiek" xd nie wiem skąd to się wzięło ale tak niektórzy to nazywają, często śpię na boku, na lewym czy prawym to nie ma znaczenia, nie chrapie i mam na to dowody xD lecz mam czasem otwartą buzie ;p lubię się podrapać po jajcach, nie wiem czemu ale jak jest szpara przy ścianie to lubię twarz do snu w tą szparę włożyć (bez skojarzeń) ;p i tak mniej więcej wygląda moje spanie ;p
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Majcia

Re: Jak śpisz? ;>

Post autor: Majcia »

Zasypiam przeważnie na plecach z głową na boku, ale zaczynam się kłaść na prawym boku, w stronę ściany, bo również się boję! haha ;D

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Re: Jak śpisz? ;>

Post autor: D@gu$ »

Zasypiam na prawym boku bardzo blisko ściany :D :D hahaha tylko i wyłącznie :D
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

ODPOWIEDZ