Lewandowski: Niemcy mieli nietęgie miny

Awatar użytkownika
Lucuś
64 kbps
Posty: 158
Rejestracja: 2010-10-31, 11:22
Lokalizacja: Madziaa <3
Kontakt:

Lewandowski: Niemcy mieli nietęgie miny

Post autor: Lucuś »

Robert Lewandowski miał prawdziwego "nosa". Napastnik reprezentacji Polski mówił przed losowaniem grup na Euro 2012 że chciałby trafić na Rosję, Grecję i Irlandię. Pomylił się więc tylko w przypadku ostatniej drużyny, ale i tak jest zadowolony. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" ujawnia, jak na wyniki losowania zareagowali Niemcy.

- Mamy wymarzoną grupę, aż nie mogę uwierzyć, że jest prawie dokładnie tak, jak wam mówiłem - cieszy się napastnik Borussii Dortmund, który kilka dni temu na łamach "Przeglądu Sportowego" wyjawił zespoły, z którymi chciałby się spotkać się w fazie grupowej turnieju. "Lewy" chciał Rosję, Grecję i Irlandię. Los chciał, że zamiast Irlandii zagramy z Czechami. Poza tym, wszystko się zgadza.

Jego zdaniem najgroźniejszym rywalem będą Rosjanie. - To najsilniejsza drużyna w tej grupie. Nie grają oni już jednak tak dobrze, jak choćby trzy lata temu. Grecy są silni jako całość, ale nie mają wielkich indywidualności. Trzeba jednak na nich uważać - twierdzi najlepszy napastnik reprezentacji Polski.

- Rywalizować będą cztery wyrównane drużyny, więc każdy mecz zapowiada się pasjonująco. Presja i oczekiwania znacznie wzrosną. Gdybyśmy bowiem trafili na Francję, Anglię i Portugalię, to wszyscy spisali by nas na straty

Lewandowski ujawnia, jak na wyniki losowania zareagowali Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi trafili do "grupy śmierci" i na EURO 2012 zmierzą się z Holandią, Portugalią i Danią. - Mieli naprawdę nietęgie miny. Trudniejszych rywali chyba nie mogli sobie wylosować. Narzekali, ale mi gratulowali. Trener Jurgen Klopp powiedział, że lepiej nie mogliśmy trafić - zdradza snajper Borussii Dortmund.

WP.PL/SUPER EXPRESS
Pomogłem kliknij piwo
Madziaa <3
Madziaa <3
Madziaa <3Obrazek
Madziaa <3
Madziaa <3

ODPOWIEDZ