Materazzi nie pogodził się z "Zizou"

Awatar użytkownika
Lucuś
64 kbps
Posty: 158
Rejestracja: 2010-10-31, 11:22
Lokalizacja: Madziaa <3
Kontakt:

Materazzi nie pogodził się z "Zizou"

Post autor: Lucuś »

Obrazek
Hiszpanska "Marca" w czwartek triumfalnie oglosila, ze Marco Materazzi pogodzil sie z Zinedinem Zidanem, który uderzyl go gloww w finale mundialu przed czterema laty. W piatek Wkoch w rozmowie z agencja ANSA zdementowal te doniesienia.
W 2006 roku w dogrywce finalu mistrzostw swiata Francuz uderzyl Wlocha glowa, za co dostal czerwona kartke. Materazzi przyznal pózniej, ze sprowokowal Zidane'a i w niewybrednych slowach obrazil jego siostre.
Najpierw Wloch ciagnal za koszulke Francuza, na co Zidane powiedzial: "Jak ja tak bardzo chcesz, to dam ci ja po meczu". Kontrowersyjny obrocca Italii odpowiedzial: "Wolalbym twoja siostre...", po czym nastapily wulgaryzmy pod adresem kobiety. Co bylo potem, zobaczyl caly swiat.

"Marca" informowala, ze panowie spotkali sie w srode w Mediolanie, po meczu Milan - Real. Materazzi mial odwiedzic w hotelu bylego trenera z czasów Interu - Jose Mourinho (obecnie Real) i natknal sie na Zidane'a. Mieli dlugo rozmawial, po czym uscisnac sie.

- zadnego sciskania nie bylo - zapewno; w piatek w rozmowie z ANSA popularny "Matrix". - O pojednaniu nie ma mowy - dodal.

Tvn24.pl
Ostatnio zmieniony 2011-07-08, 11:10 przez Lucuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem kliknij piwo
Madziaa <3
Madziaa <3
Madziaa <3Obrazek
Madziaa <3
Madziaa <3

VoyDee

Post autor: VoyDee »

Nie rozumiem Materazziego ,wyzywac a pózniej dostac z bani i nie chcesz przeprosic , kompletny idiota !

ODPOWIEDZ