Sala samobójców (2011)

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Sala samobójców (2011)

Post autor: Fire (TEDPT) »

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze…

"Sala samobójców" to film Jana Komasy, jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera - Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

NICK TO NIE IMIĘ.

ŚWIAT TO NIE MATRIX.

ŻYCIE TO NIE GRA, NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ!

Obrazek



Byliście? Oglądaliście? Jak wrażenia? Odczucia? Zapraszam do wypowiedzi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

Oglądałam :)
Film bardzo mi się podobał, emocje niesamowite- po wyjściu z kina jeszcze przez jakieś pół godziny nie moglam ogarnąć łez. Na długo zapadnie w mojej pamięci.
Do tego filmu trzeba dojrzeć bo jak pytalam młodszych to nie wiedzieli o co chodzi za bardzo i że był nudny...ehhh
Polecam przede wszystkim zalatanym rodzicom!!! którzy nie mają czasu na swoje pociechy...
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Re: Sala samobójców (2011)

Post autor: Królowa Sun Red »

Fire (TEDPT) pisze:Szokująca historia
Szokująca historia? Ja bym powiedziała, że raczej rzeczywistość dzisiejszego świata. 90% ludzi tkwi w tym, w czym tkwił główny bohater tego filmu, ale.. dla jednych jest to Sala Samobójców, dla innych coś bardziej pozytywnego. Może właśnie dlatego ten film tak działa, bo uświadamia nam jak wiele zdarzeń i sytuacji tam przedstawionych dotyczy nas samych. A nic nie stresuje bardziej niż samoświadomość popełnianych błędów.

Godne polecenia i uwagi i...może chociaż raz dobrze jest nauczyć się czegoś na cudzych błędach.

Powodzenia.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Pamiętam że jak skończyłem oglądać przez długi czas nie mogłem się ogarnąć.
Zadałem sobie wtedy takie pytanie czy przez film Sale Samobójców można zmienić nastawienie do swojego życia?
Wiem jedno że filmu nie powinny oglądać dzieciaki które nie dojrzały jak napisała tam osoba wyżej(bo mogą go nie zrozumieć tak jak powinni i z głupiej błachostki popełnić błąd swojego życia).
Sala Samobójców hipnotyzuje wiele z nas po obejrzeniu płakało lub zaczynało rozmyślać albo nie wiedzieli co mają zrobić.

Warty obejrzenia i prawda tak że Polskie kino potrafi robić dobre filmy.

ODPOWIEDZ