B-Day Party KeVin [23.11.2014]

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

B-Day Party KeVin [23.11.2014]

Post autor: keVin »

Obrazek


Witam słuchaczy jak i prezenterów. W niedzielę 23 listopada odbyły się moje B-Day Party. Chciałem podziękować wszystkim prezenterom jak i gościom za udział na B-Day. Również szczególne podziękowania należą się Wrzesionowi za zrobienie mega plakatu :piwo:

Poniżej przedstawiam Wam nagrane audycje:


Raco (Guest), cieszę się że zagrałeś na tym meetingu, fajnie było usłyszeć Ciebie po tak długim czasie. A nuty które zaprezentowałeś były świetne, przypomniały mi się stare dobre czasy :D



Mound (Guest), stary swoją grą pokazałeś klasę. Dziękuję za zagranie i zaprezentowanie wysokiego poziomu gry :piwo:



Mike Revo, jak zwykle zagrałeś tak jak mi się podoba, nie jedna nuta wpadła mi w ucho, świetnie się bawiłem podczas Twojej audycji, dziękuję :piwo:



Jagodaa (Guest), dziękuję za czas który poświęciłaś na audycję. Sprawiłaś mi ogromną przyjemność swoją audycją. Co tu dużo mówić, grałaś świetnie, a nuty normalnie się rozpływałem ^^



Wrzesion, przeszedłeś samego siebie. Świetnie mi się Ciebie słuchało, a nuty to miazga ^^ plus za wł konsolę pozdrowień :piwo:

Click here to see it on Mixcloud

Mat Deyo, jak zwykle świetny występ, wiele nut które zaprezentowałeś wpadły mi w ucho. Oby więcej takich audycji :piwo:

Nagrana audycja już niebawem


No i moja audycja :)





Jeszcze raz dziękuje wszystkim za spędzenie dnia przy mega wypasionych kawałkach i że zechcieliście poświęcić swój czas. Pozdrawiam KeVin :piwo:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mat Deyo
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 294
Rejestracja: 2011-06-22, 12:51
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Re: B-Day Party KeVin [23.11.2014]

Post autor: Mat Deyo »

Umieszczam set z B-Day Kevin ;)

Truly Emotion Of Trance...

ODPOWIEDZ