Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

Post autor: Fire (TEDPT) »

Pod zakończenie tego miesiąca, już jutro, odbędzie się piąta edycja Day with Stars. Kolejny wspaniały meeting pełen muzycznych gwiazd!

Specjalnie dla was, DJ'e zaprezentują najlepsze utwory i remixy swoich ulubieńców - i ten muzyczny koktajl będzie serwowany wam aż przez 14 godzin!


Usłyszycie takich artystów jak:
# Aly & Fila (10:00)
# Hazem Beltagui (11:00)
# W&W (12:00)
# DubVision (13:00)
# Axwell (14:00)
# Blank & Jones (15:00)
# Bassjackers (16:00)
# Kyau & Albert (17:00)
# Blinders (18:00)
# Wolfgang Gartner (19:00)
# Simon Patterson (20:00)
# Armin van Buuren (21:00)
# Tiësto (22:00)
# Laidback Luke (23:00)

Włączcie nas, już od godziny 10 - wykorzystując do tego Winamp'a, bądź Windows Media Player'a. Nie chcecie wykorzystywać programów? Skorzystajcie z możliwości słuchania nas w TuneIn. Natomiast jeżeli zamierzacie spędzić niedzielę przed telewizorem i posiadacie NC+ - możecie uprzyjemnić sobie dzień, włączając nas na kanale 574. Zapraszamy!

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wrzesion
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 523
Rejestracja: 2012-06-30, 14:36
Ulubiony DJ: Ten pode mną. :D
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

Post autor: Wrzesion »

Mound rozpoczął bardzo klimatycznie. Wkręcił nas w klimat. Widać wpływ jednego duetu na prezentowany set. Kawałki są klimatycznie bardzo podobne, przez co się wzajemnie dopełniają. :)

PhilippeRene zmixował bardzo fajnie utwory Hazema. Podtrzymał klimat i poziom który zagościł podczas meetingu.

Vito zrobił set który na pewno dobrze się słuchało. 3 godzinkę z rzędu mieliśmy możliwość słuchać trensowych brzmień które dzięki swojej ciekawej i niepowtarzalnej linii melodycznej wchodzą w ucho.

DieGO R zagrał trochę mocniej, ale na pewno bardzo ciekawie :).

Roberto Jay zrobił to tak że miło się sprzątało w pokoju. Fajne, sympatyczne dźwięki.

LadyM zaskoczyła mnie. Spodziewałem się stricte Tranceowej audycji, a otrzymaliśmy miks trance'u z techno. Ciekawie i na wielki plus ! :).

JustMatt dał radę. Naprawdę bardzo energicznie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to głośność. Vocal za cicho, miks średnio, a wstawki zbyt głośne.

Wrzesion. Dobra kultura wymaga siebie nie oceniać.

MarckCue było ekstra. Po pierwsze dorwałeś Polaka. Po drugie dobrze zagrałeś, a po trzecie dobrze go zaprezentowałeś.

Patrick szkoda że nie zagrałeś.

MatDeyo szacun za poświęcenie i zmiksowanie tylu nutek. Coś niespotykanego, myślę że ten secik zmiażdżył resztę pod względem poświęcenia.

keVin a tak się bałeś że będize źle. Wcale nie było. Mimo że połowy z kawałków nie kojarzyłem (ojj Tiesto się zmienił) to i tak dobrze się bawiłem.

Fire - ja się oczywiście śmiałem że Tobie najgorzej pójdzie :D. Jeśli chodzi o słuchanie to już trochę na telefonie przysypiałem, ale raczej nic nie przeoczyłem. Było faktycznie odmiennie, trochę mocniej, bardziej elektronicznie.

Dzięki wszystkim za poświęcony czas i fantastyczne sety. Myślę że projekt DwS będzie kontynuowany :).

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-10-27, 10:11 przez Wrzesion, łącznie zmieniany 2 razy.
Różnica między niemożliwym a możliwym zależy jedynie od stopnia determinacji.

Obrazek
----------------------------------------------------------------------
Obrazek
Obrazek

ZLECENIA GRAFICZNE I WSZELKIE PYTANIA : wrzesion@radiotp.pl

Roberto Jay
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 120
Rejestracja: 2012-08-15, 23:00
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

Post autor: Roberto Jay »

Roberto Jay pres. Axwell
instagram: robertojay90

Awatar użytkownika
Mound
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 10
Rejestracja: 2014-06-16, 15:02
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

Post autor: Mound »


Awatar użytkownika
PATRiCK
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 568
Rejestracja: 2012-01-18, 22:10
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

Post autor: PATRiCK »

Z przyczyn technicznych i niezależnych ode mnie, nie mogłem niestety zagrać na meetingu.. co jest dla mnie, jakby nie było w jakimś stopniu porażką..
Mimo to, miałem dwa warianty, a) live, b) set. Więc i dlatego, udostępniam Wam seta przygotowanego wcześniej, czyli wczoraj. :)


Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

Post autor: LadyM »

Hej :)
Nie mogłam odsłuchać wszystkich setów więc mam nadzieję, że będą tutaj zebrane wszystkie :)
A tym czasem dorzucę swój.

LadyM- Blank & Jones 15:00PM


Pozdrowionka :ladym:
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

MatDeyo

Re: Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

Post autor: MatDeyo »

Ja rowniez bardzo chcialbym podziekowac. Wkoncu wylecialem z pomyslem i milo sie zrobilo ze postaralismy sie w miare ogarnac duzo wczesniej. Tak jak Wrzesion pisal, Day With Stars mysle ze w 2015 bedzie powtorka. Jezeli chodzi o moj wyczyn ? No coz . Staralem sie. Fajnie sie tego slucha jak by nie bylo. Postaram sie w najblizszych dniach udostepnic set ;) Jeszcze raz wielkie DZIEKI !!! ;)

Awatar użytkownika
MarckCue
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 246
Rejestracja: 2012-12-02, 16:20
Ulubiony DJ: Fire

Re: Day with Stars - 26.10.2014 - RadioTP

Post autor: MarckCue »

Wrzucam również swoje nagranie :D Może komuś się przyda :D



ODPOWIEDZ