B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

Post autor: Fire (TEDPT) »

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich słuchaczy oraz naszego solenizatna na kanał HybridGate gdzie od godziny 13:00 będziemy świętować urodziny głównego Admina RadioTP. To dzięki Cosmicowi RadioTP funkcjonuje i istnieje, to dzięki niemu możemy być tutaj razem,słuchać, bawić się i poznawać nowych ludzi!

Chcesz się dołączyć do życzeń i być obecnym na B-Day Party Cosmic? Zapraszamy już od 13:00 na kanał HybridGate


Obrazek


W tym temacie można składać życzenia, będą pojawiać się sety i wszystko co tyczy się tego wyjątkowego dnia dla Naszego szefa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

Post autor: elcosmito »

No to tu wpisujemy opinie o prezenterach dzisiejszej imprezy oraz głownie o ich muzycznych prezentach...

Każdy wpis będzie dla mnie prawdziwym prezentem w moim kierunku
Administracja

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

Post autor: LadyM »

Ja zaczną od małego wierszyka dla Cosmica ;D

Dzisiaj wielkie święto mamy
Dlatego kieliszki do pełna nalewamy
Zdrówko Twoje wypijemy
Nie jedną wiosnę na TP razem jeszcze przeżyjemy!
Prezenterzy od południa grają
A słuchacze i solenizant zawzięcie słuchają!
Tak więc Cosmic żyj STO LAT
Dużo zdrowia i słodyczy tego LadyM Ci życzy :D
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Re: B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

Post autor: keVin »

Najlepsze życzonka, wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości!

A co do audycji to niestety nie słuchałem wszystkich lecz udało mi się posłuchać Raco, ArtWine i Black Jokey, Siriusa no i Ciebie brawo. I bardzo mi się podobały, świetna zabawa ^^

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)
Ostatnio zmieniony 2012-12-28, 02:18 przez keVin, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Re: B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

Post autor: Królowa Sun Red »

Od rana czekałam na to, by się tu wpisać, bo... no. Zła jestem na was w uj! Ale do rzeczy i... najpierw miło :)
Kosmik - czy ja kiedyś dożyję Twojego wieku w tak dobrym stanie jak Ty? Matko Kochana człowieku - przecież Ty jesteś po prostu nie do zajechania, bo co roku tu przychodzę, a Ty co roku obchodzisz swoje urodziny w TP :D 100 lat Ci życzę i samych pozytywnych zaskoczeń.. Uśmiechaj się częściej, realizuj marzenia i rośnij duży! :)


Co do meetingu.. było godnie. Słuchałam was prawie od początku. Piątkę przybijam tym, którzy zagrali tak jak lubię najbardziej.


To co średnio mi się spodobało to fakt, że siedzi was tu tyle na tym sb, latacie po bukfejsach.. No i ok. Fajnie. Ale czy do cholery tak trudno jest znaleźć godzinę dla radia i dla audycji poświęconej bądź co bądź ukochanemu (chyba) przez nas wszystkich (chyba) KOSMIKOWI? Czekałam na Siriusa.. Nie mógł zagrać - zdarza się. I spośród kilkunastu osób na sb znalazła się tylko JEDNA, która znalazła czas i zgodziła się zagrać w zastępstwie za kolegę. Minami ogromny szacunek dla Ciebie za to.

Nie trzeba spędzać na radiu całego dnia. Nie trzeba grać codziennie 15godzinnych audycji, żeby wygrać godziny. Ale miło by było, żeby czasem okazać szacunek słuchaczom, którzy włączyli to radio i chcieliby posłuchać fajnej audycji zamiast autopilota. Jesteście tutaj ekipą, wizytówką Radia TP i myślę, że Kosmikowi dużo bardziej przydałoby się wasze realne wsparcie niż sama ilość nicków życzących mu 100lat.



Jeszcze raz najlepszego dla solenizanta i pozdro dla was za ten meeting:)


___
edit by śFirowaty: Nazwy radia nie odmieniamy - RadioTP. Pozdrowionka
by Sun: jak rozumiem słowa kluczowe, bo raczej nie gramatyka :)
Ostatnio zmieniony 2012-12-28, 11:04 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

Post autor: Sirius »

Na wstępie bardzo chciał bym przeprosić za to że nie dałem rady zagrać o wyznaczonej godzinie ale waliłem drzwiami i oknami lecz problem z netem mnie przerósł, chciał bym bardzo podziękować Minami za to że pomogła mi zapełnić line up do ostatniej godziny podczas organizacji B-Day i oczywiście za to że zastąpiła moje miejsce podczas imprezy.

Oczywiście wielkie brawa dla wszystkich uczestników, każda audycja pozytywnie mnie zaskoczyła, nie było żadnej luki a to jest najważniejsze, każda audycja była zagrana z klasą ! wszystkim należą się podziękowania i wielkie brawa !

dla ciebie Cosmic jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego, szczęścia, zdrowia oczywiście, wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i sukcesów, twoja audycja końcowa B-Day zagrana z klasą, szacunek wielki ! Trzymaj się !!
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Ada
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 282
Rejestracja: 2011-08-27, 13:32

Re: B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

Post autor: Ada »

Hmm a co tez sie wypowiem xD Słuchałam prawie cały meeting i oczywiscie uwazam, że audycje były świetne wielkie brawa dla prezenterów którzy zagrali i że poświęcili na to czas :D Najbardziej podobały mi się audycje Hedzia i samego solenizanta Cosmica. Potraficie zawsze mnie pozytywnie zaskoczyć i słucham Was z ogromną chęcią, niby nie moje klimaty ale Wasze audycje są rewelacyjne ^^

Także Cosmicu dla Ciebie jeszcze raz wszystkiego co najlepsze, zdrówka, szczęścia no i oczywiście sukcesów w rozwijaniu swojej pasji ;D
` Muzyka to początek i koniec wszystkiego co ma dla nas znaczenie ...

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: B-Day Party Cosmic - 27.12.2012

Post autor: Sirius »

13:30 - 15:00 Minami



15:00 - 16:00 Swatek



16:00 - 17:00 Maniek

[zippyshare]http://www10.zippyshare.com/v/11711892/file.html[[/zippyshare]

17:00 - 18:00 Raco (Gość)



18:00 - 19:00 Roberto Jay



19:00 - 20:00 Black Jokey



20:00 - 21:00 ArtW!ne



21:00 - 22:00 Chris F. (Gość)



22:00 - 23:00 Mat Deyo



23:00 - 24:00 Headshaker



24:00 - 01:00 Cosmic (Solenizant)



01:00 - 02:30 Sirius



Audycje będą dodawane :)
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

ODPOWIEDZ