I Love Trance kanał Hybrid Gate

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Lestat pisze:jezeli lubisz uplifting , to gawarantuje Tobie ze bedzie b.dobrze :D
a na koniec dostaniesz oddemnie :*

Pozdrowki
Ci co mnie jeszcze tu pamiętają wiedzą dobrze, że uplifting to miód na moje uszy :) Więc jeśli o to chodzi, to ja jestem jak najbardziej na tak.

matdeyo pisze:Krolowa a na kogo wystepy czekasz??
A to pozostawię jako swoją słodką tajemnicę:)


GiersiK pisze:chcialbym zwrocic uwage ze w plakacie jest blad :D nie HEDshaker tylko HEADshaker :D
To trzeba było napisać MAMA SZEJK MAMAKOSA - byłaby większa szansa na uniknięcie błędu :)
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 28
Rejestracja: 2011-01-30, 18:40
Lokalizacja: Ścinawa
Kontakt:

Post autor: Lestat »

Królowa Sun Red pisze:
Lestat pisze:jezeli lubisz uplifting , to gawarantuje Tobie ze bedzie b.dobrze :D
a na koniec dostaniesz oddemnie :*

Pozdrowki
Ci co mnie jeszcze tu pamiętają wiedzą dobrze, że uplifting to miód na moje uszy :) Więc jeśli o to chodzi, to ja jestem jak najbardziej na tak.
a wiec do niedzieli TP.TV ,wyciagne moje zaczarowane Vinyle :)
[scroll]Tylko Trance Ma Sens[/scroll]

KateAngel

Post autor: KateAngel »

Lestat rozniesie ten lokal :P

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

Ciesze się bardzo że hybrid odbudowuje się na nowo :) malymi kroczkami i razem zdziałamy wiele :)
To my wszyscy tworzymy ten kanał i DJ'e i słuchacze a więc do dzieła :)
Oby częściej były takie meetingi :D
Pozdrowionka dla moich ulubionych prezenterów kanału hybrid gate :*
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Michael Bourne
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-12, 15:27
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Michael Bourne »

To już jutro nie przegapcie tego!!damy z siebiue wszystko spoecialnie dla was!

Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 28
Rejestracja: 2011-01-30, 18:40
Lokalizacja: Ścinawa
Kontakt:

Post autor: Lestat »

Michael Bourne pisze:To już jutro nie przegapcie tego!!damy z siebiue wszystko spoecialnie dla was!

Ołłłłł jeeeeee !!! <oklaski>


Bedzie drżała ziemia!!! Takie Petardy mam na dzis!!!!
[scroll]Tylko Trance Ma Sens[/scroll]

Michael Bourne
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-12, 15:27
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Michael Bourne »

Lestat pisze:
Michael Bourne pisze:To już jutro nie przegapcie tego!!damy z siebiue wszystko spoecialnie dla was!

Ołłłłł jeeeeee !!! <oklaski>


Bedzie drżała ziemia!!! Takie Petardy mam na dzis!!!!
Nooo i prawidowo ja to samo będzie moc będzie energia będą emocje polecą nawet łzy wzruszenia a co! będzie wszystko co najpiękniejsze w trance! :)

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Byłam, jak obiecałam i słuchałam, jak zamierzałam. Słuchałam praktycznie wszystkich, niektórych krócej, innych od deski do deski i.... przylazłam tutaj, bo lubię się czepiać :D (parę rzeczy - nie do końca pozytywnych - wyszło podczas tego meetingu i.... żeby nie wiem jak Head mnie przekonywał to wina ewidentnie jest po stronie ekipy administratorskiej, a nie RH :D ale będę miła i już dziś o tym nie wspomnę :D)

Jak dla mnie (na tą godzinę) - zdecydowanym mistrzem konsolety i mojego ukochanego trancu, osobą, która kupiła moje serce świetnie dobranymi nutami, utrzymanymi w moim dziwno-specyficznym klimacie, która spowodowała zwiększenie się mojego pulsu do 140 był <tadammmm!>


<w oblokach> --- > LESTAT <--- <w oblokach>

Obrazek

Lestat zagrał tak, jakbym sobie marzyła, tak jak zawsze kochałam i tak, żeby muzyka i ta cała otoczka wokół niej powodowała u mnie gęsią skórę. Zdecydowanie największy plus za ten występ i mogę Cię zapewnić, że od dziś jestem Twoją wierną fanką..


------------------------------------------------

I drugi plusik dla DiiMoona, bo do niego mam słabość i zawsze miałam.



------------------------------------------------------------------------------------------------
Ogólnie impreza myślę że udana. Szkoda tylko, że wiele setów tak perfidnie porwanych przez serwery! Królowa jest niepocieszona! :D




Ostatnio zmieniony 2011-10-02, 21:05 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Michael Bourne
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-12, 15:27
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Michael Bourne »

meeting sie jeszczde nie skończył :D

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Michael Bourne pisze:meeting sie jeszczde nie skończył :D

Do końca dosłuchać nie dam rady, ale sety z reszty (chociaż nie tylko), chętnie przygarnę!
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 28
Rejestracja: 2011-01-30, 18:40
Lokalizacja: Ścinawa
Kontakt:

Post autor: Lestat »

Królowa Sun Red pisze:
Byłam, jak obiecałam i słuchałam, jak zamierzałam. Słuchałam praktycznie wszystkich, niektórych krócej, innych od deski do deski i.... przylazłam tutaj, bo lubię się czepiać :D (parę rzeczy - nie do końca pozytywnych - wyszło podczas tego meetingu i.... żeby nie wiem jak Head mnie przekonywał to wina ewidentnie jest po stronie ekipy administratorskiej, a nie RH :D ale będę miła i już dziś o tym nie wspomnę :D)

Jak dla mnie (na tą godzinę) - zdecydowanym mistrzem konsolety i mojego ukochanego trancu, osobą, która kupiła moje serce świetnie dobranymi nutami, utrzymanymi w moim dziwno-specyficznym klimacie, która spowodowała zwiększenie się mojego pulsu do 140 był <tadammmm!>


<w oblokach> --- > LESTAT <--- <w oblokach>

Obrazek

Lestat zagrał tak, jakbym sobie marzyła, tak jak zawsze kochałam i tak, żeby muzyka i ta cała otoczka wokół niej powodowała u mnie gęsią skórę. Zdecydowanie największy plus za ten występ i mogę Cię zapewnić, że od dziś jestem Twoją wierną fanką..


------------------------------------------------

I drugi plusik dla DiiMoona, bo do niego mam słabość i zawsze miałam.



------------------------------------------------------------------------------------------------
Ogólnie impreza myślę że udana. Szkoda tylko, że wiele setów tak perfidnie porwanych przez serwery! Królowa jest niepocieszona! :D






WOW :)

<zawstydzony> Dziekuje
[scroll]Tylko Trance Ma Sens[/scroll]

Zablokowany