Meeting Trance 9 Kwietnia [Sobota]

czyli co w TP piszczy
Dj Jerry
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-26, 16:36
Lokalizacja: Czersk
Kontakt:

Post autor: Dj Jerry »

podpisuje sie pod listą obecności

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Lathos nie lepiej by było gdybyś takie tematy zakładał w odpowiednich działach np kanału TF ?

I tam się o to pytał , nie wiem co po części ma znaczyć pytanie się o to czy ktoś zagra no kurcze albo się Organizuje albo nie a nie łaskawie pyta prezenterów , wprowadźcie kilka zasad na TF .
Pozdrawiam DiiMoon.

Glow Tune
Posty: 4
Rejestracja: 2010-07-20, 22:12
Lokalizacja: Manieczki
Kontakt:

Post autor: Glow Tune »

Ja jestem również chętny :)
Pozdro

DaMiaNo

Post autor: DaMiaNo »

Witam wszystkich prezenterów radia z wielką chęcią i przyjemnością zapraszam was na mój metting który chcę żeby się odbył i odbędzie się 9 kwietnia z okazji mojej pierwszej rocznicy grania może dla was to nie jest ważne ale dla mnie to szczególnie ważna impreza chciałbym wspólnie z wami świętować mój pierwszy a zarazem udany muzyczny rok nie spodziewałem sie tak dużego zainteresowania moimi setami jakie towarzyszyło mi przez ten cały rok udane występy między innymi w Publicznym radiu RADIO SUDETY 96.4 FM i wspólny set z takimi DJ-ami dobrze znanymi w polsce jak DJ MONTER I V VALDI oraz DJ LOUI między innymi biorą udział w ogólnopolskim rankingu DJ-i FTB.PL i wiele wiele miłych wspomnień z całego roku jest ich dużo naprawdę żeby wymieniać. Za co wszystkim chce serdecznie podziekować myślę że z taką ekipą radia jaką mamy może to być nie zapomniany metting dltego serdecznie zapraszam was do udziału w nim !

IbizaBoy
Posty: 4
Rejestracja: 2011-03-22, 20:20
Lokalizacja: Cieszków
Kontakt:

Post autor: IbizaBoy »

ja także mogę zagrać ; )

Zablokowany