Pioneer CDJ 200 vs. Denon DN-S1200

Wszystko na temat sprzętu dla Dj'a.
Bronx

Pioneer CDJ 200 vs. Denon DN-S1200

Post autor: Bronx »

co lepiej kupi? na poczatek? denon dn-s 1200 czy pioneer cdj 200?
spotka?em si? z ró?nymi opiniami na ten temat.. nie sta? mnie na pioneer cdj 800 czy denon dn-s 3700
tak wi?c mysle ze na poczatek to wystarczy..
czekam na wasze opinie, z góry dzi?ki ;)

pozdrawiam!

BassProject

Post autor: BassProject »

z tego co s?ysza?em to denon ma wiecej funkji i jest troszq lepszy :P ale wiesz... najlepiej popyta? na forach muzycznych, djskich i poczytac opinie o nich :)

DJ_PuMa
24 kbps
Posty: 69
Rejestracja: 2009-08-17, 17:40
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: DJ_PuMa »

z przekonania ogólnego powiedzia? bym "BIERZ PIONA !!" xD ale... Denon - ma wielu zwolenników, np Cosmica. Jego nie ma co pyta? bo i tak powie ?e Denek :P

Osobi?cie akurat te? wybra? bym w tym wypadku Denka, ale gdyby mi oferowali np cdj 400 i w wy?ej to nie bra? bym ?adnego denona.

Takie moje odczucie. Mi?dzy tymi dwoma polecam denona, ja osobi?cie czekam w?a?nie na reloopy rmp2 - te? s?ysza?em, ?e do?? dobre naczyta?em si? i Tobie te? to radz?. Poczytaj :)
MySpace ! || Maj Sajt
Headshaker pisze:A Pumiak otrzymuje Warna za herezje :P

BassProject

Post autor: BassProject »

kilka wypowiedzi z neta:

Kolego... Tutaj nie ma co sie nawet zastanawia?... ;]
Denon tylko!!!
Denon to firma która jest na najwy?szej pólce razem z Pioneerem... Tak naprawde inne firmy typu Numark Reloop Stanton sie nie licz?... ;] Tylko te dwie...
Tak dodam na marginiesie ?e Denon to ca?kiem inny sprz?t ni? Pioneer.... ;] Dla innych ludzi... ;]
Denon dosiada USB midi, efektor, mase pierdólek... ;] A co do tego pioneera cdj200 to niewypa? tej firmy... NIe udane dziecko!!! Klapa...;]
Jedni w tym "pojedynku" pewnie za pioneerem by sie opowiedzieli... no bo takie jest powszechne miemanie ze Pioneer "jest najlepszy" i ze "bedziesz PRO" jak grasz na pioneerze gówno prawda... ;] CI co tak mówi? nie maj? zadnego pojecia na temat DJki i nie grali na DEnonie...;]
Pozdrawiam!
I tak BTW... na tym forum lepiej sie nei pytaj na temat sprzetu... bo CI zle doradz?... ;] JAk chcesz sie czego? naprawde dowiedzie? na tema sprz?tu to odsy?am - // forum.djshop.pl (Powered by Invision Power Board) ;] Tam sie ludzie znaj? na sprz?cie... ;]




Powiem tak kto co lubi.. ka?dy lepszy klub ma na pace CDJ-1000 mk3 ,nie widzia?em w zadnym klubie w jakim by?em denona..Sam preferuje firme pioneer wiec moge ja polecic
Na denonie gra sie zupe?nie inaczej ni? na Pionku..mianowicie tu Jog tu pitch bendy itd..wiec to kwestja gustu..dlatego nie krytykuje Denona..
Z jednej strony Denon ma Pe?no bajerów ale z drógiej strony po co to komu?
Nie widzialem jeszcze zeby np Armin Van Buuren gra? ca?ego seta u?ywaj?c flagerów itd..dlatego mówie..zadecyduj najlepiej sam..b?d? sam przetestuj te oba cacka;P



mam Denonki dn s1200 szczeze na pacz?tku chcia?em sprzedac ale wgralem nowego softa który umozliwia granie mp3 z p?yt do tego usb 2.0 jak juz to zastanawia?bym sie na twoim miejscu na pionku 400 wtedy mozna by sie bylo zastanowic jak masz wybor miedzy 200 a dn s 1200 to w ciemno 1200 na dzien dzisiejszy nie zamienilbym go na s?ynna czterysetke moje zdanie pozdrawiam

Awatar użytkownika
Double_Q
Posty: 44
Rejestracja: 2009-06-11, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Double_Q »

ja uwazam ze denon :)

BassProject

Post autor: BassProject »

no w tej kwesti te? bym wola? denona :P jest bardziej dop[racowany z pewnosci? ni? piojnek i ma opcje mp3 i midi :)

Max Rims

Post autor: Max Rims »

bez watpienia i zastanawiania sie odrazu CI mowie ze Denon z tych 2 modeli ktore podales...

posluchaj mam u siebie 3 x pionki cdj 200 - to sa proste decki bez zadnych wodotryskow - ja mam przerabiana elektronike w swoich... chodzi o drobne poprawki pitcha i inne tam bzdury - mi tam osobiscie te decki wystarczaja

natomiast niezgadzam sie z cytatami wyzej odnosnie firm: ze licza sie tylko pioneer i denon - nie prawda.. jest wiele malych firm ktore robia o wiele lepszy sprzet - ale oczywiscie najwieksza promocje maja pioneer i denon...
sam mam mixer numarka 5000fx i wymienilem w nim tylko wszystkie suwaki na ceramiki i nie potrzebuje zadnego mixera niby "lepszych" firm...

a wszystko tak naprawde sprawa gustu i indywidualnych przyzwyczajen

najlepszym doradca tu jest "google" wpisujesz modele i szukasz opini ludzi

DJ_PuMa
24 kbps
Posty: 69
Rejestracja: 2009-08-17, 17:40
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: DJ_PuMa »

hehe tak, ale nikt nie napisa? ?e liczy si? tylko pionek i denon :P

sam postawi?em na reloopa :)

ontopic: DENON! xD


@ edit

a jednak sorki sidu cytowa? tak :P przepraszam nie dopatrzenie :P
MySpace ! || Maj Sajt
Headshaker pisze:A Pumiak otrzymuje Warna za herezje :P

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: elcosmito »

jak puma napisal mnie sie nie pytaj

ale szczerze

to zle porownanie

inne polki

jak bys porownywal fiata cc i np peguota 207

pionek 200ka to tylko odtwarzacz bez nowinech technicznych natomiast denon 1200 to wypust tejze firmy na cele konkurencji dla pionka 400ki

wiec przy tym porownaniu wygrywa zdecydowanie denon chyba ze postawisz mu jako przeciwnika 400ke to wtedy sily beda wyruwnane

co do denka to pisalem to juz nie jednokrotnie

grasz na denku zagrasz na pionku
jednak odwrotnei jest tak ze jak przychodzi ktos wyuoczny na pionierze ie zagra ci juz na denonie tylko powie...co to za gowne...a to nie swiadczy jednak zle o denonie tylko o tym ze jest bardziej wymagajacy i niesie wiecej przyjemnosci z gry
Administracja

Max Rims

Post autor: Max Rims »

Cosmic - ja nawet bym nie porownywal cdj400-ki z s-1200 :) a czemu bo pionek i tak przy s1200 jest ubogi jesli chodzi o sama gre - pomijam bajery nie potrzebne dj-owi :)

Awatar użytkownika
Edd
-#Sluchacz
-#Sluchacz
Posty: 98
Rejestracja: 2009-05-07, 14:41
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Edd »

a dla mnie tylko pioneer :D mam klapki na oczach od kiedy posiadam 200 :D dla mnie je?li denon to jedynie 3500/3700. Oczywi?cie b?de chwali? swoje, bierz pioneera :D Chocia? by dlatego, ?e to magnez na cipki :D laski wchodz? do mojego pokoju- odpalam konsole :D Niebieski blask powoduje, ?e dziewczyny ?ci?gaj? majtki przez g?ow?....Bez ró?nicy czy stringi czy boxerki :D Bierz pioneera !
Dirty House Music

Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jokey
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 269
Rejestracja: 2009-05-11, 19:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Black Jokey »

a na denki nie lec?;( ? jak to jest ch?opaki ?;d
Listening commercial music ? Don't do that. Check this !

soundcloud.com/blackjokey

Awatar użytkownika
Edd
-#Sluchacz
-#Sluchacz
Posty: 98
Rejestracja: 2009-05-07, 14:41
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Edd »

no jasne, ?e nie :D przynajmniej na te 1000 cos tam:D bo one nie ?wiec? xD
Dirty House Music

Obrazek

BassProject

Post autor: BassProject »

powiem tak :D to jest pod?oze psychiczne daleko wpadajace w nasz? pod ?wiadomo?c i nad swiadomo?? :D kto? lubi denki kupi denki lubi pionki kupi pionki ... tak naprawde mamy to w genach co chcemy kupi? :D

DJ_PuMa
24 kbps
Posty: 69
Rejestracja: 2009-08-17, 17:40
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: DJ_PuMa »

hahaha w genach <lol2> hahaahahahhaah xD dobreee :P

ontopic: DENON DENON ! xD
MySpace ! || Maj Sajt
Headshaker pisze:A Pumiak otrzymuje Warna za herezje :P

ODPOWIEDZ