Allen & Heath Xone: 92 rotary

Wszystko na temat sprzętu dla Dj'a.
Clubdriver

Allen & Heath Xone: 92 rotary

Post autor: Clubdriver »

Moim zdaniem najbardziej profesjonalny mixer jaki kiedykolwiek wyszed? na rynek. Poruwynywa? nie ma do czego bo to ca?kiem inna bajka pod wzgledem wykonania i funkcjonalnosci :) Niech kto? powie ze Pioneer i tak jest lepszy... Mysle ze takie zdanie moga miec tylko osoby które nigdy A&H nie mialy okazji dotkn?? i mówia tak bo taki maja kaprys ;) Mia?em okazje raz zagra? na tej maszynce do mielenia muzyki :P i przyznam si? ze pierwsze 10 min nie wiedzia?em jak z tego grac xD croosy i eq totalnie inaczej dzia?aj?, inaczej ustawiona czu?o?? itp itd. wbija? wrzucam plytke i pierwsze co to pytanie "gdzie sie do kur... podzia?y croosy?? xD" ale jak ktos pozna ten sprzet no to naprawde cuda mozna na nim robi?... A je?li chodzi o klimaty fidgetowe. minimal itp no to ze tak sie wyra?e poprostu BANIA MA?A :p

MY?LE ?E NIE SZYBKO JAKA KOLWIEK INNA MARKA DO?CIGNIE ALLEN& HEATH.

Obrazek

XONE:92 jest wszechstronnym mikserem, spe?niaj?cym wszystkie mo?liwe wymagania i doskona?ym do ka?dego stylu muzyki. Jako?? wykonania, czysto?? brzmienia, mo?liwo?? kontroli urz?dze? MIDI i innowacyjne zastosowanie niezale?nych filtrów czyni? go marzeniem ka?dego DJ-a. Xone:92 rotary to wersja z obrotowymi t?umikami kana?owymi skierowana dla wszystkich mi?o?ników miksowania w stylu New York...


Dane:

- sze?? podwójnych kana?ów stereo – 4 wej?cia phono/line, 2 mono/mic albo stereo return,
- 2 niezale?ne wyj?cia stereo – profesjonalne zbalansowane wyj?cie XLR oraz TRS,
- 2 wyj?cia „Send” z ka?dego kana?u,
- dwa niezale?ne Filtry VCF z kontrol? cz?stotliwo?ci i rezonansu,
- LFO,
- 4-zakresowe EQ – z funkcj? kill dla wysokich i niskich cz?stotliwo?ci,
- VCA crossfader Penny&Giles,
- wyj?cie „booth” TRS, 2 wyj?cia s?uchawkowe oraz „rec out”,
- wyj?cie MIDI (MIDI Clock),
- inteligentny system ods?uchu na s?uchawkach,
- funkcja „duck” na dwóch kana?ach mikrofonowych.

cena: oko?o 6000. tys z?

Qbca
Posty: 43
Rejestracja: 2010-02-12, 19:59
Lokalizacja: ?ory
Kontakt:

Post autor: Qbca »

Clubdriver, kup mi taki mixer :] xDD
[nie pisz you] Polecam Dj CoVeriuS'a
Szkoda ?e odszed? z Radia TP :(
---=== http://nasza-klasa.pl/profile/3354907 ===---

Awatar użytkownika
Black Jokey
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 269
Rejestracja: 2009-05-11, 19:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Black Jokey »

no allen to tak... Te? mia?em okazje podotyka? ale du?a starsz? wersje o ile sie nie myle to 22. No jest kozak nie ma co. Nast?pny mój mikser to b?dzie na bank allen albo ewentualnie ecler.

Co do tego sprz?tu to widze ogromny potencja? w tych wszystkich pokr?te?kach :d jest ich zdecydowanie wi?cej ni? u mnie haha :d Pozdro Kóro ! :d
Listening commercial music ? Don't do that. Check this !

soundcloud.com/blackjokey

Qbca
Posty: 43
Rejestracja: 2010-02-12, 19:59
Lokalizacja: ?ory
Kontakt:

Post autor: Qbca »

Black Jokey, pokrete? tyle ze idzie sie pogu(ó)bi? :]


p.s. sry za b?edy ortyograficzne jak co? ale mam dyslekcje :D:D:D :P
[nie pisz you] Polecam Dj CoVeriuS'a
Szkoda ?e odszed? z Radia TP :(
---=== http://nasza-klasa.pl/profile/3354907 ===---

ODPOWIEDZ