Mikser Pioneer DJM 2000 - Premiera

Wszystko na temat sprzętu dla Dj'a.
djgaczor
128 kbps
Posty: 307
Rejestracja: 2009-11-06, 10:55
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Mikser Pioneer DJM 2000 - Premiera

Post autor: djgaczor »

mIKSER Pioneer DJM 2000

Po wprowadzeniu na rynek CDJ-900 i CDJ-2000, by?o tylko kwesti? czasu, a? firma Pioneer zabierze si? za modernizacj? swoich mixerów. W czerwcu tego roku odb?dzie si? premiera Pioneer DJM-2000.


Firma Pioneer w ostatnim okresie dokona?a modernizacji niemal wszystkich swoich produktów przeznaczonych dla dj'i.



Dzi? jedna z najbardziej znanych marek produkuj?ca sprz?t dj'ski, jak? niew?tpliwie jest Pioneer, og?osi?a wprowadzenie na rynek nowego mixera oznaczonego symbolem DJM-2000.


Najbardziej znacz?c? rewolucj? w mixerze jest rozbudowna sekcja efektów. Najwi?ksz? jednak uwag? zwraca na siebie ogromy, niema 6 calowy kolorowy wy?wietlacz, który mo?e s?u?y? np. jako kontroler MIDI. Pe?n? specyfikacje DJM-2000 znajdziecie na oficjalnej stronie Pioneera.



DJM-2000 ma trafi? do sprzeda?y w czerwcu tego roku, a jego cena wynosi? b?dzie oko?o 2000 euro.




Czego oni juz nie wymysla :D
Załączniki
pioneerdjm2000_400.jpg
pioneerdjm2000_400.jpg (69.96 KiB) Przejrzano 10431 razy
Music is My extasy
http://www.e-papierosek24.pl

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Wygl?dem strasznie zani?a , wola? bym ju? naprawd? DJM400 :) ni? to co? o nazwie DJM2000 :]

Bez Komentarza :)

djgaczor
128 kbps
Posty: 307
Rejestracja: 2009-11-06, 10:55
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: djgaczor »

dla mnie to juz jest taka zabawka na swieta albo ozdoba na choinke :D
Music is My extasy
http://www.e-papierosek24.pl

Awatar użytkownika
Arkadyus
Posty: 22
Rejestracja: 2010-02-24, 20:03
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Arkadyus »

Ja zdecydowanie wol? klasyczny sprz?t Pioneera, który sta? si? legend?. Nie bawi? mnie miltimedialne klocki z wy?wietlaczami LCD itp. Jak chc? technologii, to u?ywam laptopa. Dla mnie idea?em by by? CDJ-1000 z midi, ?eby swobodnie obs?ugiwa? Traktora. Kilka funkcji by si? co prawda przyda?o z najnowszych Pioneerków - np. needle search (mo?na porówna? do paska pozycji utworu w odtwarzaczach na komputerze).

Tak jak napisa?em - ja zatrzyma?em si? na CDJ-1000 i DJM-1000, lub DJM-800. Nawet z mp3 praktycznie wcale nie korzystam, co dopiero mówi? o jakich? mega bajerach, które oferuj? te playery.

Awatar użytkownika
Lost DJ
Posty: 5
Rejestracja: 2010-02-16, 12:07
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Post autor: Lost DJ »

Arkadiusz znowu ma racj?... to jest ju? moim zdaniem przesada... któemu DJ'owi chcia?oby si? lampi? z bliska na ten "wielki" ekran dotykowy... ja wol? DJM 800 i ten jego paroliniowy wy?wietlacz OLED który w zupe?no?ci wystarczy ?eby wy?wietli? to co naprawd? jest potrzebne... a ten to taki... no pobawi? si? i niby mo?na... ale cena i wygl?d zdecydowanie zniech?caj?... Pioneer ma u mnie du?ego minusa za ten mixer... jest niemal taki sam jak SVM 1000 tylko ?e tamten jeszcze mo?e mixowa? VIDEO... ale to te? jest mi zb?dne hehe ;d
W ramach kryzysu... nie b?dzie podpisu ;p

Awatar użytkownika
Pitey
Posty: 3
Rejestracja: 2010-02-03, 17:54
Lokalizacja: Wola Radziszowska
Kontakt:

Post autor: Pitey »

dok?adnie :P juz przesadzaj? :P

DJM 800 i KONIEC KROPKA !! :D

Awatar użytkownika
Sidu
Posty: 22
Rejestracja: 2010-01-20, 18:44
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Sidu »

powiem tak, mia?em mo?liwosc przez godzinke na komplecie 2000 po?migac no to powiem ?e kurde klasa :) zupe?nie inny rodzaj macania taki szekszi haha xD ale co racja to racja prze?adowany efektami których nie sposób nawet wykorzysta? na jednej imperzie wszystkich... o cdkach napisze w drugim temacie :P

generalnie mixer spory ale zalet? jest dotykowy ekran efektora co polecam :P ale do zabawy :P
Obrazek

ODPOWIEDZ