Pioneer CDJ 2000

Wszystko na temat sprzętu dla Dj'a.
Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Pioneer CDJ 2000

Post autor: elcosmito »

sa nowe playery z pod marki Pioneera

dla mnie na pierwszy rzut oka to jedna wielka ochydna kopia Denona

zawsze Pioneer kopiuje Denona

ale teraz wizualnie im to kompletnie nei wyszlo

tragiczny design

ble ble ble

spojrzcie

Obrazek

Obrazek

jest jeszcze CDJ 900 ale to inym razem bo to tez brzydkie:P

dla porowniania denon

Obrazek
Administracja

Awatar użytkownika
DenLine
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 329
Rejestracja: 2009-06-02, 12:47
Lokalizacja: Bielawa
Kontakt:

Post autor: DenLine »

no rzeczywi?cie kopia denona,ale moim zdaniem pioneer lepiej wygl?da pod wzgl?dem wizualnym :D
ale z drugiej strony denon ma wi?cej mo?liwo?ci :)

Awatar użytkownika
SpajQ
Posty: 14
Rejestracja: 2009-08-07, 23:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: SpajQ »

Szczerze?? nie wypowiem sie.. ale potwierdzam zdanie Cosmica ze 2000 zdupiona wizualnie..



Co do denonow niektore sa spoko ale Denon 1000 ten maly taki festyniarski, wyglada jakby sprzedawali go w Mango, lub na Stadionie (ktory juz sie konczy)...

Ogolnie wole Pioneery ale Denony tez sa ok..
Pioneery przewaga w Europie
Denony przewaga w USA :]

Obrazek
Obrazek

Admin kanalu TopFM
Prezenter kanalu ClubMusic

DJ_PuMa
24 kbps
Posty: 69
Rejestracja: 2009-08-17, 17:40
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: DJ_PuMa »

A mnie si? podobna nowy ku? pionasa :) przyznam, ?e z ch?ci? bym zamieni? moje rmp-2 :P na cdj 2000 ;)
MySpace ! || Maj Sajt
Headshaker pisze:A Pumiak otrzymuje Warna za herezje :P

Awatar użytkownika
KaMM TraXX
Posty: 9
Rejestracja: 2009-08-03, 21:31
Lokalizacja: Woking
Kontakt:

Post autor: KaMM TraXX »

Ja z tego co widzia?em z zapowiedzi to niez?a zabawka nie popieram czytnika DVD bo wiadomo jak jest z p?ytami DVD g??ciejszy zapis danych wi?c ma?a mikroskopijna ryska i set si? wali. Mo?liwo?? pod??czenia urz?dze? typu pen drive uwa?am za ?wietny bajer, ciekawy jest równie? soft na którym mo?na ustawi? sobie list? odtwarzania wraz z punktami Cue dla ka?dego utworu a pó?niej tylko odtworzy? seta. Po tak d?ugiej przerwie na rynku my?la?em ?e Pioneer wyskoczy z jakim? lepszym rozwi?zaniem, a tu design unowocze?nionego flagowego odtwarzacz CDJ1000 wy?wietlacz wielki pod k?tem jak u konkurencji, i ?adnych zaskakuj?cych nowo?ci technicznych.
Jak znajd? chwile czasu wolnego pobawi? si? na nim w sklepie i opisze wra?enia. A w mi?dzy czasie zostaje z moimi CDJ-1000 MK3 The Best on te WORLD!!!

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Film CDJ 2000

Tu dla bardziej zainteresowanych firma Pioneera przedstawia cdj 2000 :)

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: elcosmito »

yapan jakas sie z toba nie zgodze

denon lubi sie psuc??

gdzie to wyczytales??

jakas ja nie mam takich doswiadczen

pionier to tak jak z kompami

mozesz kupic IBMa bo jest fajny i on w tym zaczynal a mozesz kupic HP i tez bedziesz zadowolonu
Administracja

Awatar użytkownika
Sidu
Posty: 22
Rejestracja: 2010-01-20, 18:44
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Sidu »

na denkach niesmiga?em ale pionki s? ok :) jak pisa?em kaj indziej godzinny secik zmieni? mój poglad :P wygodny jog all ?adnie pracuje dobre funkcje joga sa... zalet? jest wbudowany dysak jak i wiele wiele wiele innych funkcji. zachecam do ma?ych chociaz prób z tym sprz?tem :) bo po co pisa? jak sie nie dotyka?o :)
Obrazek

Phantom

Post autor: Phantom »

denki sa bardzo dobra firma, sa zaraz pod pioneerem jesli chodzi o CD'ki. Niektore modele sa nawet rowne z Pionkiem. Jedyne co w kilku modelach denona jest malo komfortowe to gumowe przyciski (choc mi sie gralo bardzo spoko na gumach). Mysle ze ktos kto nie mial stycznosci przez dluzszy czas z denonem nie powinien sie wypowiadac :) tymbardziej w zywotnowsci, gdzie denon jest poprostu mistrzem. Nie tylko CD'kow, ale takze amplitunerow - denon robi jedne z najlepszych ampli :) pioneer przy tym rodzaju sprzetu wymieka

ODPOWIEDZ