Radio Cd + głosniki

Awatar użytkownika
jemol
64 kbps
Posty: 162
Rejestracja: 2009-10-02, 21:45
Lokalizacja: Jaworzno! :))
Kontakt:

Radio Cd + głosniki

Post autor: jemol »

Witam wszystkich!

Chce kupic Radio CD ( musi byc na plytki wejscie) i 4glosniki na drzwi (moga byc tez na podszybie)
Nie musi to byc sprzet na 6+
Zalezy mi na zadnym czystym glosie i fajnym basiku ( nie wielkim lupaniu dla szpanerów! )
Czekam na linki (za linki piwo)
Cena do 300 zl max 400 ani grosza wiecej
Ostatnio zmieniony 2011-07-08, 11:34 przez jemol, łącznie zmieniany 1 raz.
3maJ
FasoN
AlbO
GiN
!!

djgaczor
128 kbps
Posty: 307
Rejestracja: 2009-11-06, 10:55
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: djgaczor »

linkow nie bede podawal bo tego jest masa ale firma ktora jak dla mnie jest w tym momencie liderem to jest Alpine oraz Clarion . Niestety ceny tez nie sa zbytnio malo bo Alpina kupisz do 400 ale musiz sporo sie naszukac tak Clariona niestety nie. Odrazu mowie ze odradzam takie firmy jak sony oraz pioneer wiem to po moich doswiadczeniach pioneer robi dobry sprzet ale tylko dla dj-ow a sony od wielu lat robi badziew w ktorym czesto pada laser.
Jesli masz w okolicy media markt to przejedz sie do nich ja tam zawsze cos do auta kupuje chlopaki znaja sie doskonale na robocie :)
Mialem tez tak kiedys podpiete 4 glosniki do radia ale niestety to nie bylo to radio jest dobre na gora 2 glosniki wtedy osiagaja fajna wydajnosc ale jak juz podepniesz 4 glosniki robia sie problemy bynajmniej ja tak mialem , zakupilem wzmacniacz blaupunkta i wkoncu osiagnalem to co chcialem czysty krystaliczny z dobrym bassem dzwiek. Nie jedze na pelnej parze to tylko debile tak jezdza ale nie cierpie jak cos nie wyrabia i pierdzi albo cos gra nie tak jakby sobie czlowiek tego zyczyl.
Masz takie cos Ci znalazlem
Alpine


Mysle ze troszke Ci pomoglem :)
Sam kiedys przez to przechodzilem i zapewne bede przechodzil przyk azdej zmianie auta :D
Music is My extasy
http://www.e-papierosek24.pl

Awatar użytkownika
jemol
64 kbps
Posty: 162
Rejestracja: 2009-10-02, 21:45
Lokalizacja: Jaworzno! :))
Kontakt:

Post autor: jemol »

dj gaczor dzieki ;) do media sie przejade na bank ;] tylko ja szukam czegos bez wzmacniacza tylko glosniki i radyjko ;)
3maJ
FasoN
AlbO
GiN
!!

djgaczor
128 kbps
Posty: 307
Rejestracja: 2009-11-06, 10:55
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: djgaczor »

jemol pisze:dj gaczor dzieki ;) do media sie przejade na bank ;] tylko ja szukam czegos bez wzmacniacza tylko glosniki i radyjko ;)
Ja Cie rozumiem ale nigdy nie osiagniesz tego krystalicznego dzwieku :)
Music is My extasy
http://www.e-papierosek24.pl

Awatar użytkownika
jemol
64 kbps
Posty: 162
Rejestracja: 2009-10-02, 21:45
Lokalizacja: Jaworzno! :))
Kontakt:

Post autor: jemol »

niby tak... Qzyn ma fajny sprzecik tuba wzmacniacz itd. no i przyznaje o niebo lepsze niz takie zwykle... :/ ale ja nie jestem kierowca ... :/ wiec... nie moge tak poszalec, dostalem "pozwolenie" na radio i glosniki do drzwi, ale podszybie to jest porazka... 0basu... tez bym je wymienil :P
Ale nie szukam radyjka na 400 zl :P myslalem o komplecie do 400 :P

Radio coz w tym stylu : http://allegro.pl/item1043054649_nowe_t ... 4x50w.html
Plus oczywi?cie CD bez Cd radia nie chce :/

A glosniki... nie znam sie ... z przodu tam w dzriach wtyczki, ale do tylu nie ma pociagnietych kabli :/ 8)
3maJ
FasoN
AlbO
GiN
!!

Martinez!

Post autor: Martinez! »

Moj brat ma juz radio 2 lata dal 300 zl za nowe i smiga galant :D
jest to - JVC KD-G343 :)
3 lata gwarancji :)

cos takiego :)

Obrazek

ODPOWIEDZ