23/01/2016 Trance Clubnight Classics vol. 5 @ SDQ

Centrum największych event'ów światowych jak i wszelkich klubowych imprez.
ODPOWIEDZ
freeze
Posty: 1
Rejestracja: 2015-12-29, 12:36

23/01/2016 Trance Clubnight Classics vol. 5 @ SDQ

Post autor: freeze »

Obrazek

Nadciąga Trance Clubnight Classics vol.5 ‘Oldschool Movement’ !!!
Po okresie świątecznym i zabawie sylwestrowej trzeba będzie nadrobić imprezowe zaległości, najlepiej przy retro nutach cięższej elektroniki z lat ’90. Classic trance, hard trance, rave, nrg, goa, acid – to główne motywy przeważające na naszych eventach. Eurotrance i dance zostawiamy dla dyskotek :) Naszym celem jest przywrócenie wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu z najlepszych czasów klubowych gdzie muzyka i ludzie tworzyły jedność. Na tej edycji spotkają się reprezentanci 4 różnych projektów eventowych: Warsaw Mechanism, Pure Underground, Trance Chasers i Clubnight Classics. Będzie więc różnorodnie i jeszcze ciekawiej ze względu na nową lokalizację - klub SDQ (były CDQ). Nie zabraknie tradycyjnych klubowych gadżetów: działa laserowego, lamp UV, dymu, strobo itp. Można liczyć też na promocje na barze. Zapraszamy!

DJ’s:

INSECT (Warsaw Mechanism)
Od ponad 14 lat stale zaskakuje swoimi umiejętnościami i wciąż świeżym podejściem do sztuki DJ'skiej. Posiada kolekcję około 2000 płyt winylowych i jako jeden z nielicznych w tym kraju gra wszystko od dub techno i house przez drum’n’bass po wszelkie podgatunki muzyki hardcore. Po gatunkach tych porusza się z łatwością, jaka zawstydziłaby niejednego purystę; w jego rękach mikser staje się niemal efektorem, a sety zabierają słuchaczy w podróż po wszystkich stanach emocjonalnych znanych ludzkiej duszy. Jest pomysłodawcą cyklu ‚Oldschool United‘, który gościł postacie ważne dla rozwoju muzyki elektronicznej: Olivera Lieba, Thomasa P. Heckmanna i Doca Scotta. Drugim cyklem, który stworzył jest ‚Corevolution‘ - szereg imprez, na których pojawili się producenci wytrawnego hardcore’u i drum’n‘bassu: Traffik, Sadistic, Matt Green czy Switch Technique. Jest też jednym z założycieli kolektywu Warsaw Mechanism, grupy, która działa prężnie od 5 lat do dziś wzbogacając warszawską scenę o ciekawe eventy i kawał dobrej muzyki. Insect mówiąc o sobie, że „reprezentuje starą szkołę grania“ oscyluje wokół starszych produkcji z naciskiem na lata 90-te.

Y-GREG (Pure Underground)
Od 15 lat dumny członek srogiego teamu Pure Underground, który tworzy razem ze swoim bratem Tomim. Pod koniec lat '90 zajarał się muzyką elektroniczną a swoje pierwsze kroki stawiał na Amidze. Podróżuje po wielu stylach muzycznych - trip hop, jazz, ambient, acid, techno, trance, plemienny vibe, jungle, kończąc na ciężkiej elektronice, czy dźwiękach takich jak idm i braindance. Pod szyldem Pure Underground rozpalał dancefloor na setkach imprez w niemal całej Polsce, zdarzały sie tez wypady za granicę. Jego muzykę można usłyszeć na takich labelach jak Turn It Off, Hangar czy Obscur. Jest jednym z twórców najbardziej siermiężnego rave`u jaki widziała polska ziemia - Teknivalu Centertek.

SYNTHETIC VISION (Clubnight Classics)
Pasjonat klasycznego Trance lat '90 i przełomu '00. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Swą przygodę z muzyką zaczął wiele lat temu gdzie clubbing był na wysokim poziomie a w klubach przeważały adaptery. Patrząc na rozprzestrzeniającą komercjalizacje uznał, że trzeba działać i z przewodnim hasłem "Save the Vinyl” dążyć do utrzymania należytego poziomu clubbingu. Do swej obszernej kolekcji płyt winylowych na bieżąco poszukuje nowych pozycji. Jest współzałożycielem projektu „Clubnight Classics” a także twórcą autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”. Zagrał m.in u "Essential Vibes", "Trance Chasers", "Trance Journey”, czy “Rave Alarm”. Gra jako rezydent na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

EMILL (Trance Chasers)
Założyciel katowickiego kolektywu "Trance Chasers", stały reprezentant imprez takich jak „We Love Trance” czy „Planetarium”. Kolejny już raz na „Trance Clubnight Classics”. Po długim okresie fascynacji muzyką elektroniczną postanowił spróbować sił w nagrywaniu własnych setów, w czym odnalazł się doskonale. Po jakimś czasie zaczął się udzielać przy organizacji imprez klubowych na terenie Śląska. Ciężka praca i upór sprawiły, że stał się jednym z nielicznych niepełnosprawnych DJ-ów na tym terenie, a może i w całym kraju. Po krótkich eksperymentach z cięższymi odmianami elektroniki powrócił do trance'owych korzeni i to właśnie ten styl towarzyszy mu aż po dziś dzień.

FREEZE (Clubnight Classics)
Promotor początków muzyki elektronicznej w wydaniu soft trance, hard trance, techno, rave czy happy hardcore. Kolekcjoner starych płyt z ‘poprzedniej epoki’. Styczność z muzyką trance i rave miał już w połowie lat ’90 gdzie maglował w kółko kawałki Dance 2 Trance, Marushy, Sven’a Vath’a czy Scootera. W połowie kolejnej dekady pomagał przy organizacji kilku warszawskich imprez psytrance m.in. na Cyplu Czerniakowskim czy opuszczonych squot’ach. Obecnie współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” - grywa głównie na imprezach przez niego promowanych.

23.01.2016
Spółdzielnia Dom Qultury (SDQ) dawny CDQ
Warszawa, ul. Burakowska 12

Start: 21:00
Wstęp: 15 PLN

https://www.facebook.com/events/865889446860670/

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: 23/01/2016 Trance Clubnight Classics vol. 5 @ SDQ

Post autor: LadyM »

Szkoda, że Warszawa tak daleko :P
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

ODPOWIEDZ