MySpace wraca do gry! Przedstawiamy wygląd Nowego MySpace'a

Wiadomości ze świata muzycznego właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

MySpace wraca do gry! Przedstawiamy wygląd Nowego MySpace'a

Post autor: Fire (TEDPT) »

MySpace - czy pamiętacie jeszcze ten portal społecznościowy? Nie tak dawno, bo zaledwie kilka lat temu ten serwis był najpopularniejszą platformą skierowaną dla artystów muzycznych i ich fanów.

Na MySpace mogliśmy dzielić się ciekawymi utworami pomiędzy znajomymi, tworzyć własne playlisty, czytać newsy ze świata muzycznego czy też o Naszym ulubionym artyście itd. Serwis jednak został znokautowany przez popularny w obecnych czasach FaceBook, schodząc na dalszy plan.. bardzo odległy. Efektem tego było wyprzedanie platformy MySpace rok temu firmie Specific Media za śmieszne pieniądze.

Teraz MySpace - The New MySpace - powraca w zupełnie przeprojektowanej formie. Wszystko wygląda na bardziej nowoczesne od samego FaceBook'a, choć w niektórych miejscach autorzy dosyć wyraźnie inspirowali się już rozwiązaniami znanymi z paru innych serwisów. Póki co, udostępniony został jedynie filmik prezentujący nowe oblicze strony, lecz można śmiało powiedzieć, że MySpace zaprezentowany na tym któtkim video wygląda na prawdę imponująco.

Premierowa odsłona nowego layoutu nie została jeszcze zapowiedziana, ale już teraz możecie wyrazić chęć otrzymania wcześniejszego dostępu do unowocześnionej wersji MySpace pod adresem new.MySpace.com. Poniżej znajdziecie filmik udostępniony przez autorów.

Co myślicie o nadchodzących zmianach? Na plus czy może na minus? Dacie szansę serwisowi-legendzie na odrodzenie się? Zachęcamy do podzielenia się swoimi opiniami.

https://www.youtube.com/watch?v=9l-1EQFUsz8
Obrazek

ODPOWIEDZ