Bass-T [*]

Wiadomości ze świata muzycznego właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PATRiCK
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 568
Rejestracja: 2012-01-18, 22:10
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Bass-T [*]

Post autor: PATRiCK »

Wszystko zaczęło się w wieku 8 lat kiedy stawiał pierwsze kroki w kierunku kariery muzycznej. Dj Bass T to obecnie jeden z najlepszych dj'ów muzycznej sceny klubowej. Urodził się w Berlinie w stolicy Niemiec gdzie pobierał swoje pierwsze lekcje muzyki na perkusji, które trwały przez 2 lata. W wieku 17 lat podczas szkolnej wycieczki do Hiszpanii skupił swój pierwszy gramofon i poznał fascynację co to jest vinyl.

W wieku 19 lat został rezydentem w klubie "Tower Centrum Club" we Flensburgu gdzie pracował przez półtora roku. Dj grający na tej imprezie zwrócił na niego uwagę i został również zaproszony do rezydentury w Traffic Club w Kaltenkirchen. Rok później znany wszystkim Rocco zaprasza go do wspólnej produkcji muzycznej i wychodzi duet Bass-T & Rocco. Ich pierwsze utworki wyprodukowała wytwórnia Vision a było to w 2000 roku i zaczęło się poważne traktowanie.

Pierwsze sukcesy tego dj'a zaczęły się od współpracy z Rocco, a wbrew oczekiwniom ich pierwszy singiel "Everybody" stał się jednym z najlepszych produkcji i bardzo szybko znalazł się w pierwszej 10 na liście niemieckiej sprzedaży. Później kontynuacja kariery występując w programach telewizyjnych i w znanym również programie Viva, to kolejny singiel jakim jest "Drop Bass" znalazł się w pierwszej 20 oficjalnych singli. A znów 3 singiel "Generation Of love" osiągnęło 22 miejsce w jednej z niemieckich list przebojów.


Bass-T (G&G) zmarł 10 lipca 2013r. na atak serca w wieku 34 lat

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Bass-T [*]

Post autor: Fire (TEDPT) »

Bardzo wielka strata , wspaniały człowiek :) Everybody najbardziej pozostaje w pamięci, dzięki swojej popularności.

Szkoda, że człowiek w tak młodym wieku może pożegnać się z życiem.... .
Obrazek

mitol
Posty: 1
Rejestracja: 2018-08-15, 20:51

Re: Bass-T [*]

Post autor: mitol »

Dobre słowa, warto przeczytać.

ODPOWIEDZ