Martin Darth- Deep Dream # 6

Awatar użytkownika
Martin Darth
24 kbps
Posty: 89
Rejestracja: 2013-06-22, 15:50
Kontakt:

Martin Darth- Deep Dream # 6

Post autor: Martin Darth »

Najnowsza odsłona Deep Dream , mam nadzieję że komuś wpadnie w ucho :D pozdrawiam i miłego odsłuchu :D


[mixcloud]http://www.mixcloud.com/Martin_Darth/ma ... p-dream-6/[/mixcloud][/b]

Kasieńka
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 66
Rejestracja: 2014-06-03, 21:03

Re: Martin Darth- Deep Dream # 6

Post autor: Kasieńka »

Kurcze, a zdawało by się, że co kolejna część, to mniej interesująca, a tu proszę, nic mylnego. Oczywiście już dawno mam na dysku (czyt. od kiedy wpadłam na to, aby zajrzeć na fb x d ) w telefonie także, więc jest dobrze! Słucham prawie codziennie-coś niesamowitego! Nigdy się nie znudzi. W każdym następnym utworze jest magia czuć, to "coś" co oddaje ten klimat. Piękną stworzyłeś tracklistę, klimat po prostu nieziemski. Ojjj będę jeszcze długo "wałkowała" tego Dreama z myślą już o kolejnym z pewnością jeszcze lepszym zestawieniu muzycznym w Twoim wykonaniu. Aaaaa i pojawiła się nawet nutka, którą ubóstwiam wręcz, a także parę innych znajomych tracków, które lubię.
O stronie technicznej się nigdy nie rozpisuję, bo fachowcem nie jestem, ale żeby było słychać przysłowiowe konie, to nic takiego nie wychwyciłam. Wszystko płynnie i elegancko się zgrywało i zachodziło na siebie x d A i z racji tego, że samolubem nie jestem, to podzieliłam się z innymi tymże cudem nad cudami!
Jestem nikim gorszym od najlepszego jakim mogę być!

ODPOWIEDZ