Dzieciobójstwo

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Dzieciobójstwo

Post autor: D@gu$ »

Jestem ciekawa co sądzicie na temat właśnie tzw."dzieciobójstwa"
Idealnym przykładem może być wydarzenie,które miało miejsce ponad rok temu 24.01.2012 roku. Dokładnie chodzi mi o "niby" początkowo zaginięcie Madzi a z biegiem czasu ( co się okazało ) jej zabójstwem.
Dzisiaj media ładnie o tym śpiewały .
Moim skromnym zdaniem to całe "dzieciobójstwo" w ogóle nie powinno mieć miejsca :/ Jest to coś w uj okropnego :/
A z tego co widzę to szerzy się i szerzy jak grypa :/ Kolejnym przykładem jaki przytoczę jest akcja z dnia dzisiejszego,która miała miejsce w Łodzi :] Nie wiem czy to wina ,że mamy takie czasy jakie mamy i pieniędzy brak czy po prostu to głupota "matek" :/
Więc tak jak pisałam wyżej jestem ciekawa waszych opinii na ten temat .
Szczegółowe info jeśli chodzi o ten temat znajdziecie tutaj:
http://nasygnale.pl/szukaj,dzieciob%F3j ... aid=61016f
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Re: Dzieciobójstwo

Post autor: keVin »

Moim zdaniem matka która zamordowała własne dziecko nie jest człowiekiem, w świecie zwierząt samice walczą z drapieżnikami by tylko uchronić swoje potomstwo. Taka osoba jest gorsza od zwierzęcia i moim zdaniem powinna trafić na krzesło elektryczne. Nie wiem co bym zrobił jak by np. moja żona/dziewczyna zabiła moje dziecko, prawdopodobnie bym ją ubił jak świnię :zly:
Rozumiem osoby które oddają własne dziecko od razu po urodzeniu w szpitalu lub w oknie życia, ponieważ mamy takie czasy jakie mamy i nie jest za wesoło w naszym „pięknym” kraju i niektóre osoby po prostu nie dają sobie rady finansowo jak i psychicznie. I oddają własne dziecko by miało ono szansę na lepsze życie. Dla Tych pań wielki szacun. Ale taka która zabije własna dziecko to powinna zostać publicznie skatowana, bo dziecko nie ma szans na obronę. Bardziej rozumiem kobiety które zabiły własnych mężów przez których były katowane przez lata itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
PATRiCK
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 568
Rejestracja: 2012-01-18, 22:10
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Dzieciobójstwo

Post autor: PATRiCK »

Hmm... nic dodać nic ująć, zgadzam się z tym co napisał Kevin jak i Dagmarka. :)

Awatar użytkownika
Maniek
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 192
Rejestracja: 2010-06-23, 21:19
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Re: Dzieciobójstwo

Post autor: Maniek »

Na pewno powodem takich zdarzeń jest słaba sytuacja materialna. Nie oszukujmy się, w pl jest i będzie ciężko zarobić. Z drugiej strony istnieje też masa totalnie debilnych stereotypów na temat samotnych matek, kobiety boją się opinii ludzi, przez to starają się ukryć (zwykle) niechciane ciąże. Do tego dochodzi wieczne potępienie xD przez kościół, no może nie tyle przez niego, ale głównie chodzi mi tutaj o moher party, które nie dopuszcza do swojej głowy takiego incydentu.

Dominish
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-23, 12:11

Re: Dzieciobójstwo

Post autor: Dominish »

U mnie od razu takie sytuacje wywołują łzy i smutek. Później nie mogę siedzieć spokojnie tylko dalej myślę o tych biednych maluszkach. Tak jak ostatnio o pobitym dwulatku, którym zmarł... A pobił go 19letni konkubent mamy. Sama urodziłam mając 19 lat, a mój mąż miał wtedy 21. Stawaliśmy na rzęsach żeby nasze dziecko poza miłością miało też wszystko inne, co tylko było potrzebne. Dlatego dla mnie tłumaczenie, że to przez sytuację materialną jest niedopuszczalne. Zawsze mogli oddać dziecko komuś innemu, nie musiało cierpieć tak u nich. Nie wyobrażam sobie co to za ludzie, którzy potrafią bić takie maleństwa. Brak słów.

ODPOWIEDZ