Piotr Mazur (Beattraax)

Awatar użytkownika
Johnny
96 kbps
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-15, 11:49
Lokalizacja: Slovensko
Kontakt:

Piotr Mazur (Beattraax)

Post autor: Johnny »

Obrazek

Beattraax jest utalentowanym producentem, kompozytorem a także znakomitym DJ-em. Kreuje niepowtarzalny klimat, będąc wyjątkowym w tym co robi, zarówno za konsolą jak i w swoich kompozycjach muzycznych. Dla niego muzyka jest miłością, dzięki której sięga gwiazd. Zagrał już w ponad stu klubach i dyskotekach, jednak nie ilość jest dla niego tak ważna jak sami klubowicze i niezapomniany klimat wspólnie spędzonych imprez. Jest exclusive rezydentem Speed Club'u (Rowiska k/Skierniewic). Producentem i kompozytorem szeroko pojętej muzyki klubowej jest od wielu lat, tworzy swoje utwory w małym domowym studiu. Na swoim koncie ma kilka wydanych płyt: Project Well, House Emotion, The Album oraz I Love Trance. Jego muzykę grały takie stacje radiowe jak: Eska, Rmf Maaxx, Planeta Fm, Radio RSC, Viktoria, Puls Radio (France) oraz telewizje: Viva, 4fun Tv, Polsat, TV4, ITV, TV6. Jego najlepsze utwory: Project Well, Trust Me Again, House Emotion, Tomorrow Is Waiting For You, Alarm 69, Drum Boy, Beach Party, Kick The Groove, Dream About You, Don't Leave Ma Alone, Voodoo Music, Yoshida, The Time Machine, Summer Memories oraz Avatar Forever 2010. Remiksy wykonał dla: LMFAO, ATB, Tiesto, Riva, 4Strings, Gabriel Delgado, Outwork, Out Of Blackout, Sumptuastic, Gosia Andrzejewicz, e-Bonit, Pitbull, David Guetta, John Dahlback oraz Black Eyed Peace.

Początki
Od kiedy pamiętam marzyłem, żeby tworzyć własną muzykę. Przygodę rozpocząłem w 1990r. od kupna prostych syntezatorów i eksperymentowania z dźwiękami. Szukałem natchnienia, weny a także własnego stylu. Wiedziałem, że nie mogę się poddać. W 1997 r. wysłałem pierwsze demo do Radia Opole. Zostałem zaproszony przez Andrzeja Szarometę na pierwszą audycję. Były też kolejne, w innych stacjach radiowych. Swoje nagrania miałem przyjemność zaprezentować na żywo w Warszawskim Radiu Dla Ciebie, dzięki gościnności Bogdana Fabiańskiego. Motywacja do tworzenia muzyki stawała się coraz większa. Zacząłem interesować się DJką i miksować pierwsze nagrania. Później były pierwsze występy na Piastonaliach 2002 i 2003 w Opolu oraz w klubie studenckim Kocioł. Otrzymałem wyróżnienie w kategorii najlepszy DJ klubowy w konkursie POP DJ 2003 w Katowicach i POP DJ 2004 we Wrocławiu. Starałem się dalej doskonalić swoje umiejętności miksowania i tworzenia. Przełomem w komponowaniu stała się produkcja "Project Well", która szybko wypłynęła na szerokie wody klubowe dzięki promocji w internecie.

Rok 2005
W Roku 2005 otrzymałem propozycję wydania materiału w nakładzie 40 000 egzemplarzy na płycie okładkowej czasopisma "Dance Zone" w wydawnictwie Play.pl. Spełniło się zarazem moje kolejne marzenie - wydania płyty. Na krążku "Beattraax - Project Well" znalazło się 9 utworów: 1. You Know That I Love You, 2.Project Well, 3.Magabeat, 4.Project Sexy, 5.Ice Cube, 6.Shaden, 7.Piper, 8.Project Well ( extreme club edit ), 9.Scratch. Dzięki dobrej sprzedaży, jeden z utworów - Project Well zyskał sobie miano mojego największego hitu. Otrzymałem setki telefonów, sms'ów i maili od Was z pozdrowieniami, za które bardzo dziękuję. Posypały się również propozycje występów i od tego czasu zacząłem realizować na dobre swoje kolejne marzenie. Swoje sety na żywo zaprezentowałem w takich klubach i dyskotekach jak: Venus Planet, Piramida, Sfinks, Energy 2000, Egipteka, Colloseum i wielu innych.

Rok 2006
Kolejny rok był pełen wyzwań muzycznych. Pracowity a zarazem bardzo przyjemny okres dla mnie, głównie za sprawą kolejnych wyjazdów po klubach natomiast studyjna praca polegała wtedy na tworzeniu nowych brzmień. Próbowałem również swoich sił w klimatach trance i klubb. Powstały takie utwory jak: Dream About You, House Emotion oraz Alarm 69. Pracowałem nad materiałem na swoją następną płytę "House Emotion". Wydawcą krążka była firma Play.pl. Płyta sprzedawała się znakomicie w całej Polsce.

Rok 2007
Napisałem kolejne produkcje, w tym razem z Tidbit "Don't Leave Me Alone", "Beach Party", "Summer Memories".

Lata 2007-2009
Kolejny rok był dla mnie kontynuacją występów w klubach. Każde z tych miejsc generowało niezapomniane wspomnienia, które do dziś pozostały mi w pamięci. Postanowiłem nakręcić teledysk do utworu House Emotion. Realizacją zdjęć i montażem zajęli się Radek i Roland z formacji Alchemist Project. Pod koniec 2008 r. wraz z Georgem Vedort'em napisałem Project Well 2009, wysłałem nagranie do radia Planeta i udało się. Utwór stał się hitem Planety. Project Well 2009 miksował również Puoteck w programie Eska Live Remix w radiu Eska. W tym roku powstały: Drum Boy, Beach Party (do którego wokal nagrała moja siostra - Tidbit). Sierpień 2009 był dla mnie bardzo ważnym miesiącem, otóż właśnie wtedy urodził się mój syn Marcell, któremu postanowiłem skomponować muzykę (utwór After Sunrise) i wymyślić pseudonim - "Marcell Rossi".

2010
Otrzymałem propozycje zrobienia remiksów: dla zespołu Sumptuastic, dla formacji Out Of Blackout. Wykonane reedycje stały się bardzo popularne. Znakomicie przyjęły się też utwory: Kick The Groove, OperaNOva (wykonany z V1r00z'em), Trust Me Again (dziękuje za wokal Nasty Girll). Pod koniec roku wraz z Arcanixem, Ediie Allen'em oraz wokalistką Jazzową zaczęliśmy pracę nad nowym singlem "Tomorrow Is Waiting For You".


Info ze strony producenta: KLIK
Ostatnio zmieniony 2012-04-07, 23:50 przez Johnny, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ