Kalwi & Remi

Virtus

Kalwi & Remi

Post autor: Virtus »

Kalwi (Krzysztof Kalwat) i Remi (Remi Pospiech) spotkali sie w jesieni? 2003 roku jako prezenterzy radiowi, kiedy prowadzili alternatywne wzgledem siebie programy o muzycy klubowej. Poniewaz mieli podobnych odbiorców postanowili polaczyc sily i w ten sposób powstal duet Kalwi & Remi.
Zapraszajac swoich sluchaczy na imprezy klubowe, niejako przy okazji, zostali równiez DJ-ami. Nastepnym krokiem byla próba sil w studiu nagraniowym, która wypadla nadzwyczaj dobrze, a ich pierwszy utwór, zatytulowany "Explosion", stal sie klubowym hitem w calej Polsce.

Rok 2004 uplynal duetowi pod znakiem imprez, z których najwazniejszym byl wystep przez DJ-em Tiesto w Lesznie. W polowie roku 2005 ukazala sie plyta "Kalwi & Remi In The Mix" czyli kompilacja zmiksowanej muzyki trance, która promowala najlepszych polskich producentów. Hity "Explosion" i "Independance", wydawnictwo plytowe oraz bardzo udane wystepy przyniosly duetowi ogromna popularnosc w calej Polsce, a równoczesnie zwrócily uwage niemieckiej wytwórni Trinity Musix, która wydala winyl "Independance"/"Explosion" (styczen 2006).

W kwietniu 2006 roku ukazal sie album "Always in Trance", a w czerwcu premiere mial krazek "Explosion", na którym oprócz podstawowej wersji tytulowego przeboju znalazly sie takze remiksy tanecznej piosenki, wykonane miedzy innymi przez slynnych DJ-ów Jose i Johna Marksa oraz znanego producenta hiphopowego Tabba, który na koncie ma wspolprace z Mezem. Ku zaskoczeniu wszystkich, w pazdzierniku tego samego roku, ukazala sie trzecia plyta Kalwiego & Remiego - "In The Mix 2".

W 2009 roku wydali swój najnowszy singiel - "Stop (Falling Down)".
Ostatnio zmieniony 2012-04-05, 03:30 przez Virtus, łącznie zmieniany 2 razy.

LuQ

Post autor: LuQ »

dla mnie troche dziwny duet :) i Explosion nie nalezy do Kalwiego i Remiego tylko do Theo :) taka prawda ... Stop Falling - traczek przyjemniaczek - uwielbiam go.
Natomiast Kiss z Ne!tanem tez wypadl elegancko :) na pewno hiciorek wakacji :P
Ostatnio zmieniony 2012-04-05, 03:24 przez LuQ, łącznie zmieniany 1 raz.

AiR

Post autor: AiR »

jak dla mnie swietny duet, mam kilka ich produkcji jak pisal wyzej kolega Stop Falling cos pieknego
Ostatnio zmieniony 2012-04-05, 03:24 przez AiR, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ