Świateczne życzenia

Misia
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 188
Rejestracja: 2011-01-23, 14:09
Lokalizacja: Ipswich
Kontakt:

Świateczne życzenia

Post autor: Misia »

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkiego co najlepsze, miłości, spokoju a przede wszystkim zdrowia bo to chyba najważniejsze :) natomiast jeśli chodzi o pieniądze to rzecz nabyta lecz i tak bardzo potrzebna w naszym życzcie wiec życzę Wam ich od groma ;D

Naszej kochanej administracji życzę jak najwięcej słuchaczy oczywiście życzę wielu sponsorów i pełnych ramówek jak i wiele wytrwałości bo wytrwałość jest podstawa dążenia do celu ;) .

Cosmic nie martw się jeszcze będziesz dumny z tych co Cię zawiedli lub z Tych którzy jeszcze Cię zawiodą (niestety) ale zagryzaj ząbki i walcz do końca o dobro radia :) w zyciu prywatnym życzę Ci wielu sukcesów zawodowych jak i prywatnych ;) .Arku zycze Ci też uśmiechu na twarzy bo nie lubimy jak się złościsz ;)

Hedzio życzę Tobie abyś kolejne święta w końcu spędził w rodzinnym gronie miedzy tymi których bardzo kochasz, poza tym życzę Ci dużo zdrówka jaki wytrwałości :). Życze Ci również dużo miłości bo to ona daje siłę… Kochanie zycze Ci tez spełnienia marzeń wiem że masz ich sporo także walcz o nie ;)… Kocham Cię bardzo ale to bardzo mocno i mam nadzieję że w końcu po nowym roku będziemy razem….

Fire życze Tobie abyś w końcu znalazł ta jedyna miłość na która tak bardzo zasługujesz wiem z doświadczenia jak to jest gdy po długim czasie rozstajesz się z osoba która tak bardzo kochałeś a ona „wypieła się tyłkiem’’…., idz przez Zycie z podniesiona głową i nie zważaj na ludzi którzy podkładają Ci kłody po nogi…
Życzę Ci także ukończenia wymarzonej szkoły jak i zostania posłem w naszym paskudnym rządzie…. :P. poza tym życzę Ci spełnienia marzeń bo w nich są nasze nadzieje….


Naszym prezenterom życzę wielu wspaniałych chwil spędzonych w naszym kochanym radiu, zycze Wam panowie wielu słuchaczy(wielu napalonych fanek)…Trzymam mocno kciuki abyście grali u nas jak najdłużej….W zyciu prywatnym życze Wam panowie spokojnego i ułożonego zycia, tym którzy chodzą do szkoły życzę samych 5 w dzienniczku :) a Tym co pracują życzę awansów i lepszych posad ,i co najważniejsze zyczę Wam dużo, dużo zdrowia i miłości….

Czas na naszych słuchaczy zyczę Wam drodzy słuchacze duzo zrówna, uśmiechu na twarzy i pogody ducha a co najważniejsze zyczę Wam samych miłych chwil spędzonych w radioTP mam nadzieję że będziecie z nami przez cały czas….



Świeta to czas refleksji i pojednania z tego miejsca wobec tego przepraszam wszystkich z którymi miałam jakiekolwiek „zatarcia’’ i konflikty.




WESOŁYCH ŚWIĄT

GREENo

Post autor: GREENo »

Ja ze swojej strony dziekuje bardzo i ten no jak mówią to wzajemnie !:D <afro>

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Haha no proszę :) Dziękuję Monia :)

Korzystając z okazji, chciałbym również dodać coś od siebie do Was :)

W podobny sposób wyróżniając niektóre osoby, tak po prostu, bo i to są mi osoby nieco bliższe w tym radiu niż reszta, ale równo traktuję ha :d :)

Cosmic i Head.. ludzie bez których te radio wgl by nie funkcjonowało prawidłowo :) Życzę Wam miło spędzonych chwil na TP. Byście wytrzymali ze mną kolejny roczek, tak wiem, mam trudny charakter w pewnych momentach, ale myślę, że współpraca między Nami będzie raczej kwitnąć w tym dobrym kierunku i mam nadzieję że co nieco mi wybaczacie ^^ :) Pełnych slotów ! To przede wszystkim. Prywatnie to przede wszystkim udanych świąt, najlepiej w towarzystwie rodziny :) Spełnienia marzeń i postanowień na nowy rok :)

Tak szczeblami idąc... D@nielo. Jesteś osobą, którą pewnie mało osób tu kojarzy, lecz ja na pewno :) Życzę Ci, byś brnął do swych celów z niezwykłą łatwością, i by życie toczyło Ci się tak jak ty tego chcesz :)

Juniooorzy :) GREENo, no i nawet Tobie muszę życzenia składać, aj ... haha. Przede wszystkim zgrania bitów, byś w końcu trafił na właściwy tor w tym życiu bo jak na razie to jedyna droga cię prowadzi do psychiatry wariacie :D Mniej grania, więcej brania się za siebie :) I na pewno będzie lepiej niż w tym roku.

Misia ^^. no i moja ulubiona Juniorka z którą ostatnio się nie dogadujemy haha. Monia, jak na początku tak i tutaj dziękuję ci bardzo za życzenia a Tobie życzę (jak i Headowi) wytrwałości! Bo szczęście już macie :) Wiem, jak to trudno wytrwać na tak dużą odległość :) Byście mieli w przyszłym roku o wiele bliżej do siebie, w pełni szczęścia i pozytywnej energii każdego dnia :) Byś nie myślała o przeszłości a o chwili obecnej :)

Szlachta moderatorska, DenLine, smyku nie wiem czemu już nie jesteś taki obecny jak kiedyś a szkoda bo nudno tu bez Ciebei. Niemniej życzę ci wszystkiego co najlepsze, tam widziałem nawet, że robisz jakiś projekt muzyczny lub coś w tym stylu :) Powodzenia więc i chcę widzieć efekty w 2012 roku :) Nie poddawaj się.

Lucuś!, stary, więcej cierpliwości w nowym roku! Bo jakiej czasem nerwicy dostajesz to ah :D Spełnienia na drodze prywatnej jak i zawodowej o ile chcesz się w nia bardziej pogłębiać.

Dj Kludu Klaudek! Przynajmniej pod koniec roku dałeś o sobie znać :) Mega ambitna osoba, na pewno wielu szalonych bitów hands upowych ci życzę, jak i sukcesów na drodze producenckiej! Pamiętaj, przyjmuj krytykę jako słowa, które zbliżają Cie do zamierzonego celu :) Warto wierzyć!

Prezenterzy.. tych to tylko po łapach lać :D
No ale... DavEKarteL, Dave! Kolejna osoba, i osoba numer jeden do której można mieć największy szacunek :) Życzę ci udanych świąt, spełnienia marzeń, cóż, jesteś juz na pewnej ścieżce swojego życia, masz świetną rodzinę, więc i dalszych porozumień życzę też :) 2012 rok ? z pewnością rok Twoich audycji , tego bym chciał.

DJ4, jak najlepszych wyników na studiach! Byś się nie męczył jak mój znajomy, co rusz z każdego przedmiotu poprawki :D haha :) No i przede wszystkim grania, grania na TP! Wciąż mało tych Twoich audycji a wiesz jak lubię z jedną osobą Twoje audycje :)

Gordon_FreeMaN!, eXi, Lathos, Markiz, Preeezes, Sabreo... tak grupowo bo i nie mam sił już ^^. Chłopaki, wszystkiego co najlepsze na nowy rok! A teraz przede wszystkim udanych świąt, jak i alkoholowego sylwestra :D. Gordon, wychowani na handsupie, pamiętaj! Sabreo tobie tak indywidualnie , by ci się ten wypad do Klubu Sofa udał w 2012 :D :).

Przyjaciele? Jako forumowi oczywiście :P, Aguś kurcze dawno cię tu nie widziałem :) ale i Tobie szczęścia w życiu no bo wiem jakie miałaś zachwiania ostatnio :) Cóż mogę życzyć tak fajnej osobie, powtarzać słowa skierowane do poprzednich osób? Aj myślę , że po prostu wiesz o co kaman. :).

amorre cóóóż... chyba jedyna taka osoba w tym radiu, o której mógłbym książkę napisać :). Oleńka, znając Twoją przeszłość jak i trudności życiowe, przez jakie musiałaś przechodzić, życzę ci z całego serca przede wszystkim łatwiejszego życia, bez przeszłościowych potknięć. By Cię nie spotykały takie sytuacje jakie już miały miejsce. Jak najbardziej udanych świąt z rodzicami, Anią, Mariuszem, Kubą, Piotrem, Olivką i Majcią oraz z resztą rodziny :) By ten świąteczny czas posłużył ci do spokojnych przemyśleń z całego roku i wyznaczył kolejne cele na przyszły rok. Przede wszystkim spełnienia tych celów :) Więcej chęci do nauki i do życia, by w niektórych tych najgorszych momentach nie brakowało ci przynajmniej skrawka nadziei na lepsze jutro :) By Cię życie zaskakiwało pozytywnie :) Ah, no i naturalnie hucznego i "Piccollowego" sylwestra!!!! :) :D W sprawach prywatnych stabilizacji.. radości :) Szczerego uśmiechu.. Łapaj na koniec : *

Black Jokey wariacie ty mój :D Wielu spalonych na 2012 (zlot haha), a no i obyś trafił na zlot radia :), sukcesów w życiu :)

D@gu$ serce ty moje!! Zdania matury to na pewno! przyszzły rok będzie trudny, ale liczę na to że podołasz wyzwaniom :) udanych świąt w otoczeniu rodziny i hucznego sylwestra , czyli powtórki z roku ubiegłego ah :D nie smutaj w tym 2012 bo nie warto, stąpaj mocno po ziemi i niech ci się wiedzie :)

ID, jestem chyba najlepiej poinformowaną i zapoznaną osobą z Twoim życiem. Maciek, w nowym roku przede wszystkim szczęścia, porozumień rodzinnych i wreszcie radości z życia! Nie zawsze jest sielankowo, ale też nie warto ulegać problemom. Stawiaj czoła wszystkiemu :) Byś spełnił swoje cele wyznaczone na nowy rok :) Znam je, znam Ciebie, więc powodzenia! Cieszę się ze szczęścia innych tak więc do dzieła przyjacielu :) Browarek.

Gusi Gusiek Pusiek! ^^ maleńka, szczęścia, wytrwałości, no i powodzenia na studiach to na pewno :) Życzę ci byś miała więcej zadawanych prac z informatyki, bo i ja się wtedy w domu nie nudzę haha! Dopnij swych celów, trzymam kciukasy :)

LadyM no proszę i na Panią trafiłem ^^, co już miałem pisać to napisałem, cóż, ciebie może dobrze nie znam ale tak sympatycznej osoby się nie pomija, wesołych świąt, udanych i przede wszystkim rodzinnych ! :)

Max Rims Robert :) ikona ambicji :) życzę Ci, byś spełniał swe cele tak jak je obrałeś we wskazanym kieruunku, spełnienia w życiu prywatnym, gdzie miałeś sytuację taką jak ja niestety :) Jak i w życiu zawodowym byś osiągał jak najwięcej sukcesów na zachodzie, bo tam właśnie jest zapotrzebowanie na takie osoby :) Warto :) Szczęścia jeszcze raz ! I zdrowia do tego wszystkiego!

Królowa Sun Red Sunnuś <3 haha, moja mistrzyni która przyznała ostatnio, że i uczeń ją przerósł <3 haha, Panno B., życzę Ci wesołych świąt, rodzinnych i spędzonych jak najlepiej. Byś wkroczyła do nowego roku z większą energią jaką masz dotychczas, natomiast o optymizm u Ciebie to ja się nie martwię :D No i w tym 2012 życzę ci większej aktywności na TePe :)

I inni których tu nie wymieniłem :) Ada, Madzia , Wiedzmin, Martin Kayne, zupan... reszta prezenterów, jak i reszta słuchaczy. Wymieniłem osoby, które w pewien sposób, jak już pisalem, sa mi bliższe w tym co robię... Tak pozytywnie zwariowanych osób mało na tym globie! :) WESOŁYCH ŚWIĄT KAŻDEMU BEZ WYJĄTKU NO I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ WAS RADIO BY NIE ISTNIAŁO!!! PRZYJEMNYCH CHWIL NA ŁAMACH RADIOTP JAK RÓWNIEŻ POZYTYWNIE SPĘDZONEGO CZASU NA FORUM ŻYCZĘ!!!

P.S. Pogmatwane to wszystko, ale tak już bywa :) Liczy się gest ^^. Za błędy składniowe jak i językowe przepraszam, ale i sklejone oczy i "stan bezczynności" mózgu nie pozwoliły mi lepiej pracować. A napisać musiałem, a coo!. :D :) :***
Obrazek

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Dziękuje Błażej.
I życzę wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT aby one były prawdzie z miłości bez sztucznego udawania.
Pozdrawiam ID:)

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

dziękuję Misia ;*

dziękuję Fire :*

dziękuję ID :*


Wesołych Świąt! Niech tegoroczne Święta przyniosą Wam wiele radości, uśmiechu, miłości najbliższych. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia a Nowy Rok niech będzie dla Was najszczęśliwszym rokiem pod słońcem!

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich :)

--------$
-------$$
------$$$
-----$$$$
----$$$$$
---$$$$$$
--$$$$$$$$
-$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$
------II
------II

;*

Awatar użytkownika
Maniek
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 192
Rejestracja: 2010-06-23, 21:19
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Post autor: Maniek »

Przede wszystkim chciałbym wam życzyć zdrowych, spokojnych i oczywiście radosnych świąt bla bla bla ect, itd, itp... ;D


Miłości! Wódki! i jeszcze raz bezpiecznego Seksu! ;D


:*

Awatar użytkownika
SabreO
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 259
Rejestracja: 2011-02-21, 18:43
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: SabreO »

No to Moi drodzy ode mnie :)

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Wam i całej Waszej Rodzinie życzy SabreO <piwo>
Follow Me On:
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

Wszyscy życzą świąt obfitych
A ja życzę by gwóźdź wbity
Rdzawy co ugrzązł w nodze
Bolał przez święta srodze

Wszyscy życzą zdrowia szczęścia
A ja życzę super wzdęcia
I krztuszenia rybią ością
By obrzydzić filet gościom

Wszyscy życzą grona rodzinnego
A ja życzę kaca tak straszliwego
Jak Dżingis Chan i jego hordy żołdaków
I niech przypadnie w serniku garść kłaków


Błażek ty trzymaj się cieplutko korku mój ;* oczywiście by święta były spędzone w rodzinnym gronie. No i radości z moich zadań z informatyki ;D

I wszystkim Tepusiom wesołych świąt i bogatego Mikołajca ;D

Ada
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 282
Rejestracja: 2011-08-27, 13:32

Post autor: Ada »

Nie umiem się za bardzo rozpisywać ;D Ale okej niech będzie ! Z okazji świąt życzę Wam kochani wiele szczęścia i wszystkiego czego sobie zapragniecie ! Wiem że przez ostatni czas trochę się tu działo i troszeczkę tez z mojej winy no ale mam nadzieję że nikt sobie złej opinii o mnie nie wyrobił ! ;D Także niech wam się ta cudowna atmosfera świąt udzieli i trzymajcie się tam ;D
I wielki buziak świąteczny dla Misi ;* LadyM ;* Madzi ;* Wujka Hedzia :* I takich tam jak Lathos, Żupan, Senator, LiQuid Dj itd :*

Awatar użytkownika
Minami
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 363
Rejestracja: 2011-10-01, 14:17
Lokalizacja: Chodzież
Kontakt:

Post autor: Minami »

Dziękuje wszystkim za życzenie :*

A skoro już wszyscy je tutaj składają to ja nie bd gorsza ^^

Życzę wszystkim wesołych, zdrowych, spokojnych świąt i szczęśliwego nowego roku :P
I tych wszystkich innych rzeczy których zapragniecie :)

No i buziak dla Ady :* LadyM :* Misi :* Dick'a (Lathosa) :*
Jeszcze dla: Zupana, LiQuida, Fire, SabreO, Hedzia, Manka, Senatora, Gusi, Greeno, ID
I dla tych o których zapomniałam :<
Ostatnio zmieniony 2011-12-24, 12:45 przez Minami, łącznie zmieniany 1 raz.
Magią muzyki, jest to, że każda piosenka przypomina Ci chwilę w życiu..
Obrazek
Obrazek

GREENo

Post autor: GREENo »

No i przyszedł czas na mnie .Ja nie będe wymieniał każdego po nicku bo pewnie bym pozapominał .No ale życzę dużo miłości , radości spełnienia marzeń .Wam TPki abyście jak najdłużej z nami byli . Administracji aby wytrzymała ze mna mimo mych szałowych pomysłów.Prezenterom aby grali nam jak najdłużej i jak najlepiej .No i oczywiście jeszcze udanego procentowego sylwestra! :D

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Post autor: D@gu$ »

Błażej konkretne życzenie ;-) Mam nadzieje,że bedzie tak jak pisałeś :)
Tobie jak i innym tepkom życzę Wesołych ,radosnych Świąt jak i udanego sylwestra :)
Ja po własnych doświadczeniach wiem,że nie zawsze było dobrze w tp. Ale mam nadzieje,że już tylko lepiej :) Wesołych Świąt raz jeszcze Błażej :* , Amorre :* , Bejbuś <3 :* , Misia :* , Lady M :* , Greeno :* i oczywiście Wszystkiego dobrego dla Administracji :) oraz ludzi ktorych znam od poczatku czyli Bertus :* , VooDee :* i inni ;) Jeśli kogoś zapomniałam,wybaczcie ;)
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

Ja tez życze wszystkim adminom czyli firkowi , hedziowi i cosmica no i moderatorom przede wszystkim użytkownikom tego forum wesołych i pogodnych świąt bożego narodzenia :)
Ostatnio zmieniony 2012-01-03, 12:58 przez Wiedzmin67, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Lucuś
64 kbps
Posty: 158
Rejestracja: 2010-10-31, 11:22
Lokalizacja: Madziaa <3
Kontakt:

Post autor: Lucuś »

Dziękuje co niektórym za pamięć i w tych kilku słowach chcę, abyscie poczuli tą moc swiąteczna, która wam przekazuje@ hehehe !
Wesołych świąt i Dosiego Roku!
Błażej :*
Pomogłem kliknij piwo
Madziaa <3
Madziaa <3
Madziaa <3Obrazek
Madziaa <3
Madziaa <3

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: elcosmito »

Ja jedyne co chce napsiac to dzieuje za zyczenia oraz wam wszystkim zycze magicznych swiat

zycze tez sobie jak i wam aby kolejne swieta byly spedzane na Radiu w wiekszym gronie i aby nie zabraklo nam zapalu checi i mozliwosci do pracy na kolejny rok
Administracja

ODPOWIEDZ