Hej:)

DjSowa
Posty: 1
Rejestracja: 2011-10-06, 18:39
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Hej:)

Post autor: DjSowa »

Witam.
Mam na imię Kamil mogliście już mnie usłyszeć 7dmego października ( ale ze mnie cham, ze się wcześniej nie przedstawiłem ! <linczuje sie> ) mam 21 lat uczę się w technikum uzupełniającym w Szczecinie. Jestem jeszcze na okresie próbnym na kanale Hybrid W wolnym czasie uczę grać się na gitarze Każdy dzień bez muzyki jest dla mnie stracony. W wieku 13 - 14 lat gdy powstawały pierwsze shoutcasty założyłem ze znajomymi radio internetowe które serwery stały na naszych pctach to były moje początki z radiami internetowymi. Muzyką clubową zainteresowałem się bardziej gdy w cyberstacja panowała w internecie jako najlepsze z radio. Później powstało Radioparty i zaczęli ze sobą konkurować. Przez długi czas słuchałem owego radia na kanele głównym, głownie audycje clubowe i electro. Odstąpiłem od tego rodzaju muzyki półtora roku temu i teraz między innymi słucham trance i electro house. Spełniam się doskonale przy zabawie (dużo eventów za mną) i przy graniu tego rodzaju muzyki. Doskonale odnajduje się: mogę marzyć, dać upływu energii a nawet się rozpłakać ze wzruszenia.

Wchodzę ze swoją autorską Audycją "A piece of heart" czyli jak nazwa wskazuję to co w mi w sercu zagra dlatego moje audycję są wyjątkowe i za każdym razem zaskakują ;)

Byłem już po swojej drodze w paru radiach ale mam nadzieje, ze się tutaj zadomowię i będę się dobrze bawił ;)

Pozdrawiam i do usłyszenia :D
DJ Sowa - a piece of heart ;)

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

Witamy sowe w radiowych progach ;D ;D

Lady

Post autor: Lady »

hej :)

Awatar użytkownika
eXi
128 kbps
Posty: 306
Rejestracja: 2009-06-04, 19:26
Lokalizacja: Bruksela
Kontakt:

Post autor: eXi »

yo yo :D

Graj nam dobrze :))

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

Witamy Witamy :D
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
Black Angel
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 168
Rejestracja: 2010-04-19, 20:07
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Black Angel »

DjSowa pisze:Każdy dzień bez muzyki jest dla mnie stracony.


PIĘKNE NAPISANE :D : ))) . No więc, witamy, witamy w naszych progach :) . :*
Muzyka to wszystko co wielu z nas tylko w życiu ma :) . ♥

ODPOWIEDZ