Sun Red

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Sun Red

Post autor: Królowa Sun Red »

Ja: Puk Puk??
Adrian zwany Blejd: KTO TAM?
Ja: GLODZILLLLLLLLLLLAAAAA!!!!!
Adrian zwany Blejd: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Ja: :D ŻARTOWAŁAM :D To ja :D SUN RED :D



No wlasnie......Ja nazywam sie Sun Red :) i pochodze z miasta stolecznego Warszawy (to takie niewielkie miasto obok NDM ;p ). Licze sobie .................. lat*.

Na co dzien pracownik firmy produkcyjnej, w weekendy studentka psychologii :D a po godzinach, pasjonatka muzyki z wyboru. Kocham TRANCE i stary, dobry, polski Hip Hop! Ta muzyka zyje i oddycham. W radiach gram od jakiegos czasu, a w RadiuTP od kilku dni ;) Wszystko za spraw?aAdriana (zwa go Blejd), który zaproponowal mi audycje wlasnie w tym miejscu. I.... wlasnie stsd sie wzielam :D Nie z kapusty, nie urwalam si? z choinki, ani przez gardlo tez nie :D A czemu akurat tak?? :D --->
TYLKO OBEJRZYJCIE CA?E!



Tak wiec to by bylo na tyle. Pozdro dla Was i..... ten.... NO MIX, NO FUN :D



* w miejsce kropek wpisz liczbe z przedzialu 1-30. UWAGA! Jesli wpiszesz za duzo dostaniesz bana od admina :D
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:15 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 2 razy.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: elcosmito »

no prosze

zakrecona postac to i jej powitanie na forum zakrecone

fajnie ze sa ludzie ktorzy graja dla przyjemnosci jak ty i mimo ze czesto nie maja czasu daja sie namowic na koljen audycje

dla Ciebie wielkie JOL:D i badz z nami jak najczesciej i jak najdluzej
Administracja

Awatar użytkownika
DjSkrech
Posty: 49
Rejestracja: 2009-05-08, 06:37
Lokalizacja: IMIELIN
Kontakt:

Post autor: DjSkrech »

No mi sie tez wjazd na forum spodobal ;) Musze cie upolowac na audycji ;) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:17 przez DjSkrech, łącznie zmieniany 1 raz.

jafree_dj

Post autor: jafree_dj »

Witaj :)

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

:)) Zawsze do uslug! :))




Wielkie YOŁ jeszcze raz :) I jakby ktos chcial troche kilo pozytywnych wibracji to zapraszam do mnie ;)
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:19 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
sayek
48 kbps
Posty: 102
Rejestracja: 2009-06-01, 19:31
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: sayek »

Witamy wsród zywych :D
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:21 przez sayek, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

Awatar użytkownika
eViL
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-22, 21:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: eViL »

Witam witam ;-) bardzo mi sie podobala Twoja audycja dzisiejsza :-D i widze ze jestes z tej samej wioseczki co ja :-D
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:22 przez eViL, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Jestem normalny, czyli dla wielu inny."

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Bo dobre wlooty to nie tylko darmowe wlooty na Sunrise!!! ;) Podobno liczy sie pierwsze 30 sek tzw. pierwsze wrazenie. A w internecie.. pierwsze 3 zdania! :D


Zgadza sie Szanowny Panie Evilu :)))
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:23 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

BassProject

Post autor: BassProject »

witam :P niech dobry beat bedzie razem z toba :P zycze owocnego zycia na forum :D
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:24 przez BassProject, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Sidu pisze:witam :P niech dobry beat bedzie razem z toba :P zycze owocnego zycia na forum :D

Moje zycie sie coraz bardziej owocne robi, a co za tym idzie, niedlugo dogonie Cie w ilosci postów :D
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:29 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

BassProject

Post autor: BassProject »

hehe :P licze na to :) bedzie to oznaczalo twoja mysle pozytywna aktywnosc na naszym forum :) unikaj tylko postów typu.. "XD" bo takie sa bez sensu i beda one kasowane :)
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:31 przez BassProject, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Hah Panie Prezesie.. takie posty sa nie w moim stylu ;) Jestem grzeczna, nie lamie regulaminu, pisze na temat (w znacznej mierze), nie pisze tylko "xd" ani ":D" w odpowiedziach na posta. Sama nuda ;)
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:33 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Elizka
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-17, 14:48
Lokalizacja: Bia?ystok
Kontakt:

Post autor: Elizka »

witam ;)) a juz myslalam ze tu tylko sami faceci eh i ze polegne sama :D ;p mam nadzieje ze bedziemy mialy okazje wymienic sie pogladami ;) pozdrawiam ;*

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

To jak juz sie ladnie przywitalilmy to.... teraz sciagamy ziomali i wysylamy im linka do sluchania kanalu TRENS DZENEREJSZYN :D


Widzicie ludziska jak ja tu juz dlugo jestem?? O m G az sama jestem w szoku, ze jeszcze nie dostalam ani jednego bana :D I ze jeszcze macie tyle cierpliwosci, ze dajecie ze mna rade :D


Ale wy jestescie... HARDKORY :D
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:36 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Black Jokey
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 269
Rejestracja: 2009-05-11, 19:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Black Jokey »

no to ja oczywiscie musze tu zawitac i królowa przywitac ! Bylby to grzech z mojej strony gdybym nie napisal tu tych kilku prostych slów. A wiec dziendobry pani Sun :d zycze duzo królewskiego sloneczka :d jak w radiu tak i na codzien i tego no mialo to byc przywitanie a nie zyczenia hahaha to inaczej:d mam nadzieje, ze sie nie gniewasz za.... nie wiem za co:d Krótko zwiezle i na temat. Siemanko :d i milego ;d
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 18:39 przez Black Jokey, łącznie zmieniany 1 raz.
Listening commercial music ? Don't do that. Check this !

soundcloud.com/blackjokey

ODPOWIEDZ