Gierki na Pegasus'a

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Gierki na Pegasus'a

Post autor: Sirius »

Chyba nie było nikogo kto by nie miał tej konsoli zwanej Pegasusem :)

tu możecie powiedzieć jakie gry pamiętacie, w jakie najczęściej graliście i które najlepiej wspominacie :)

dla mnie najlepsze gry to były:

Double Dragon and Battletoads - świetna gra która bardzo wciągała o bardzo ciekawym poziomie trudności :) masa bossów, dość miła grafika jak na te czasy i możliwości :) grało się w nią po nocach w multiplayer ;D chyba najlepsza gra jaką grałem na Pegasusa

Contra Force - kolejny hit tamtych czasów, świetna strzelaninka 2D, możliwość gry w multiplayer, również bardzo miła dla oka grafika jak na te czasy i bardzo przyjemny poziom trudności, co najlepsze gra nie nudziła się tak łatwo, każdy kolejny poziom był inny co dodatkowo umilało gre :)

Micro Machines - jest świetną grą o tematyce wyścigów zabawkowymi samochodzikami lub też łódkami, rozgrywka toczyła się w domu czy w garażu, czy na biurku albo w kuchni ;D bardzo przyjemnie sterowanie, kamera była ustawiona od góry ekranu, nie pamiętam już czy była możliwość gry w multiplayer, mimo to w pojedynkę jest godna polecenia :) i nie jest łatwa do przejścia ;D

Chip ‘n Dale - świetna gierka przygodowa na podstawie bajki animowanej która była emitowana na dobranocce ;D fajna grafika, ciekawy poziom trudności, dobra grywalność, możliwość gry w multiplayer, bardzo wciągająca gra którą można przechodzić dłuugo długo ze swoim partnerem/partnerką :)

była masa innych gier, jednak te najbardziej utkwiły w mojej pamięci :)
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

ODPOWIEDZ