Za co lubisz lub nie lubisz RadioTp jak i Forum ??

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Za co lubisz lub nie lubisz RadioTp jak i Forum ??

Post autor: keVin »

Jak w temacie, za co lubicie lub nie lubicie TP :)
No to ja się wypowiem, ogółem to uwielbiam TP ponieważ jest tu dużo ciekawych ludzi z którymi można świetnie porozmawiać jak i pośmiać się, oczywiście muzyka w TP jest na 100 % :zabawa1: Lubię odwiedzać forum ponieważ jak mam zły dzień to wystarczy 5 min na SB i przy muzyce by zapomnieć o wszystkich troskach ^^
Teraz to czekam na wasze wypociny xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Re: Za co lubisz lub nie lubisz RadioTp jak i Forum ??

Post autor: Wiedzmin67 »

Za co lubie radio tp?? hymm lubie za to poniewarz była organizowana akcja czy tam aukcja koszulki tp a że nie wypaliło to byłu smycze do odebrania i ja te dwie smycze własnie posiadam :) myśle ze jeszcze kiedyś wypali aukcja czy akcja koszulka radiatp :) to chyba wrzystko na ten temat jak coś mi sie przypomni to może dopisze :)

GREENo

Re: Za co lubisz lub nie lubisz RadioTp jak i Forum ??

Post autor: GREENo »

Ja średnio lubie , czasmi nie pasuje mi panująca tu atmosera .Brakuje mi tutaj starej ekipy.

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Odp: Za co lubisz lub nie lubisz RadioTp jak i Forum ??

Post autor: elcosmito »

Średnie te opinie jeśli chodzi o szczegóły.

Greeno to może napisz dokładnie co nie tak z atmosferą żeby można było to poprawić

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2
Administracja

Majcia

Re: Za co lubisz lub nie lubisz RadioTp jak i Forum ??

Post autor: Majcia »

GREENo pisze:Ja średnio lubie , czasmi nie pasuje mi panująca tu atmosera .Brakuje mi tutaj starej ekipy.
-> Starej ekipy, dziękuje, że tęskniłeś hahaha :D żartuję! ;D


A ja lubię radio za szczególną atmosferę, za to, że niektórzy ludzie potrafią mi poprawić humor w ciągu max. 12 sec., mówię o ludziach, których "znam", bo ekipa coraz większa zauważyłam :D Co prawda dłuuugo mnie tutaj nie było, ale staram się nadrabiać, mam nadzieję, że skutecznie :D ale wiem, że duuużo jeszcze przede mną ;D


_____________ Muzyka 100% :serce:


A nie lubię hmmm.. Czego tu nie lubić? A! Wcześniej był lepszy wygląd stronki, [czyt. łatwiejszy], teraz po tak długim czasie ciężko jest się połapać :D ale nadrobię to z pewnością, kwestia chęci :D



Take care, everyone. :w oblokach:

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Za co lubisz lub nie lubisz RadioTp jak i Forum ??

Post autor: Sirius »

za co lubię TP, na pewno za profesjonalizm ^^ tutaj nie znajdziemy lipy, oczywiście są wzloty i upadki ale tak domyślam się jest wszędzie, atmosfera jest mieszana, czasem się pokłócimy o głupotę a potem raz dwa i " :piwo: ", tutaj można poczuć się członkiem jednej wielkiej rodziny która z czasem się powiększa :)
Jestem tu z wami ze względu na ekipę i nigdzie się nie wybieram :)
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Re: Za co lubisz lub nie lubisz RadioTp jak i Forum ??

Post autor: D@gu$ »

za co sie kocha ? :D
Ja np. za ludzi których poznałam :) A najbardziej za to,że miałam ich przyjemność zobaczyc na zlocie,którego nie zapomne chyba do końca życia :D 0 straconej chwili :D Ale chodzi rownież o osoby ktorych niestety nie bylo a są teraz. Także mam nadzieje,że nic straconego ;)
a za co nie ?
za czasem dziwną atmosfere ... ktora jest spowodowana jak to ująć zbyt dużymi różnicami zdań na dany temat :P Ale najwazniejsze ze wszystko powraca do "normy" :D :P Takze zgadzam sie w 100 % z Siriusem :P
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

ODPOWIEDZ