Za co kochasz i nienawidzisz rok 2012

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Za co kochasz i nienawidzisz rok 2012

Post autor: Fire (TEDPT) »

jak w temacie.

Swoje odczucia przedstawię za jakiś czas :)
Obrazek

Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Re: Za co kochasz i nienawidzisz rok 2012

Post autor: keVin »

Ja miałem pechowy rok 2012 ponieważ skręciłem nogę w kolanie i uszkodziłem sobie bark, to tej pory odczuwam to :/
Co jeszcze, nie lubię w 2012 wakacji bowiem zleciały mi jak nigdy wcześniej nudno… Pogoda też nie była za bardzo fajna a jak wiadomo uwielbiam słońce :wixa:
I te święta też były takie sobie przez brak śniegu ;/

Co lubię w 2012 ??
Zdałem egzaminy i z tego jestem zadowolony. No i co najważniejsze trafiłem tu do Was :D
Reasumując to więcej było nie powodzeń w 2012 więc cieszę się że już się kończy. I mam nadzieję że 2013 będzie lepszy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Za co kochasz i nienawidzisz rok 2012

Post autor: Sirius »

no więc rok 2012 minął mi nieszczególnie dobrze, z prawkiem problemy, długie terminy ; o w szkole problemy już minęły ale minimalne były więc stres był, nie udany związek, kilka nieporozumień...
co tu dużo pisać tak streszczając były chwile pozytywne i chwile negatywne, wakacje mi się dość podobały, było picie :D po wakacjach był powrót do szkoły śmiechu hihu, lekcje, nudy, odpały, przypały, nauka, Wixy, Praktyki - rozwalanie, skręcanie, przykręcanie, przeglądnie i godzinne poszukiwanie komputera w polonezie Caro hahaha (było pod siedzeniem :worek: ), zamykanie kolegi w bagażniku, targanie silnika w maluchu, kręcenie obrotów na podnośniku z łapami z odkręconymi kołami hahaha zamawianie pizzy na przerwy, podkradanie wódki panu z szafy na spawalni tylko ciii bo gość jest zayebisty :D w domu to co zawsze, nauka, tv, spanie, granie w radiu, rozmowy o dupie marynie i dzikich wężach. Święta minęły dość pozytywnie najadłem się w wigilie więc lepiej nie może być :D o radiu nie będę pisał bo to wiadome że zadowolony jestem z dojścia w szeregi Tepowiczów ;) jestem z wami już kilka miesięcy więc czas szybko leci ;)
no i to by było na tyle papa ;*
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Awatar użytkownika
PATRiCK
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 568
Rejestracja: 2012-01-18, 22:10
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Za co kochasz i nienawidzisz rok 2012

Post autor: PATRiCK »

Hmm... Generalnie rok dobry, aczkolwiek nie zabraklo, ze tak powiem, niespodzianek... koncowka totalna klapa.
Heh, duzo nie napisalem, bo ... ;)

Na pewno bede wspominal do konca zycia. ;)

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Re: Za co kochasz i nienawidzisz rok 2012

Post autor: D@gu$ »

Za co kocham 2012 ? :D hahahah chyba za jego zakonczenie 31ego grudnia :D
A tak na serio ? Poznałam troche świetnej wiary :) a wakacje zaliczam do udanych jak najbardziej :) uwielbiam za najlepsza 100dniowke pod słońcem <3
Za co nienawidze 2012? ooo kuchnia .... no to chyba za niepotrzebne spiny roznego rodzaju :) Ale za to tez ,że pożegnałam najlepsza klase ,czyli moje liceum ... <3 moje dupki :(
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

ODPOWIEDZ