Miłość :D

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
Karolina.
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 271
Rejestracja: 2012-01-29, 22:47
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Post autor: Karolina. »

Fire (TEDPT), może ale ja już w to nie wierzę :P

Awatar użytkownika
PATRiCK
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 568
Rejestracja: 2012-01-18, 22:10
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Miłość :D

Post autor: PATRiCK »

Zyjemy w takich czasach, ze ciezko o normalna dziewczyne a co dopiero milosc... niestety. ;)
Najwazniejszym punktem obecnie jest:
- wyglad
- pieniadze

Nie ma uczuc, nie ma milosci, nie ma niczego, liczy sie to co wyzej wymienilem. Dla mnie to co sie dzieje w dzisiejszych czasach jest totalna kpina ! zwiazki na pol roku, czy rok, a potem - bajo (totalna farsa) nie mowiac juz o zaufaniu do partnera czy szczerosci, istnieje takie cos ? w skrajnych przypadkach... Co najwazniejsze, czesto pozory myla, myslimy, ze trafilismy na ta jedyna, a tak na prawde pozniej sie okazuje, ze to byl, totalny blad.

Partner dla lansu, nie dla milosci !

Wiec dlatego smiem stwierdzic, ze ''dziewczyny'' maja nayebane w glowach. :)

Majcia

Re: Miłość :D

Post autor: Majcia »

:...:



"OSOBA, KTÓRA NIE MA SERCA DLA KOGOŚ, ZNACZY, ŻE WCZEŚNIEJ MIAŁA GO ZA DUŻO"



Po pierwsze: dlaczego wypowiadasz się o 100% kobiet/dziewczyn?
Zaufanie, rozmowa i szczerość to podstawa związku, więc dlaczego pytasz o to czy jeszcze istenieje? - przeynajmniej w moim mniemaniu istnieje takie COŚ, i jest podstawą!

Ej, podobno prawdziwa miłość przetrwa wszystko, a skoro nie przetrwała tzn. skąd mogłes o tym wiedzieć?
Jest ryzyko - jest wygrana lub przegrana.
Najwidoczniej nie była Ciebie warta, raczej NA PEWNO nie.

Ja również mogę stwierdzić, że faceci, zaznaczam - WIĘKSZOŚĆ! patrzy na to, która ma predyspozycje do zayebistego sexu, czy by tylko przelecieć i see you nara, aa głównem punktem zaczepnym jest wygląd i rozmiar cycków!

A skoro bycie z kimś nazywasz dla lansu, to OK.
Poczekam, aż znajdziesz sobie kogoś, po czym powie Ci, że jesteś dla lansu... ;)
Mam nadzieję, że poczujesz się jak LANSOWATY koleś ... ;*

Nie wszyscy są tacy jak teraz oceniasz, a zwłaszcza te 10-20% NORMALNYCH MORALNIE dziewczyn.

Awatar użytkownika
Wrzesion
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 523
Rejestracja: 2012-06-30, 14:36
Ulubiony DJ: Ten pode mną. :D
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Miłość :D

Post autor: Wrzesion »

Już powoli odbiegamy od tematu ale myślę że wszystko jest w ramach :).

Moim zdaniem gdy się spotka osobę swojego życia to wiąże dwie osoby to coś. Dokładnie nie wiem jak to określić. Może najlepiej podam na moim przykładzie często z Moniką się spieramy, wkurzamy itp. ale zawsze wychodzimy z tego cało :). Są gorsze i lepsze momenty, ale jednak coś nas trzyma. Ogólnie kiedyś, gdy nie miałem jeszcze Skarba przy sobie problem braku partnerki trochę narastał. W końcu dałem sobie spokój z tym tematem. Ona sama się znalazła. I powiem Wam tak - nie szukaliśmy siebie, oboje wiemy że nie jesteśmy idealni, każdy ma swoje wady, jednak charaktery jak woda i ogień, no a razem to już ogólnie bajeczka. Nie zgodzę się z tym że wszyscy faceci/kobiety lecą na lans, duże cycki itp. Ja się zakochałem w tym czymś czego nie da się opisać. Kocham po prostu a nie kocham za coś.

I jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła. Jeżeli dziewczyna wybaczy Ci największe chamstwo jakie mogłeś jej sprawić to wiedz gnojku że to ta jedyna;).

Ps. Ja tam wolę lasie bez makijażu, nie musi być sexbombą. To ma być partnerka a nie dmuchana lala do wyżywania się.
Różnica między niemożliwym a możliwym zależy jedynie od stopnia determinacji.

Obrazek
----------------------------------------------------------------------
Obrazek
Obrazek

ZLECENIA GRAFICZNE I WSZELKIE PYTANIA : wrzesion@radiotp.pl

Awatar użytkownika
Wrzesionowa
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 10
Rejestracja: 2013-01-19, 09:29
Ulubiony DJ: Wrzesion
Lokalizacja: u Wrzesiona < 3

Re: Miłość :D

Post autor: Wrzesionowa »

Moje zdanie jest takie ... Nie ma idealnego związku , nie Adrian ?. Nie raz są takie kłótnie , że wydaje się nam , ze to już będzie koniec ... Ale jednak , oboje się jakoś wspieramy i dajemy jednak rade przeciwnościom losu . Nie szukałam chłopaka ... I gdy poznałam Adriana sama nie widziałam jeszcze , że to tak się potoczy .. Traktowałam to jako ,, znajomość '' , znam się z nim i tyle , nic więcej . Ale po pewnym czasie potoczyło się całkiem inaczej ;) . Oboje mamy inne zdania ! Po pewnym czasie jednak i tak dochodzimy do jakiegoś porozumienia . Są faceci którzy lecą na cycki itd. ale to wiadomo , że to przygoda na 1 raz lub nie długi czas , pobawi się i zostawi , ale nie wszyscy tacy są !. Gdy nie znałam się jeszcze z Adrianem całkiem inne zdanie miałam . Teraz zmieniło się o 180 stopni ;) . Ja nie kocham za coś lub dzięki czemuś . Kocham bez powodu ! ... Nie do opisania uczucie ;) .


---> http://kwejk.pl/obrazek/1378261 <--- Doceń to -,-

Ja tam wole zwykłego chłopaka a nie jakiegoś wielkiego kozaka ; ] .

AMEN .

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Re: Miłość :D

Post autor: D@gu$ »

Miłość pierwszego wejrzenia ,tak ? :)
Z wiekiem czasu chyba bardziej zaczynam w to wątpić :)
Jeśli komuś się udało znaleźć taką osobę to naprawdę GRATULUJĘ.
Pewnie przytoczę niejedną kwestię przez was poruszoną wcześniej. Mamy XXI wiek większość kobiet czy facetów patrzy na to jak tutaj zrobić zeby sie nie narobić :) Chodzi dokładnie o to żeby tak sobie wybrać w życiu aby JEDNA osoba miala tylko dobrze :D
UWAGA dla facetow... jesli szukacie laleczki,księżniczki z bajki bądź kogokolwiek innego to nie dziwcie się,że po czasie stękacie bądź narzekacie na to co macie . Jak to sie mówi " WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY" bądź też " CHCIAŁEŚ PANIĄ TO ZAP*ERDALAJ NA NIĄ" :) Napiszecie pewnie ,że na wygląd nie patrzycie albo nie bierzecie tak tego pod uwagę ale jak to mówie "taki Uj" ! :D Nie uwierze w żadne takie słowo ;D
Miłość wymaga wielu poświęceń więc aby temu sprostać najlepszą opcją jest dorosnąć do niej :)
Pozdrawiam.
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

Majcia

Re: Miłość :D

Post autor: Majcia »

Oo własnie, Monia, idealnie to opisałaś ;D .
Ale co do tego obrazka na kwejku, na koniec dopisała bym, że to "prawdziwa miłość", a nie jedyna dziewczyna :)
Bo to przy miłości wybacza się zdrady, wybacza się łzy etc...
Sama mogę powiedzieć z doświadczenia swojego coś o tym.
Chciałam udowodnić Patrickowi jedną rzecz, i mam nadzieję, że ją udowodniłam ;) hue hue hue.

A to "coś" jak to napisał Wrzesion... Nie można tego nazwać innymi słowami, bo to "coś" trzeba poczuć :)
I albo się to czuje i się wspiera ktoś w związku, pomaga sobie nawzajem, albo tego nie ma, jest chwilowe zauroczenie i to pęka po jakimś czasie ... ;)

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Re: Miłość :D

Post autor: Wiedzmin67 »

Ja moze wierze w te miłość ale ja jeszcze nie miałem dziewczyny moze kiedyś znajde tylko nieiwem jak zagadac do dziewczyny zeby była moją dziewczyną :) kiedys byl taki serial chyba miłość od piergo wejrzenia czy jakoś tak :) :D

ODPOWIEDZ