Od czego powstał wasz nick ?

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Od czego powstał wasz nick ?

Post autor: Gusi »

Obserwuję sobie Naszą forumową społeczność i tak mnie naszło z tym pytaniem xD a zatem zakładam temacik i oficjalnie Pytam:
OD CZEGO POWSTAŁ WASZ NICK
Zdarzają się tutaj bardzo ciekawe kompozycje Nie tylko od imion i nazwisk W chwilach rozrywki możecie się wypowiedzieć :)

Awatar użytkownika
Maniek
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 192
Rejestracja: 2010-06-23, 21:19
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Post autor: Maniek »

Hmm Maniek no to wiadomo od czego, aa Markiz? Hmm już stareee bardzo, wzięło się od tego, że lubiłem (lubię nadal) bardzo te ciastka i nawet się przyjęło to :)

GREENo

Post autor: GREENo »

A z moim nickiem to było tak ,że kiedyś słuchałem sobie zespołu "Green Day" noo i idąc dalej grałem sobie w counter strike ustawiłem sobie taki nick ale całe green day mi nie pasowało to zmniejszyłem do green to dziwnie brzmiało i dodałem o i stąd Greeno :D XD strasznie pogmatwane no ale taka to historia

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

A mój nick powstał z filmu Wiedźmin no i gry tez :) że tez lubie film Wiedźmin co go oglondałem 67 to sam wymyśliłem :) i to cała moja histora powstawania nicku :) ;p
Ostatnio zmieniony 2012-08-06, 17:20 przez Wiedzmin67, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

LadyM

Mój nick powstał dawno dawno temu tzn ok 7 lat temu jak kupiłam swój pierwszy samochód...

Mówiłam na niego moja Lady... a że potem zalogowałam się na jakimś forum o samochodach,zlotach itp to wymysliłam sobie LadyM :P
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
Minami
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 363
Rejestracja: 2011-10-01, 14:17
Lokalizacja: Chodzież
Kontakt:

Post autor: Minami »

Bo mam na imię Magda :P
Ostatnio zmieniony 2012-01-04, 16:21 przez Minami, łącznie zmieniany 1 raz.
Magią muzyki, jest to, że każda piosenka przypomina Ci chwilę w życiu..
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Fire, cóóóóż ... nie wiem xD Kiedyś z Rafałem (Maxx Van D) po kilku głębszych pracowaliśmy nad własną radiostacją, ale jak powstało że ja Fire ? Nie mam pojęcia :O xD
Obrazek

Macias^^
Posty: 9
Rejestracja: 2011-10-12, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Macias^^ »

od imienia rzecz jasna ;P

Awatar użytkownika
Black Angel
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 168
Rejestracja: 2010-04-19, 20:07
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Black Angel »

No więc kiedyś z kolegą wymyślaliśmy sobie takie ksyweczki no i ja coś chciałam z tym Van - czy na końcu , na początku czy w środku bez różnicy mi to było noo i od mojej ksywki `Czarna` żeby coś było i czarne ;d To Seebuś - SVB ( Sebastian Van Bass ) wymyślił mi Van Black Angel i w sumie mi się spodobało i tak zostało ;p .
Muzyka to wszystko co wielu z nas tylko w życiu ma :) . ♥

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

LadyM pisze:LadyM

Mój nick powstał dawno dawno temu tzn ok 7 lat temu jak kupiłam swój pierwszy samochód...

Mówiłam na niego moja Lady... a że potem zalogowałam się na jakimś forum o samochodach,zlotach itp to wymysliłam sobie LadyM :P
To M moi drodzy to dodatek od imienia Magda.
Dla kogoś kto chciał by mieć więcej szczegółów.

Awatar użytkownika
zupan
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 51
Rejestracja: 2011-01-06, 22:37
Ulubiony DJ: Ciacho XD
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Post autor: zupan »

oo matko , teraz sobie przypomnieć skąd wziął sie moj nick :D
hmmm powstało to bardzo dawno dzięki córce mojego kuzyna , jak mowiła do mnie pan zu i kiedyś kumple to usłyszeli i zaczeli wołaż zu pan ale przekaształciło sie w żupan no i tak jakoś jest :D niktórzy jeszcze mowią do mnie zupka :D
żupan @_@

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

ID pisze:
LadyM pisze:LadyM

Mój nick powstał dawno dawno temu tzn ok 7 lat temu jak kupiłam swój pierwszy samochód...

Mówiłam na niego moja Lady... a że potem zalogowałam się na jakimś forum o samochodach,zlotach itp to wymysliłam sobie LadyM :P
To M moi drodzy to dodatek od imienia Magda.
Dla kogoś kto chciał by mieć więcej szczegółów.

hahaha no też się zgadza ale na tamten czas co wymysliłam ten nick to wiesz,że nawet o tym nie pomyslałam :) :? bo tak jak napisałam powstał on od nazwy auta. Jego "inicjały to M...L..." -a więc mówiłam Moja Lady,a nick jakgdyby odwróciłam i powstalo LadyM ;D jakoś tak to było...już nie pamiętam :P

Awatar użytkownika
Mat Deyo
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 294
Rejestracja: 2011-06-22, 12:51
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mat Deyo »

Ostatnio własnie opowiadalem LadyM o historii tworzenia aliasu Mat Deyo.Gdy Zaczynalem grywac na roznego typu zabawach na poczatku byl Dj Xarioo ;),lecz moim znajomym sie to nie podobalo,pytali co to znaczy itd.Z czasem postanowilem zmienic na swoje przezwisko od urodzenia (Pitek) na DJ PiteQ. Lecz gdy zaczynalem grac swoja audycje Truly Emotion Of Trance chcialem miec alias bez Dj . Dlugo dlugo siedzialem i pytalem zeby to bylo cos dobrego itd,az pewnego dnia siedzialem z kumplem przy piwie i gdy on wypytywal mnie jak mi idzie w graniu itd cos powiedzial Mat Geyo ? cos takiego xD i jak zaczelismy rozmawiac o moim aliasie to zapytal sie mnie jak sie pisze Dj (Deejay). Potem mowil na mnie Dj Mat. Deyo = Deejay. Wiec tak sobie zaczolem mowic po angielsku i jakos naszlo Mat Deyo xD ;D.Oto cala historia powstania aliasu Mat Deyo xD
Truly Emotion Of Trance...

Misia
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 188
Rejestracja: 2011-01-23, 14:09
Lokalizacja: Ipswich
Kontakt:

Post autor: Misia »

a ja nie pamiętam, jak to przyszło że jestem Misią :/

Dj Diablo
Posty: 30
Rejestracja: 2012-01-20, 19:33
Lokalizacja: Wilga
Kontakt:

Post autor: Dj Diablo »

Mam ksywę niuniek (jak byłem mały to mnie niuniek / niunio nazywali i tak zostało xD ) więc w grach i na forach niezwiązanych z muzyką mam nick "niuniexPL"

Tam gdzie muzyka - tam Dj Diablo :) Czemu? Sam nie wiem.. Zacząłem swą przygodę z djką 5 lat temu, byłem mały i naoglądałem się bajek z diabłami i pewnie dlatego ;D Chciałem wymyślić sobie nowy nick jak zobaczyłem że jest już Dj Diabllo, przez 2x literkę L, ale ci co mnie znają to znają mnie z nicku Diablo i tak zostało :)

ODPOWIEDZ