Jak trafiliście do TP.?

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Jak trafiliście do TP.?

Post autor: Gusi »

Więc jak tu trafiliście ;) ?

Liczę na `prawdziwe` historie :D

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

Kiedyś z kolegą szukaliśmy radia no i kolega znalazł i mówił ze to jest fajne radio no i podał mi linka własnie z tym radiem weszłem posłuchałem i sie zajerstrowałem no i sie tak znalazłem tu :D
Ostatnio zmieniony 2011-11-25, 20:41 przez Wiedzmin67, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

Ja tu się znalazłam przez pewnego pana :P byłego prezentera kanału house stage :D Jego juz co prawda nie ma :( ale ja zostałam jako wierna słuchaczka kanału house stage oraz hybrid gate :D te dwa kanały ubustwiam!!! Codzienie ich słucham a jak są grane przez kogoś audycje to już wogóle cudo!!

A więc drodzy prezenterzy taka mała prośba ode mnie.... GRAJCIE CZĘŚCIEJ NA HOUSE STAGE ORAZ NA HYBRID GATE <bober> <bober> <bober>

A dla tych co grają to wielkie buziole ;*
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
Dj Kludu
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 191
Rejestracja: 2011-01-08, 14:01
Ulubiony DJ: Fire <3
Lokalizacja: Hażlach ok. Cieszyna
Kontakt:

Post autor: Dj Kludu »

a ja kiedyś tam szukałem jakiegoś większego radia do grania i tak tu trafiłem :D
no i już zostałem ;D

Preeezes
Posty: 30
Rejestracja: 2011-08-04, 11:23
Lokalizacja: Michałowo
Kontakt:

Post autor: Preeezes »

No ja to podobnie. Posłuchałem kilka razy i się starałem wkręcić w to zacne grono :D

Misia
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 188
Rejestracja: 2011-01-23, 14:09
Lokalizacja: Ipswich
Kontakt:

Post autor: Misia »

Ja tu jestem dzięki mojej siostrze która z tego co sie nie dawno dowiedziałam miała tu konto od dłuższego czasu ale niestety o tym mi nie powiedziała....Przygoda z radiem zaczęła się w styczniu i tak już zostało, poznałam i poznaje tu wspaniałych ludzi i nie mam zamiaru z tego rezygnować ;D

Ada
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 282
Rejestracja: 2011-08-27, 13:32

Post autor: Ada »

Hmm no ot ja tu pojawiłam się za namowa Misi :* jakiś czas temu ;p No i tak już się powoli zadomawiam ;D
` Muzyka to początek i koniec wszystkiego co ma dla nas znaczenie ...

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Dobra, pora na szlachtę by się wypowiedziała haha :D

Jak tu trafiłem? Hmmmm dobre pytanie! ;D Kac Vegas mnie wtedy wspierał hahah...

A tak całkiem poważnie, trafiłem na TP ogólnie jakoś pod koniec wakacji 2009 roku o ile mnie pamięć nie myli :D

Natomiast trafiłem tutaj zupełnie przypadkowo, gdyż wiosną 2009 roku poszukiwałem z Maxx Van D radia internetowego, w którym można było wreszcie zagrać dla większej publiki ale i radia, w którym atmosfera jest wystarczająco "nienormalna" :D Poszukując po googlach radia, Maxx zarzucił pomysł, że jego kuzyn @rku5 gra w jakimś radiu TechnoPower. Hmmm weszliśmy na stronę, obcykaliśmy tu i tam, aż mogliśmy powiedzieć "Czemu nie?", więc zgłoszenie poszło ;D I tak nieprzerwanie od 2 lat i 2 miesięcy musicie się kochani ze mną męczyć :) :D \o.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

a ja nie napisałam więc teraz napiszę jak to było ;p.

Trafiłam tu,ponieważ kiedyś spotkałam i poznałam w swym życiu Dj Mianka (niektórzy może pamiętają) i raz grał audycję,powiedział mi gdzie i się zarejestrowałam. Nigdy nie pożałuje, że sie tu znalazłam. Po pierwszym zlocie i poznaniu ekipy boli mnie tylko to,że każdy mieszka tak daleko ode mnie. Takich świrusów i najbardziej wartościowych ludzi, których znam można poznać tylko w radiuTp :*

`tylko wariaci są coś warci` ;* <zawstydzony>

<3
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: elcosmito »

dobry temat

moja historia tez jest ciekawa bo chyba jedna z najdluzszych i najbardziej szczebelkowatych

trafilem tu poprzez jednego ze straych adminow radia

DJ Martini bo o nim mowa mial kiedys opis na swoim gg z adresem www.radiotp.pl

zapytalem sie wtedy jego co to za radio jak to dziala i w ogole
na tamta chwile poza tym ze mialem stycznosc wczesniej z shoutcastem to nie mialem pojecia jak dziala takie radio

dotslame wszelkie wyjasnienia (w stylu ramowek, pozdrowien, forum itp) i uznalem ze moze fajnie by bylo grac gdzies gdzie da to szanse wyjsciea poza wlasny pokoj.
Wiec po szybkim rozeznaniu trafilem do RadioTP zaczynajac swoja kariere ze stacjami interentowymi.
Szybki awans na opiekuna prezenterow...pozniej admin kanalu housemafia (obecnie housestage), kolejny krok to junior admin radia podczas zarzadu van paolo a pozniej przejecie jego roli

Na radiu od sierpnia 2008 :D
Administracja

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Najpierw na audycję gościnną zaprosił mnie tu Adrian aka Blade... potem w ramach mojego teoretycznego pozostania w ekipie tego radia - bajerował Cosmic i Path... żeby dzieła dokończył Sayek - rozpieszczając mnie najpiękniejszymi plakatami dla moich audycji czy meetingów, na które mnie tu zapraszali ;d Następnie przy moim spamerskim życiu utrzymała mnie ekipa trzymająca ówczesną spamerską władzę w tym radiu czyli tacy ludzie jak Black Pinkero Jokero, Sid, Johnny i jego pokemony, Dj Dill Diline, Blue, pÓma (i wielu wielu innych, których we wspomnieniach również otagowałam mianem TP) i ten prześladowca nasz Zły Zielony (wtedy jeszcze) Szejk Mamakosa... Potem... udało mi się parę razy uczestniczyć w ważnych wydarzeniach dla Radia TP - np w niezapomnianym przesłuchaniu Fire i Maxxa Van D :D co, jak się teraz okazuje - było początkiem historii pojawienia się waszego ulubionego admina śFira w Radiu TP. Przez moje radiowe życie przewinęło się parę osób i sytuacji, które wspominam ciepło i z uśmiechem na twarzy, ale pozwolę sobie zachować je dla siebie..
Ostatnio zmieniony 2011-12-30, 22:17 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Królowa Sun Red, Te epickie przesłuchanie <3 nie zapomnę tych początkowych czasów :D :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gordon_FreeMaN!
Posty: 25
Rejestracja: 2011-11-25, 21:27
Ulubiony DJ: ...:)
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Kontakt:

Post autor: Gordon_FreeMaN! »

ja to radio znam jeszcze z czasów kiedy Wicher był ownerem a Hypnotic sprawował faktyczną władzę.... kiedy jeszcze było Techno Power :)

Awatar użytkownika
Black Angel
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 168
Rejestracja: 2010-04-19, 20:07
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Black Angel »

Po prostu, szukałam jakiegoś radia, żeby posłuchać sobie jakichś audycji , wujek google mi w tym pomógł i tak , dzięki niemu tu natrafiłam :P Pierw słuchając audycji itd, a potem zdecydowałam się zarejestrować tu na 4um, bo bardzo mi się spodobało :D . hahaha ; )) Czysty przypadek xd
Muzyka to wszystko co wielu z nas tylko w życiu ma :) . ♥

Max Rims

Post autor: Max Rims »

Radio znalem jeszcze za czasow Techno Power :) ale na dobra sprawe trafilem tu za sprawa Pani Sun Red ;D

ODPOWIEDZ