Tatuaże

Rozmowy na wszelkie tematy.
Misia
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 188
Rejestracja: 2011-01-23, 14:09
Lokalizacja: Ipswich
Kontakt:

Tatuaże

Post autor: Misia »

Co sądzicie o tatuażach?

A może macie jakieś.

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Cóż. Tatuaż, fajna rzecz :) Zależy dlaczego jest robiony :) Ja osobiście miałem w planach tatuaż na ramię lub na kark, w październiku by sobie zrobić ale niestety plany muszę zmienić... Może w przyszłości jakiś się napatoczy na ciało :P
Obrazek

Preeezes
Posty: 30
Rejestracja: 2011-08-04, 11:23
Lokalizacja: Michałowo
Kontakt:

Post autor: Preeezes »

Osobiście nie mam nic przeciwko. Lecz nie planuje robić sobie ,żadnego. Plany na przyszłosc nie pozwalają gdyż jak wiadomo w Straży Granicznej i innych służbach mundurowych nie można posiadać tatuażu a szczególnie w widocznych miejscach

GREENo

Post autor: GREENo »

Proponuje odświeżyć .Uważam ,że tatuaż to całkiem ciekawa rzecz .Ale też ma swoje granice jeden czy dwa jeszcze ujdą ale już wiecej to poprostu brzydko wygląda :D Ja osobiście planuje w przyszłości zrobienie sobie jakiejś ciekawej "dziary" (hehe)

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

fajna sprawa. kupe czasu już chce ale... nie wiem czy czasami to nie pokrzyżuje mych planów... prezes już napisał dlaczego...więc muszę poczekać :(
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

Dj Diablo
Posty: 30
Rejestracja: 2012-01-20, 19:33
Lokalizacja: Wilga
Kontakt:

Post autor: Dj Diablo »

Dla mnie tatuaż to dno :) Nie lubię żadnych dziar na ciele...

Awatar użytkownika
stresS
-#Sluchacz
-#Sluchacz
Posty: 55
Rejestracja: 2010-02-18, 10:35
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Post autor: stresS »

Jeżeli ktoś przesadza i wali tatoosy gdzie się ta to nie wygląda to zbyt fajnie. Natomiast jakiś nieduży tatuaż, jeszcze mający jakąś wartość mentalną, sercową jest kapitalny i taki właśnie chciałbym mieć.
Jestem wiernym kibicem Arsenalu Londyn od najmłodszych lat swojego życia, na dobre i na złe i właśnie planuje sobie tatuaż napis "victoria concordia crescit" lub "Arsenal Till I die.." - wiem, że takiego dzieła na ciele nigdy nie będę żałował. Kiedyś myślałem też nad niedużym symbolem miłości do muzyki, np jakieś nutki lub klucz wiolinowy. Tatuaż to poważna sprawa i nie należy tego robić pochopnie. Poza tym moim problemem jest wybranie miejsca na ciele na taki tatuaż.

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

Po co tatuaż miec i tak jest nie widoczny pod ubraniem więc po co se robic tatuaz. Tatuaż zostaje do końca życia nie zmyjesz go nie stety więc musisz z tym tatuażem żyć ja sobie nie będe robił tatuaży bo i po co to tyle na ten temat pozdrawim tych co chcą zrobić sobie tatuaż.P.S tylko wam podpowiem gdzie mozna miec tatuaż na nodze :)

GREENo

Post autor: GREENo »

Wiedzmin67 pisze:Po co tatuaż miec i tak jest nie widoczny pod ubraniem więc po co se robic tatuaz. Tatuaż zostaje do końca życia nie zmyjesz go nie stety więc musisz z tym tatuażem żyć ja sobie nie będe robił tatuaży bo i po co to tyle na ten temat pozdrawim tych co chcą zrobić sobie tatuaż.P.S tylko wam podpowiem gdzie mozna miec tatuaż na nodze :)
tatuaże zazwyczaj mają jakąś wartość dla każdego z osobna , mają nam o czyms przypominać.Dlatego nie ma różnicy czy widać czy nie , chociaż czasem ludzie robią takie ,ktore mają nas zdobić.

Awatar użytkownika
Karolina.
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 271
Rejestracja: 2012-01-29, 22:47
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Post autor: Karolina. »

oo tatuaż ^^ chciałabym :D ale z biegiem czasu zmieniają mi się na niego pomysły :P więc wole poczekać parę lat i może wtedy się na coś zdecyduje :)

ODPOWIEDZ