Jak nas widzą inni..?

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: keVin »

O trafiłem na moją szefową ^^
Daga co ja mogę powiedzieć o Tobie, bardzo Ciebie lubię ponieważ masz „pazurki”. Mówisz to co myślisz i za To Ciebie cenię :* Znamy się już chwilę i lubię spędzać czas pisząc z Tobą na SB czy też rozmawiać na skype, zwłaszcza jak nam śpiewasz coś wspaniałego ^^
I jesteś jedną z niewielu osób która mnie tak bardziej zna i zawsze wyczujesz gdy coś u mnie jest nie tak i potrafisz podać pomocną dłoń za co dziękuję Tobie ;*
Obrazek

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: D@gu$ »

Kevin ;D Mój towarzysz w walce ze złem hahaha :D
No co mogę napisać o Tobie ... same pozytywy w sumie. Rozmawiało się nie raz na poważnie tematy i za to wielki szacunek w Twoją stronę :) Potrafisz obiektywnie patrzeć na dane sytuacje , jesteś realistą ( tak mi sie wydaje :) ) Wiele razy doradziłeś mi w niejednej kwestii za to dziekuje z całego serca! :* Mam nadzieję,że nadal mogę liczyć na to :P Masz dobre serce i to się liczy tak naprawdę :) Chociaż czasem za bardzo dramatyzujesz,chociaż tego nigdy nie za wiele :P (mam nadzieje,że wiesz o jakie sprawy mi chodzi :P ) Wierze,że będzie kiedyś okazja się zobaczyć i porozmawiać przy kawie bądź piwie :) Aaaa właśnie ... zapomniałabym , na TP jesteś od tak jakby to ująć " niedawna" a naprawdę wiele już zdziałałeś także tylko podziwiać taką postawę :) I jakby nie było życzę Ci wszystkiego co najlepsze oraz w niedalekiej przyszłości prezentera na HybridGate ;* ;)
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Fire (TEDPT) »

trafiłem na sioooosttrę trololo :wixa: ;D

moja ty :* znamy się 2 latka? Dokładnie nie powiem bo nawet nie wiem :) Pamiętam za to, że mieliśmy zakład, co podczas zlotu mieliśmy dokonać finalizacji tego zakładu :D
Daguś to osoba o niesamowitym charakterku, ma swoje humorki i potrafi się wypiąć tyłkiem na brata w każdej sytuacji ;D Aleeee i tak Cię kocham siostrzyczko :* Na zlocie mieliśmy okazję się zobaczyć, trochę pogadać, ale to i tak za mało :) Chcę więcej ^^ Jesteś twardą kobietką i potrafisz dążyć do celu jak się uprzesz odpowiednio :) Co tu dużo mówić, trzeba się zobaczyć jeszcze raz :) Na forum moderator, jak i szef moderatorów - od dłuższego czasu jesteś na tej funkcji i sprawujesz ją odpowiednio :) Fajnie, ze poświęcasz swój czas radiu i mma nadzieję że poświęcać go będziesz nadal. :) Powodzenia w życiu na ścieżce zawodowej jak i prywatnej :*
Obrazek

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: D@gu$ »

Nooo kurde grzechem byłoby nie odpisać Bratu :serce:
Ja potrafię się wypiąć tyłkiem ? :D to co ja mam napisać o Tobie i twoich humorkach :D hahaha
A tak na poważnie... Wiesz dobrze,że było między nami różnie :D Ale chyba więź między nami jaka się wytworzyła przez te "2 latka" takiej bliższej gadki potrafi przetrwać wszystko hahaha :D Błażej i co ja mam napisać o Tobie ? :D Od czasu do czasu TEŻ masz humorki i to gorsze ode mnie ^^ Stawiasz sprawy jasno jeśli chodzi o radio ( niejednokrotnie miałam z Tobą rozmowe na ten temat hahaha :D ) ale i też te "sprawy" prywatne , chociaż nie jest czasem łatwo :) I to w Tobie uwielbiam :* Jesteś bezpośredni i nie pierdzielisz się w tańcu . Lubisz się pośmiać jaak i nawinąć bardzo ale to bardzo poważne tematy. Potrafisz człowieka obudzić ze snu i postawić na nogi w krótkim czasie (oj potrafisz :D ) LUBIE TĄ TWOJĄ STANOWCZOŚĆ a szczególnie jak się denerwujesz :D Widzieliśmy się na zlocie ... ale racja to jest zbyt mało czasu ;) Troche denerwuje mnie to,że mieszkamy od siebie tak naprawdę nie daleko :D a nie mieliśmy okazji się spotkać ponownie :D Mam nadzieje,że to NADROBIMY ! Może uda się w lipcu ;) Aaaa i bym zapomniała, dziękuję Ci za każde dobre jak i te złe słowa ,które dały mi wiele do myślenia ;* Może czasem starasz sie być" BS" czyli Błażej sku*wie hahaha :D l ale no masz za dobre serce Placku :serce: :* Jeśli chodzi o radio ... to nie wyobrażam sobie go bez Ciebie ;) Właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Więcej chyba pisać nie muszę :)
PS. Też Cię kocham Brat ;* :)
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

Majcia

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Majcia »

DAGA hahaha
Dla mnie taka sama zadziora jak ja, i doskonale wiesz o czym mówię :D
Mamy podobnie złe dni, tak samo reagujemy na niektóre sprawy, i tak samo jesteśmy podłe i wredne i chamskie, i tak samo nie damy sobie dmuchać w kaszę i zawsze dorzucamy 3 grosze nawet jak nie potrzeba :D hahaha troche nam sie kontakt urwał, bo długo mnie nie było tutaj :D ale fajnie, że wpadłam i w ogóle :D
Mam nadzieję, że niebawem się w końcu zobaczymy xD i nie powiedziane, że to nie będzie spotkanie na walki z nożami albo w kiślu hahaha hahaha hahaha żartuję :D
LUBIĘ CIĘ, chociaż czasem mnie doprowadzasz do takiego stanu, że mam ochote wyrzucić kompa za okno, ale co tam, Ciebie to nie robi, mnie już przestaje, wiec prawidłowo :D hahaha

PJONTKA! :D :*

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Sirius »

Majcia, co by tu napisać ^^ bardzo się cieszę że Ci nie podpadłem hahaha bo trochę się Ciebie boje ; o potrafisz zadbać o swoje zdanie co świadczy o tym co pisałaś nieraz na sb i utkwiło mi w pamięci, niestety nie ma Cię już z nami, do dziś nie mam pojęcia dlaczego...
jednak wydajesz się być sympatyczną dziewczyną którą warto poznać :)
pjonteczka! :D
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Wiedzmin67 »

DjSirius hymm xD co by tu napisać ;D no dobra zakręcony pozytywnie i muzycznie chłopak sirius to chyba wszystko więcej nieiwem co napisać hehhe xD

Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: keVin »

Wiedzimin co mogę o Tobie napisać :D już wcześniej pisałem i nie zmieniłem o Tobie zdania, jesteś świetnym ziomkiem i pozytywnie zakręconym. Jedynie co mnie martwi to to że coś mniej nas odwiedzasz :<
Obrazek

Misia
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 188
Rejestracja: 2011-01-23, 14:09
Lokalizacja: Ipswich
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Misia »

Niestety ale nie znam tego Pana wyżej ;)

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: LadyM »

Misia ;D
Dupa moja hihi
Znamy się od dawien dawna i jak dla mnie jesteś pozytywnie zakręconą babką, z poczuciem humoru, z szalonymi pomysłami ;D
Niejedną noc przegadałyśmy na skype, co bardzo mile wspominam :)
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
Tanssive
Posty: 23
Rejestracja: 2012-07-15, 23:35
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Tanssive »

no cio ja moge powiedziec o mojej kochanej Madzi :<

hmm

wstydliwa ( czasami ^^ ) , zadziorna , z zajebistym poczuciem humoru ;D , potrafi wysłuchać i pomóc ;3
miła no i itd itp inne ceszuszki zostawie dla siebie xD

ps. fajnie tanczy ^^

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: LadyM »

Tanssive menda moja ;D

ja zadziorna? ciekawe kiedy xD no ale mniejsza z tym :P

Hmmm od czego by tu zacząć...masz swój świat i swoje fazy, których większość ludzi nie ogarnia ;D ale jak Cię bliżej można poznać to naprawdę jesteś spoko ziomek :) Uparty....wredny...szybko się fochasz ale i masz poczucie humoru. Twój śmiech mnie rozbraja <3 hahaha
Kochasz muzykę i to widać, że z pasją :)
Resztę informacji zostawię dla siebie :P
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Sirius »

Mamuśka, oszołomka którą potrafię rozbawić do łez ;D miła, towarzyska, cycki na miejscu xD

Ogólnie zawsze wysłucha to co mam do powiedzenia, miedzy innymi za to ją lubię

Zapracowana i pozytywnie zakręcona, nie wiem skąd ty czerpiesz tyle energii xd

Często nie ogarnia spamu xd
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Fire (TEDPT) »

Synuś :slini sie: xD

Z każdym dniem, lepiej Cię poznaję Marcin, i coraz bardziej jestem przekonany że z ciebie świetny gość jest ;)

Oczywiście zagorzały fan haxballa, przez co dostaje za dużo batów, ale nie martw się, w końcu mnie pokonasz ^^ ;D

Osoba mega opanowana, mega spokojna, no i konkretny gość (na kości nie leci ^^) hah, poważne podejście do życia a to się ceni i to bardzo :) Niejeden starszy zachowuje się jak szczeniak, ale nie on.

Jak coś robi to dokładnie :)

Piwko wskazane! piona!
Obrazek

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Re: Jak nas widzą inni..?

Post autor: Wiedzmin67 »

Fire (TEDPT) hymm chyba kiedyś pisałem o tym panu :D ale jak PISałem to napisze jeszcze raz :D super ziomek i zakręcony pozytywnie ;D

ODPOWIEDZ