Słucham "techna"

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Słucham "techna"

Post autor: Królowa Sun Red »

Zainspirowana dzisiejszymi nocnymi wydarzeniami pod moim blokiem, pomyślałam, że założę ten temat. Odwieczny spór o to, co, po co i dlaczego, więc i ja się pytam:

Czym dla was jest muzyka "techno"?
Ostatnio zmieniony 2011-07-08, 19:06 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

muzyką hahahaha
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

Awatar użytkownika
cukiel
48 kbps
Posty: 117
Rejestracja: 2009-11-15, 22:25
Lokalizacja: Palowice/?ory :D
Kontakt:

Post autor: cukiel »

Dla mnie techno jest bezsensownym łupaniem :D Ale juz muzyka elektroniczna jest jednym z największych skarbów w moim życiu, że tak powiem :D
Obrazek

Dan Price
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 169
Rejestracja: 2009-08-07, 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dan Price »

Ja nigdy nie miałem pociągu do muzyki i w sumie nie mam.
Nie wiem czym jest muzyka, czym się ją wyraża jakie pokłady emocji ma w sobie.
Więc odpowiedź jasna i prosta.
Nie wiem xD
Obrazek

Phantom

Post autor: Phantom »

techno. patrzac ze strony ludzi ktorzy nie maja pojecia o gatunkach muzyki, 'techno' to nic innego jak muzyka klubowa - czyli hands up, electro, house, fidget i wszystkie odmiany tych gatunków umieszczone w jednym worze. Ja osobiscie jestem osoba ktora odroznia gatunku, i strasznie mnie drazni kiedy ktos wyskakuje z tekstem 'slucham techna', albo 'techno to dla zacpanych'. Gdyby wiedzial/a jakiego/jak? idiote z siebie robi ta osoba mowiac na te gatunki 'techno' to pewnie siedzial/a by cicho na swojej buzce.

Moje zdanie na temat tego gatunku. Techno rozlozylo sie na kilka dróg, jedna z nich jest minimal ktory uwielbiam. Natomiast czystego 'techna' poprostu ciezko mi strawic... Nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym poniewaz jest strasznie monotonny, a idac z biegiem czasu producenci techna strasznie 'ulepszaja' i dodaja trudne do przekazu dzwieki.

Dziekuje dobranoc!

Awatar użytkownika
DenLine
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 329
Rejestracja: 2009-06-02, 12:47
Lokalizacja: Bielawa
Kontakt:

Post autor: DenLine »

Phantom pisze:techno. patrzac ze strony ludzi ktorzy nie maja pojecia o gatunkach muzyki, 'techno' to nic innego jak muzyka klubowa - czyli hands up, electro, house, fidget i wszystkie odmiany tych gatunków umieszczone w jednym worze. Ja osobiscie jestem osoba ktora odroznia gatunku, i strasznie mnie drazni kiedy ktos wyskakuje z tekstem 'slucham techna', albo 'techno to dla zacpanych'. Gdyby wiedzial/a jakiego/jak? idiote z siebie robi ta osoba mowiac na te gatunki 'techno' to pewnie siedzial/a by cicho na swojej buzce.

Moje zdanie na temat tego gatunku. Techno rozlozylo sie na kilka dróg, jedna z nich jest minimal ktory uwielbiam. Natomiast czystego 'techna' poprostu ciezko mi strawic... Nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym poniewaz jest strasznie monotonny, a idac z biegiem czasu producenci techna strasznie 'ulepszaja' i dodaja trudne do przekazu dzwieki.

Dziekuje dobranoc!
długo sie zabierałem za napisanie tego postu ale ten człowiek napisał go tak jak chciałem,z tym że uwielbiam techno i minimal

dzięki :)

Awatar użytkownika
Black Jokey
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 269
Rejestracja: 2009-05-11, 19:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Black Jokey »

Techno to poprostu muzyka nie dla idiotów. Tyle :P
Listening commercial music ? Don't do that. Check this !

soundcloud.com/blackjokey

Awatar użytkownika
misiek666
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 134
Rejestracja: 2009-05-08, 00:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: misiek666 »

Dużo ludzi myli muzykę techno od house, trance i tak dalej, a potem idą na imprezę i słuchają muzyki "techno" hehehe.

Awatar użytkownika
Chica
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 32
Rejestracja: 2010-05-09, 23:26
Lokalizacja: Ipswich
Kontakt:

Post autor: Chica »

Phantom napisal
techno. patrzac ze strony ludzi ktorzy nie maja pojecia o gatunkach muzyki, 'techno' to nic innego jak muzyka klubowa - czyli hands up, electro, house, fidget i wszystkie odmiany tych gatunków umieszczone w jednym worze. Ja osobiscie jestem osoba ktora odroznia gatunku, i strasznie mnie drazni kiedy ktos wyskakuje z tekstem 'slucham techna', albo 'techno to dla zacpanych'. Gdyby wiedzial/a jakiego/jak? idiote z siebie robi ta osoba mowiac na te gatunki 'techno' to pewnie siedzial/a by cicho na swojej buzce.

Wlasciwie kolega mnie ubiegl nic wiecej nie pozostalo mi do dodania,moze oprocz tego ze dobre techniczne kawalki nie sa zle choc oczywiscie nic nie jest wstanie przebic muzyki House i Trance
To mozliwosc spelniania marzen sprawia,ze zycie jest tak fascynujace

Swatek
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-23, 16:06
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Post autor: Swatek »

Black Jokey pisze:Techno to poprostu muzyka nie dla idiotów. Tyle :P
+1 Piwo

Techno podobnie jak trance - trzeba zrozumieć, ale techno jest o wiele, wiele cięższą muzyką.
W Polsce 80% 'debili' (tak nazwę tych ludzi) myśli, że techno, to po prostu - Hands Up, Trance, Hardstyle itd. W innych krajach - np. sąsiednie Niemcy, tam techno jest bardziej znanym gatunkiem.

Techno zresztą - jak sama nazwa mówi, muzyka techniczna, mocna.

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

od techna można zdechnąć hehe żart :D a tak na poważnie to techno jest dla mnie tez muzyką bynajmniej czasami tez słucham techna jakoś nie zdechłem :D

ODPOWIEDZ