Dla kogo gracie.

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Dla kogo gracie.

Post autor: OneLife »

A więc temat : Dla kogo gracie , w klubie , na audycjach
Pytanie dla prezenterów radia i userów którzy są na forum którzy mieli jakąś przygodę z radiem czy ze światem klubowym bardziej ?

Gracie dla siebie ? słuchaczy/publiczności ? Aby wygrać godziny ?


Ja gram dla ludzi którzy fascynują się muzyką i kochają to , którzy potrafią szanować pracę i trud włożony dla was słuchaczy zrobił bym wszystko , ale nigdy nie gram pod danego słuchacza/słuchaczy , gram to co sobie ustaliłem i nie przyjmuję " weź dj zapuść to ".


Czekam na was !.
Ostatnio zmieniony 2011-10-05, 23:48 przez OneLife, łącznie zmieniany 1 raz.

Bleexer

Post autor: Bleexer »

bardzo ciekawy Temat Diimoon

Moja kwestia jest taka:

Gram dla siebie i również dziele się innymi muzyką którą zapuszczam bo kocham to co robić i nic mi w tym nie przeszkodzi tak samo popieram diimoona co napisał "wez dj zapuść to ". ja po prostu mam playlistę ustawioną :) .
Takie jest moje zdanie.

POZDRO!

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Gram oczywiscie dla sluchaczy, jednoczesnie gram bo to kocham : )

Niestety nie gram tzw. "utworu na zyczenie", bo po prostu przez caly tydzien ukladam trackliste/przygotowuje sie do piatkowej audycji, probujac trafic do kazdego sluchacza.


:D 8) :bye:
Obrazek

Awatar użytkownika
Arkadyus
Posty: 22
Rejestracja: 2010-02-24, 20:03
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Arkadyus »

Ja zarówno w klubie, jak i w radiu gram przede wszystkim egoistycznie dla siebie. Nigdy nie zastanawiam się, czy klubowiczom na dancefloorze dany kawałek się spodoba, czy też nie. Gram zwykle tylko kawałki, które mi się podobają, które pasują do klimatu seta. Inna sprawa, że mój klimat podchodzi zwykle klubowiczom i chociaz df nie wypełnia się ludzmi jak na komercji, bawią się świetnie, a ja mam satysfakcję, ze nie muszę grac pod ludzi, a oni doskonale sie bawią przy mojej muzyce, a nie muzyce z top-list.

Co do tracka na życzenie - w klubie prawie nigdy nie praktykuję, w radiach nieco częściej. Jeżeli ktoś poprosi mnie o kawałek, który lubię i pasuje klimatem do mojego stylu to jak mi podejdzie pod reke to puszczam. Zaznaczę jeszcze raz - kawałek musi się podobać przede wszystkim mi :)

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Popieram w jakiejś części wszystkie powyższe wypowiedzi. Gram głównie dla siebie i tak jak lubię. Mam ochotę grać trance, to gram. Mam ochotę grać electro house, to gram. I nie patrzę na to, czy słucha mnie 100000 osób, czy już tylko 5. Gram to co lubię, to co wpada mi w ucho i to przy czym pozytywnie nakręcam swój dzień, a jeżli przy okazji ktoś nakręci się przy tym, co sobą reprezentuję na audycjach, to jest mi podwójnie miło. Zdarzyły mi się audycje grane również w 100% pod słuchaczy, ale mimo wszystko, zawsze staram się zachować choć cząstkę swojej osobowości.

NIGDY nie gram utworów na zyczenie, a to dlatego, ze audycja to jest mój czas i moje "5 minut". Jeżli ktoś ma ochotę posłuchaż tego co prezentuję, to jak najbardziej ma taką możliwość, a jeżli jest to dla niego w jakiś sposób nie takie jakby chciał, to ma do wyboru innych dj/prezenterów, którzy być może trafią w jego gust. A poza tym ludzie z reguły wszystkich proszę o te same kawałki, które danego dnia, albo w ciągu kilku audycji w danym dniu były grane już kilka razy. Dlatego też nie chcę grać tego co każdy wcześniejszy prezenter przede mną i wybieram cos typowego pode mnie.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Dan Price
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 169
Rejestracja: 2009-08-07, 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dan Price »

Ja jestem największym narcyzem i egoistą, popadam w samouwielbienie i w autoerotyzm haha xD.Tylko dla siebie gram ^^ na palcach 1 ręki wyliczę ludzi co mnie ogarniają :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jokey
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 269
Rejestracja: 2009-05-11, 19:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Black Jokey »

Sunnuś podpisuje się pod Tobą bo nie chce się powtarzać.

Choć nie powiem ale czasem zagram coś na życzenie :)

Pozdro
Listening commercial music ? Don't do that. Check this !

soundcloud.com/blackjokey

ODPOWIEDZ