Polski Hip-Hop

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Polski Hip-Hop

Post autor: OneLife »

Cześć .
Ja do was z takim pytaniem .
Słuchacie ?
Co sądzicie o przekazie ?
Kto z artystów wam zaimponował ?
Jak widzicie Hip Hop w świecie muzyki ?

Ja przez całe życie słuchałem Hip Hopu Polskiego , przekaz jest dobry ale to zależy od kogo ,

Podziwiam teksty Eldo , Molesty , HempGru , Jurasa , Ryszarda Peji , Sokoła i Pono , Pezeta , Stara Paktofonika i Kaliber 44

Słowa z niektórych kawałków naprawdę podniosły mnie w trudnych sytuacjach i wiem że ci artyści potrafią w kawałkach nie namawiać do danego celu ale śpiewają co się dzieje na tym świecie co trzeba zmienił .
Piosenki typu JP itp hmm mam różne zdanie co do tego .

Czekam na was !.

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Temat, w którym niewątpliwie mogę wiele napisać :) A to dlatego, że kocham polski rap. Ale ten sprzed kilku lat, nie aktualny. Klimaty w stylu PFK czy Molesty właśnie to jest jak dla mnie coś pięknego. No i mój sensei! Zdecydowany mistrz jeśli chodzi o polskie podziemie - ElDoKa i Grammatik! Jego produkcje nie opuszczaja mnie nigdy, mam wszystkie jego płytki i uwielbiam teksty, które jak dla mnie mają w sobie niesamowitą magię. Eldo Wymiata! I jak dla mnie, zawsze będzie moim hip hopowym wzorem do naśladowania!
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

mój temacik..powiem ci, ?e nie lubi? raperów, którzy nawijaj? o dupie marynie i nie rozwijaj? si? tj. s? monotematyczni... Uwielbiam Elda, s?ucham na?ogowo...czy nawet pih, pezet, molesta..te nuty inspiruj?, s? jak najbardziej realne. mo?na si? w nich odnale??. Pseudo raperzy mi nie imponuj?, typu Mezo..czy Mrozu..co to jest..? gorsze ni? disco.

tyle. pozdro.
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

Awatar użytkownika
MattCross
Posty: 40
Rejestracja: 2009-12-23, 14:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: MattCross »

jeśli chodzi o dobre przekazy to O.S.T.R. robi to w najlepszym stylu ;)

// Twój Rytm To Twój Gust... Nie Pozwól Go O?miesza?... [Matt Cross] //

Awatar użytkownika
misiek666
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 134
Rejestracja: 2009-05-08, 00:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: misiek666 »

Dla mnie numer jeden to Peja wraz z Dj Decksem czyli SLU,często wracam do ich kawałków, jak i solowych produkcji Rysia. Kto interesuje się tematem potrafi zrozumieć przekaz swojego ulubieńca. Na temat pseudoraperów typu...mezo, tede itd. to brak słów jadą z takimi w tekstach i to wystarczy. Resztą porządnych raperów szanuje bo wykonują dobrą robotę m.in.:Eldo, O.S.T.R., Pih, Kaczor, Pezet, HempGru...

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

w moim wypadku misiek mnie wyręczył - Peja, legenda polskiego Hip Hopu , a więcej wyjaśnił oczywiście misiek ; )
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jokey
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 269
Rejestracja: 2009-05-11, 19:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Black Jokey »

Jak widze ten cały polski hipek hopek to czasami przyprawia mnie on o mdłości :P Choć np. OSTR reprezentuje na prawde dobry poziom. Wiadomo w każdej dziedzinie jest jakiś wyjątek. Był taki okres, że na prawde sporo grało się hh. A teraz juz zeszło z mody. No i też ludzie przestali sie tym interesować. Np. Ja :d

Klasyk?

Nie wiem czy moge zaliczyć do tej dziedziny ten kawałek ale zaryzykuje :d

18L - Kiedyś było inaczej.

Mnie wzrusza wręcz.

Pozdrówka Śfiry :d
Listening commercial music ? Don't do that. Check this !

soundcloud.com/blackjokey

ODPOWIEDZ