Dyskryminacja , Równouprawienie

Rozmowy na wszelkie tematy.
Awatar użytkownika
Kinguś
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 110
Rejestracja: 2010-01-20, 15:31
Lokalizacja: D?ungla
Kontakt:

Dyskryminacja , Równouprawienie

Post autor: Kinguś »

Może macie ochote podzielić sie z Tp maniakami , jakie jest wasze zdanie na ten temat .

Ja zauwazyłam ze równouprwnienia jes bardzo popularne
Np. sport Hokej ? Moim zdaniem Sport bardzo męski , do tej pory myslałam ze tylko męski . lecz mamy już drużyny Kobiet .

Zawsze też mówiło się siłe to Facet ma zarabiał na dom , a Kobieta ma być panią domu i wychować dzieci .A teraz coraz częsciej widzi sie odwrócone role ;)
A jeżli chodzi o Dyskryminacje .
Na pewno duza częśc osob z was ogladała film galerianki :)
czy sex jest dla 13-latek czy dla 18-latek .
Obrazek

Awatar użytkownika
ThomasS
-#Sluchacz
-#Sluchacz
Posty: 18
Rejestracja: 2009-07-16, 22:42
Ulubiony DJ: BRAK - w radiu nie ma słabych :)
Lokalizacja: BRADFORD U.K.
Kontakt:

Post autor: ThomasS »

Może się wypowiem dość kontrowersyjnie ---- każda dziewczyna wie co robi , fakt 13 latki to może i za szybko ale dajmy na to 15-16 lat to jest ich sprawa same wkraczają w dorosłe życie , fakt że w nie ciekawy sposób ale tak jak mówiłem ich sprawa......Co do równouprawnienia to myślę że powinno być jeżeli kobiety tego chcą to dlaczego nie , każdy ma prawo do rozwijania się . Jeżeli np chodzi o sport to już nawet kobiety skaczą na nartach niczym Małysz czy Amman...A co do kobiety jako kura domowa to zdecydowanie nieeeeee....No chyba że mąż ma tyle kasy ile włosów to po co kobitka ma się męczyć prawda lepiej niech chodzi na solarium ;p

A więc równouprawnienie tak jak najbardziej
Sex 13 ,14 ,15,16,17,latki <------ to już problem tych pań :bye:

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Co do równouprawnienia - każdy ma prawo do wszystkiego, również kobiety, nie zdziwi?łbym się, gdy za kilka lat to kobiety będą dominowały w jakimś sporcie :D

Jak to kolega napisał wyżej - kobieta jako kura domowa - w żadnym wypadku ! :P Jak coś robią, to wspólnie :D

Sex jest dla wszystkich :D oczywiście z umiarem i z rozsądkiem, jeżeli się wie co robić :D i nie z przymuszenia :P Tylko mośe takie 14-latki myslą, że to obowiązek ? <mysli> Niech robią co chcą :P Ich problem ;] Lecz zdecydowanie dla 18 latek, tzn dla kobiet dojrzałych :P
Ostatnio zmieniony 2010-02-26, 14:21 przez Fire (TEDPT), łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Noize Mastah
Posty: 18
Rejestracja: 2010-01-05, 19:22
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Noize Mastah »

równouprawnienie - nie mam nic przeciwko :)
miło pooglądać panie w różnych sportach :)
a sex jak najbardziej dla +18 :) bo dziewczyna 13,14 lat z dzieckiem no trochę nie za bardzo. a jest coraz więcej takich przypadków, takie dziewczyny raczej nie myśla o sprawach tylu antykoncepcja itd. weźmie gumke z kiosku za 2zł i zadowolona :) a później problemik :)
zaraz będzie ze się czepiam no ale cóż tak to jest niestety :)
"Nie rezygnuj z marze? tylko dlatego, ?e ich osi?gni?cie wymaga czasu!"

Awatar użytkownika
Johnny
96 kbps
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-15, 11:49
Lokalizacja: Slovensko
Kontakt:

Post autor: Johnny »

Co do rownouprawnienia tez nie mam nic przeciwko :) Nikogo niedyskryminuje :)

Jesli chodzi o sex ;] Moim zdaniem dla dojrzalych :) heh

Maxx Van D (TEDPT)
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 62
Rejestracja: 2009-08-18, 13:33
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Maxx Van D (TEDPT) »

hmmm równouprawnienie jak najbardziej ok
sex tylko dla dojrza?ych jak Johnny wy?ej napisal
ogólnie wszystko zosta?o ju? wy?ej opisane przez innych wiec si? nie b?d? rozpisywa? 8)

Awatar użytkownika
misiek666
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 134
Rejestracja: 2009-05-08, 00:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: misiek666 »

Równouprawnienie - jestem za, kobiet nie wolno dyskryminowaą, mają takie same prawa jak i mężczyźni, więc jesteśmy na równi,

kura domowa - zdecydowanie nie, model że facet zarabia na dom, a pani siedzi w domu to trochę przegięcie, ale znam kilka takich panienek co by najchetniej siedziały w domu z tym że zajmowałyby się tylko sobą :>

seks dla dojrzałych ale mentalnie to co w głowie jest najważniejsze, można mieć 18,19 i 20 lat a w głowie pustka.

To takie moje krótkie rozważania

Awatar użytkownika
jemol
64 kbps
Posty: 162
Rejestracja: 2009-10-02, 21:45
Lokalizacja: Jaworzno! :))
Kontakt:

Post autor: jemol »

jeśli chodzi o sex to 13-15 lat to głupota... 17 lat, w tym wieku wiele dziewczyn zaczyna :P ale to ich problem :P
3maJ
FasoN
AlbO
GiN
!!

Majcia

Re:

Post autor: Majcia »

sex 17 nie jest problemem, ale indywidualnym wyboram, tak na marginesie...
Ostatnio zmieniony 2013-01-26, 12:10 przez Majcia, łącznie zmieniany 1 raz.

Majcia

Re:

Post autor: Majcia »

a co do sexu, jeśli chodzi o 13-latki... wg mnie one są jeszcze nie dojrzałe a na pewno nie rozrosnięte dobrze, chodzi o wnętrznośći i w ogóle... po drugie nie wiem jakim trzeba być gamoniem, by dotknąć taką 13stkę... i nie wiem co te dziewczyny w tym wieku myślą, skoro "bycie lepszym" wiąże się z przeżyciem pierwszego stosunku sexualnego... bo dziewicom jest dokuczane, u mnie w klasie też tak było, pamiętam, ale to były początki chyba tej durnej "zabawy". z tym, że ja byłam w grupie klasy, którą ją ustawiała, jeśli chodzi o dziewczyny. mam na myśli, zer dokuczania jeśli ktoś był dziewicą jeszcze...

ponadto sama mam siostrę w wieku 15 lat, i myślę, że mam z nią na prawdę dobry kontakt, zapewnia mnie, że nie przeżyła jeszcze pierwszego razu... wierzę jej, bo nie mam podstaw by nie wierzyć, a nie będę się sugerować teraz stereotypami, że 13 są lepsze w łóżku niż dobra 20stka, hahaha
chociaż to co dzieję się dzisiaj na imprezach, "gorące" 14stki są nacpane, biegają ubrane jak dzi*ki, żadnego szacunku dla siebie, to po prostu dla mnie wygląda jak dramat... sama osobiście byłam świadkiem, a rzeczy niezbędne do makijażu powinno się zrobić od 18stki hahaha, bo niektórym "dziewczynom" (czyt. dzieciom) na prawdę dała bym o kilka lat więcej, gdzie w rzeczywistości miały one 13, 14 lat! oooo ludzie...

a równe uprawnienie? nie, kobieta powinna mieć więcej przywilejów, bo to ona w znacznej większośći wychowuje dzieci, ona dba, bo chyba nie spotkałam się jeszcze z facetem który ruszyłby posprzatać swó pokój, czy w ogóle umyć naczynia. mó brat ma zaraz 17 lat, a naczyń nie umie prawidłowo umyć... ale to chyba wiąże się z tym, że nie dostał odpowiednego przykładu, i nikt go nie nauczył... niestety rodzice są po rozwodzie, a mama z nim nie widziała się dosyć często... na szczęście mieszka teraz z nami, a nie z ojcem, to Majcia go nauczy :D haha.

i mi też mówiono, że mam znaleźć sobie bogatego męża hahaha, żeby to on zarabiał na dom... ale z biegiem czasu i bagażem doświadczeń myślenie człowieka się zmienia. bo NIE UMIAŁABYM zmusić się, by być z kimś dla pieniędzy, na dodatek bez uczucia żadnego, czysty mechaniczny sex, no ja...
i na prawdę słyszałam kiedyś takie powiedzenie, że ku*wa to nie zawód, ku*wa to charakter... PRAWDA.
ale wolę mieć czyste sumienie i spojrzeć na siebie w lustro bez żadnych wyrzutów, niż nie umieć potem sobie spojrzeć oczy i brzydzić się sobą wewnętrznie, chociaż niektóe już to mają we krwi :)

aaaale, nie o tym jest pytanie, tak więc żarty żartami, ale kobiety powinnym mieć większe uprawnienia. przy wychowywaniu dziecka i prowadzeniu domów są tymi samymi osobami, ale w róznych na prawdę zawodach, jeśli domyslacie się co mam na myśli...

w dzisiejszych czasach niestety nie da się tak, by tylko mąż pracował i zarabiał na dom... mówię o przeciętnych, szarych obywatelach tego kraju. gdy ma się męża/żonę wyższego szczebla narodowego, to pewnie, można leżeć do góry tyłkiem i pachnieć...ale pytanie się nasuwa, czy to jest prawdziwa miłość, czy skutecznie udawana? ;)

uff, się rozpisałam. miłego lekturowania. :)

ODPOWIEDZ